Jump to content
Dogomania

WWW Sklepy zoologiczne WWW << OPINIE >>


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mial ktos z was problemy ze sklepem BEWET? [url]http://www.bewet.pl/[/url]
16 stycznia zrobilam tam zamowienie, 17 stycznia dostalam maila za jest w trakcie realizacji. 22 stycznia (sobota) wyslalam zapytanie czy zamowienie zostalo wyslane, odpowiedz dostalam w tym samym dniu ze 'jeszcze nie, paczka powinna dotrzec we wtorek. No i na tym kontakt ze sklepem sie urwal. Pisalam do nich jeszcze kilka razy, ani razu nie odpowiedzieli. Zamowienie do tej pory nie zostalo dostarczone a to juz prawie 3 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE="4"][b]Nazwa sklepu internetowego (link):[/b] psiraj.pl
[b]Ceny:[/b] +
[b]Czas dostawy:[/b] +
[b]Opakowanie:[/b] -
[b]Gratisy/promocje/ RABATY :[/b] + [/SIZE]

Paczka przyszła już na drugi dzień od wpłynięcia na konto pieniędzy, przesyłka kompletna, jedne co to że wszystko było wysłane w przeźroczystej foli (nienawidzę tego, nigdy nie mogę sobie poradzić z otwarciem), pod którą na worku z karmą był jakiś brązowy szlam, konsystencją i zapachem przypominający kocią kupę =.=
Muszę napisać do sprzedawcy, ale ja dziękuję za takie "super dodatki" :lol:
Nie mają gratisów, ale bodajże powyżej 100zł wysyłka gratis.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] Psi Raj
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][B]+[/B][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][B]+[/B][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny:[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][B]+[/B][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=red][B]+[/B][/COLOR]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: [COLOR=red][B]+[/B][/COLOR]

Tym razem muszę pochwalić sklep [COLOR=magenta][B]"Psi raj" [/B][/COLOR]:) :) :)
Kontakt ze sprzedawcą wzorowy!
Znalazłam w asortymencie wszystko co chciałam, w dodatku w atrakcyjnych cenach.
Zamówienie przyszło w ciągu 3 dni, ale zostałam poinformowana mailowo o jednym dniu poślizgu :)
Pierwszy raz dostałam gratis, który mnie OGROMNIE zaskoczył i za który serdecznie dziękuję! Nie spodziewałam się :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

BEWET [URL]http://www.bewet.pl/[/URL]

Asortyment/różnorodność/wybór: [B][COLOR=blue]+[/COLOR][/B]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=red][B]-[/B][/COLOR]
Ceny:[B][COLOR=red] [COLOR=teal]+[/COLOR][/COLOR][/B]
Czas dostawy: [COLOR=red]-[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=red][B]-[/B][/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=red][B]-[/B][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY:

Asortyment bogaty, ceny kuszące...ale towaru się nie doczekałam.
Nie wiem jak jest w przypadku płatności z góry. Ja zdecydowałam się na "za pobraniem".
W regulaminie sklepu obiecują realizację zamówienia w 24-48h.
Po tygodniu napisałam maila, na który nie dostałam odpowiedzi.
Po kolejnych dwóch dniach zadzwoniłam. Pan zapytał co tam było zamawiane i powiedział "A tak pamiętam, to było wysłane.
Jeszcze sprawdzę jak wrócę do firmy, ale jestem prawie pewien, że wysłane".
Po kolejnym tygodniu napisałam maila. Na którego oczywiście też nie otrzymałam odpowiedzi.
Za to dostałam informację ze sklepu o aktualizacji stanu zamówienia na...ANULOWANE.
Przez 2 tygodnie nie dostałam zamówionego towaru, nikt się ze mną w tej sprawie nie skontaktował, nikt też nie przeprosił za zaistniałą sytuację.
A pies wyjada zupełne resztki poprzedniego worka!
Brak rzetelności i dbałośc o klienta zerowa. Zdecydowanie odradzam!

