[quote name='majku33krakow']A ja oglądam Animal Planet bo mam cyfrowy polsat i ludzie,organizacje pro zwierzęce nawet ciąży wysokiej u kotki nie usunęli(nie zrobili aborcji),to jak to wytłumaczycie ,co żle działają?[/QUOTE]
Ja też ogladam .Tam ,bardzo chore ,nie adopcyjne ,poprostu sie usypia. Moze my tez powinniśmy robic miejsce w schroniskach i usypiać wszystkie chore ,staruszki ,które latami siedzą ,bo nikt ich nie adoptuje.Po co zbieramy na kosztowne leczenia ,na hoteliki itd.itp. Szczeniaki szybciej domy znajda. Przecież Missiaa sama tej suki nie zapłodniła. Ludzie opamietajcie sie.
Ja też nie potrafiłabym uśpić .Do końca życia ,miałabym obraz matki ,która szuka swoich dzieci.Zwierzęce matki mają silniejszy instynkt macierzyński ,niż niejedna kobieta. Mysle ,że dyskusja sie juz tu skończy.Wiem,że narobie sobie wrogów ,ale trudno.