KRAKVET [URL]http://www.krakvet.pl/[/URL]

Asortyment/różnorodność/wybór: [B][COLOR=blue]+[/COLOR][/B]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Ceny:[B][COLOR=red] [COLOR=blue]+[/COLOR][/COLOR][/B]
Czas dostawy: [COLOR=red]-[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=red][B]-[/B][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [COLOR=blue]+[/COLOR]

Wadą tego sklepu jest to, że spora częśc towaru, która jest dostępna, jest niedostępna.
Ale w takiej sytuacji sklep dzwoni i informuje. Pracownicy są bardzo uprzejmi.
A klient i tak zachowuje prawo do darmowej przesyłki,
nawet jeśli bez niedostępnych produktów koszt nie przekracza tych 99pln.
Poza tym dzięki możliwości dodawania komentarzy i ocen pod opisem produktów,
można się dowiedziec, czy klienci są zadowoleni (i to wydaje się byc uczciwe, bo niektóre produkty mają same 1)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[I][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B] [url]http://www.swiatkarm.pl/[/url][URL="http://www.ipo-sklep.pl/"][/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue][/COLOR][/B]Ceny:[/I] [I][COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR][/I]
[I] Czas dostawy: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/I][I][COLOR=blue][B]+

[/B]
[/COLOR][/I][COLOR=blue][COLOR=black]Zamówiłam karmę w niedziele po południu, dzisiaj od rana kurier był u mnie. Kontaktu ze sprzedającym nie mogę określić bo nie było potrzeby kontaktowania się :) kupiłam, zapłaciłam, wybrałam gratisy, zamówienie kompletne zapakowane w kartonie.

3 gratisy do karmy (nawet kolor smyczy był taki o jaki prosiłam)

niestety kurier zbytnio się nie popisał, nie potrafił zadzwonić, chociaż numer był, karmę zostawił u sąsiadki, pomimo, że ta tłumaczyła gdzie ojciec pracuje (kurier stwierdził ze nie będzie jeździł dodatkowo.....) aa kurier to DPD


[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[I]Nazwa sklepu internetowego (link): [url]www.royaldog.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/I]

jestem bardzo zadowolona z każdych zakupów w tym sklepie, nigdy nie było problemów. paczka zawsze bardzo dobrze zapakowana, zawsze z gratisem (jeśli zamówienie za poniżej 100zł to np. długopis, jeśli powyżej to próbki kosmetyków) i zawsze kompletna, wysyłana w błyskawicznym tempie. kontakt również bezproblemowy i bardzo sympatyczny, państwo służą swoją radą. jak najbardziej polecam, mój ulubiony internetowy sklep!

Link to comment
Share on other sites

To i ja coś napiszę bo choć kupuję dużo różnych rzeczy przez internet to zakupami zoologicznymi jestem jak do tej pory trochę zawiedziona :(

[SIZE="3"][COLOR="#000080"]Nazwa sklepu internetowego (link): [B][COLOR="#ff0000"]KRAKVET[/COLOR][/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: +
Czas dostawy:
Opakowanie:
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR="#ff0000"][SIZE="4"][B]---[/B][/SIZE][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY:[/COLOR][/SIZE]

Pierwszy sklep w jakim zamawiałam, a właściwie próbowałam zamówić - najpierw telefon, że części towaru nie ma, potem oczekiwanie, potem utrudniony kontakt ze sprzedawcą, aż w końcu całkowicie zrezygnowałam z zamówienia. Jeśli ktoś kupuje tylko duże opakowania karmy to może i się spisują, ale w przypadku dużej różnorodności zamówienia wypadają bardzo kiepsko.

[SIZE="3"][COLOR="#000080"]Nazwa sklepu internetowego (link): [B][COLOR="#ff0000"]ZOO SKLEP[/COLOR][/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: -
Ceny: -
Czas dostawy:
Opakowanie:
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR="#ff0000"][SIZE="4"][B]---[/B][/SIZE][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY:[/COLOR][/SIZE]

Tutaj to już było totalne chamstwo - po 2 tygodniach oczekiwani i braku kontaktu dostałam mejla że moje zamówienie zostało anulowane bez słowa wyjaśnienia!!!

[SIZE="3"][COLOR="#000080"]Nazwa sklepu internetowego (link): [B][COLOR="#ff0000"]PSI RAJ[/COLOR][/B]
Asortyment/różnorodność/wybór:
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: -/+
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -/+
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR][/SIZE]

Zamawiałam dwa razy - za pierwszym razem wszystko ok, za drugim już nie do końca. Gratisy, czas realizacji i ceny to duży plus, jednak w drugim zamowieniu puszkę dla kota, niezgadzały mi się inne smaki puszek, część zamównienia zostałą anulowana (na szczęść kwota do zapłaty została automatycznie zmiejszona). I bardzo duży (jak dla mnie) minus - przy żadnym zamównieu nie dostałam paragonu.
Ogólnie sklep na plus więc pewnie jeszcze u nich mimo wszystko zmówię ;)

[SIZE="3"][COLOR="#000080"]Nazwa sklepu internetowego (link): [B][COLOR="#ff0000"]ŚWIAT KARM[/COLOR][/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: +++
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [SIZE="1"]malutki minusik[/SIZE]
Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR][/SIZE]

Zamawiałam tylko puszki - brakowało paru smaków ale telefonicznie się ze mną skontaktowano i wymieniono je na inne. Poza tym niskie ceny i dodatkowy rabat dla zalogowanych :)

Poza tym na plusie są obroże z ACTIVDOGa i sklep Zookrak z Allegro.
A do listy sklepów proponuje dopisać [URL="http://www.dogspassion.pl"]http://www.dogspassion.pl[/URL] - internetowo wprawdzie nie kupywałam ale mój brat kupuje u gościa osobiscie - zawsze doradzi i da korzystny rabat :)[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=#000080][COLOR=magenta]Nazwa sklepu internetowego (link): [B][B]KRAKVET[/B][/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): +
Gratisy/promocje/ RABATY: +
[/COLOR]
Zamawiałam tam już 4 razy i jestem bardzo zadowolona. Najdłużej za przesyłką czekałam 4 dni. Podoba mi się to, że można zrezygnować z rabatu, i przekazać te pieniążki na szczytny cel, który wygra. Jak nie było jakieś rzeczy informowano mnie o tym, a jak można było dali produkt zastępczy w tej samej cenie. Czyli z mojej strony oszczędzili mi kłopotu. Mimo opinii jaka krąży to i tak go polecam i będę w nim zamawiać nie raz :)
[/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[B][I]Nazwa sklepu internetowego (link):[COLOR=magenta] [URL]http://www.ipo-sklep.pl[/URL][/COLOR]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Ceny:[/I][COLOR=blue]+[/COLOR][/B][I][B]
Czas dostawy: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue]+[/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/B][COLOR=red][B]-[/B]
[/COLOR]
[/I] Świetny sklep ze specjalistycznymi akcesoriami nie do nabycia gdzie indziej. Znane marki, super jakość. Zamawiałam kilka produktów i pomyliłam się przy zamówieniu; wystarczyło wysłać 1 maila i po 5 minutach miałam już odp. że wszystko w porządku. Polecam w 100%.Jedyny minus, że nie ma rabatów, ale jak pisałam, to raczej sklep specjalistyczny, gdzie marża jest sztywna.

[B][I]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://www.kar-ma.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Ceny:[/I][COLOR=blue]+[/COLOR][/B][I][B]
Czas dostawy: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue]+[/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/B][COLOR=blue]+[/COLOR][/I]

Bardzo profesjonalny sklep. Ciężko mi pisać o kontakcie, bo odbyło się to na zasadzie: zamówiłam, zapłaciłam przelewem i na następny dzień karmę miałam dostarczoną pod drzwi kurierem (dostawa 0 zł). Świetne ceny i promocje. Firma godna polecenia.

[B][I]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://www.swiatkarm.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Ceny:[/I][COLOR=blue]+[/COLOR][/B][I][B]
Czas dostawy: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue]+[/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/B][COLOR=blue]+[/COLOR][/I]

Skusiłam się na zamówienie w tym sklepie, gdyż mieli akurat świąteczną promocje na wszystkie karmy -10% (w ogóle ten sklep często urządza promocje, warto zaglądać), złożyłam zamówienie i dostaje tel. że akurat nie mają tej karmy, którą wybrałam i zaproponowali inną. To akurat była Eukanuba Senior z kurczakiem, a wymienili na wersję z jagnięciną, która jest droższa bez żadnej dodatkowej opłaty. Do każdego zamówienia powyżej 100 zł gratis i kurier 0 zł. Bardzo szybka wysyłka. Polecam.

[B][I]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://www.zwierzaczek.com.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Ceny:[COLOR=red]-[/COLOR][/I][/B][I][B]
Czas dostawy: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue]+[/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/B][COLOR=blue]+[/COLOR][/I]

Złożyłam zamówienie w tym sklepie ponieważ tylko w nim była swojego czasu karma której szukałam. Dobry kontakt telefoniczny i szybki transport (na terenie Warszawy i okolic darmowy). Ceny niestety nieco wyższe niż w innych sklepach, ja za tę karmę (worek 15 kg) przepłaciłam ok. 30 zł.

[B][I]Nazwa sklepu internetowego (link): [URL]http://www.pelna-miska.pl[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Ceny:[COLOR=blue]+[/COLOR][/I][/B][I][B]
Czas dostawy: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue]+[/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/B][COLOR=blue]+[/COLOR][/I]

Zamawiałam kilkakrotnie smycze i obroże z tego sklepu i zawsze byłam w 100% zadowolona. Przejrzysty system zamówienia, szybka wysyłka, ciekawy i różnorodny asortyment. Polecam.

[B][I]Nazwa sklepu internetowego (link): [url]http://www.allezoo.com.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Ceny:[/I][COLOR=blue]+[/COLOR][/B][I][B]
Czas dostawy: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue]+[/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue]+[/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/B][COLOR=blue]+[/COLOR][/I]

W przypadku tego sklepu zamawiałam za pośrednictwem Allegro - wyczaiłam niezłą promocję Brita Adult Large Breed 2x15 kg za 150 zł + 5 kości wędzonych gratis, żal było nie skorzystać :evil_lol: Nie wiem jak w dzieje się podczas zamawiania z szablonu sklepu www ale w przypadku Allegro byłam na bieżąco informowana mailami o statucie zamówienia. Konkurencyjne ceny, szybka wysyłka, kurier 0 zł.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] zooplus.pl
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą:[/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie:[/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] - - - - !!!
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]: +

przestrzegam przed tym sklepem, kupiłam tam pierwszy raz pomimo tego, że było wiele negatywnych opinii o tym sklepie w internecie. Mają bardzo fajne rzeczy, bardzo przystepne ceny. Sklep robi na prawdę dobre wrażenie. Zamowiłam dwie rzeczy - przysmaki i jedna z przeszkód do agility. Zamiast tego dostałam dwie zabawki - wyrzutnie do piłek, których wogóle nie zamawiałam. Chciałam odesłać, i dostac to co zamówiłam. Na moją reklamację sklep odpowiada, że zabawki mogę sobie zatrzymac ale tego co zamówiłam do mnie nie wysle - "BO NIE". Zero słowa wyjąśnienia, pomimo tego że wyraźnie zapytałam o powód konkretny, bo "wysyłka jest niemożliwa" mnie nie satysfakcjonuje. Nie ma mozliwości zadzwonienia do sklepu, mozna tylko pisać maile. W odpowiedzi przychodzą ładne regułki ("przepraszamy bardzo, przykro nam, itp") ale zero konkretów i zero odpowiadania na moje pytania, mam sobie zamówić jeszcze raz. No ręce opadają. Napisali, że oddadzą kasę - poczekamy, zobaczymy. Zwrot kasy ma przyjść z zagranicy, oczekuję więc że koszt przelewu zagranicznego sklep bierze na siebie (na to równiez nie dostałam odpowiedzi pomimo tego, że wyraźnie o to spytałam). Z opinii klientów które wyczytałam w necie wynikało, że koszt przelwu zagranicznego, ponad 10zł, pokrywali "poszkodowani".

edit: sklep zwrócił mi należność (przyznaję, że bardzo szybko). Koszt przelewu zagranicznego też wzięli na siebie, ale pisząc do nich zaznaczyłam w wiadomości, ze tego własnie oczekuję, jako że był to ich błąd.

[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B][/COLOR][/SIZE] kar-my.pl
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Asortyment/różnorodność/wybór:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Kontakt ze sprzedawcą:[/B][/COLOR][/SIZE] -
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Ceny:[/B][/COLOR][/SIZE] + +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Czas dostawy:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Opakowanie:[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B] Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):[/B][/COLOR][/SIZE] +
[SIZE=3][COLOR=darkgreen][B]Gratisy/promocje/ RABATY [/B][/COLOR][/SIZE]:

Kupuje tam karme dla mojego alergika. Niskie ceny i szybka wysyłka. jedyne czego mi brakuje to brak maila z informacja, że przesyłka została wysłana, zebym wiedziała kiedy moge się jej spodziewać.

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): [url]http://www.swiatkarm.pl[/url]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR="#4169e1"]+[/COLOR]
Kontakt ze sprzedawcą: [COLOR="#4169e1"]+[/COLOR]
Ceny:[COLOR="#4169e1"]+[/COLOR]
Czas dostawy: [COLOR="#4169e1"]+[/COLOR]
Opakowanie: [COLOR="#4169e1"]+[/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR="#4169e1"]+[/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [COLOR="#4169e1"]+
[/COLOR]
Zamawiałam tutaj już kilka razy, zawsze sprawnie, szybko i miło. Ostatnio z przyzwyczajenia napisałam jaki chce gratis, zapominając że zamówienie jest mniejsze niż 100zł. Ku mojemu zaskoczeniu w paczce był gratis :) bardzo miło z ich strony. Wszystko zawsze zgodne z zamówieniem, polecam!

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="www.Futrzakowo.pl"]Futrzakowo [/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą:
Ceny:+
Czas dostawy:+
Opakowanie:+
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):+
Gratisy/promocje/ RABATY :

Powiedziała co wiedziała, zamawiałam u nich 2 razy i było wszystko jak najbardziej OK.

Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="www.kacikpupila.pl"]Kącik Pupila[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór:+
Kontakt ze sprzedawcą:+
Ceny:+
Czas dostawy:+
Opakowanie:+
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):+
Gratisy/promocje/ RABATY :+

Zamawiam od ponad 2 lat i... No wszystko świetnie. Informują o ewentualnych brakach, wysyłka jest natychmiastowa, zawsze dorzucą jakiś gratis, z rabatami tez wesoło.

Nazwa sklepu internetowego (link): [URL="www.pelna-miska.pl"]Pełna Miska[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: -
Ceny: +
Czas dostawy:+
Opakowanie:+
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki,itp):+
Gratisy/promocje/ RABATY :+

Zamawiam od nich czasem obroże i wszystko jest świetnie oprócz kontaktu mailowego ;)

Link to comment
Share on other sites

świat karm... pierwszy raz wszystko ok, zamówienie złożone we wtorek wieczór rano w czwartek było u mnie, byłam bardzo zadowolona :)
zamówiłam drugi raz... czekam już tydzień, dzwoniłam dzisiaj dwa razy, dwa razy Pani powiedziała że oddzwoni :roll: nie oddzwoniła, jeśli jutro nie przyjdzie to zadzwonie i zrezygnuje z zakupu :roll:

tylko że karma potrzebna mi na JUŻ :roll:

jakie sklepy polecacie ?????
Kącik Pupila z opisu Onomato-Peja wygląda interesująco :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][COLOR=black] [B]"Kuchnia Pupila"[/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: [B]duży +[/B]
Kontakt ze sprzedawcą: [B]bardzo duży+[/B]
Ceny:[B] +[/B]
Czas dostawy: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Opakowanie: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]

Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR]

Dostawa na terenie Warszawy tego samego dnia. Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, w razie wątpliwości potrafią doradzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beja2000']Poczytajcie poniższy link a wszystko będzie jasne

[url]http://www.dogomania.pl/threads/121295-Psi-fryzjer-w-Piasecznie?p=16957014#post16957014[/url][/QUOTE]
To nie ten wątek, ale bardzo chętnie przeczytam z racji pokrewnej branży.....

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][COLOR=black] [B]"Kuchnia Pupila"[/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: [B]duży +[/B]
Kontakt ze sprzedawcą: [B]bardzo duży+[/B]
Ceny:[B] +[/B]
Czas dostawy: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Opakowanie: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]

Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR]

Dostawa na terenie Warszawy tego samego dnia bądź następnego. Zawsze dzwoni ktoś z obsługi i potwierdza zamówienie. Paczka wysyłana jest za potwierdzeniem przelewu czyli nie musi być u nich zaksięgowana wpłata.


[COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][COLOR=black] [B]"Animalia"[/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: [B]duży +[/B]
Kontakt ze sprzedawcą: [B]+[/B]
Ceny:[B] +[/B]
Czas dostawy: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Opakowanie: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]

Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR], aktualnie są rabaty na karmy lecznicze, każde zamówienie doliczane jest do progów rabatowych, które to z kolei dają nam zniżki na konkretne towary

Szybka dostawa. Kurier Animalii dzwoni i umawia się na termin odbioru paczki. Można umówić się na sobotę bądź niedzielę.


[COLOR=black]Nazwa sklepu internetowego (link):[/COLOR][COLOR=black] [B]"Zooplus"[/B]
Asortyment/różnorodność/wybór: [B]duży +[/B]
Kontakt ze sprzedawcą: [B]+[/B]
Ceny:[B] +[/B]
Czas dostawy: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Opakowanie: [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [/COLOR][COLOR=black][B]+[/B]

Gratisy/promocje/ RABATY: +[/COLOR]++

Szybka dostawa GLS'em. Towar porządnie zapakowany.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

[I]Nazwa sklepu internetowego (link):[COLOR=magenta] [URL="http://www.krakvet.pl/"][B]Krakvet[/B][/URL][/COLOR]
Asortyment/różnorodność/wybór: -
Kontakt ze sprzedawcą: [B][COLOR=blue]+[/COLOR][/B]
Ceny:[B][COLOR=red] +[/COLOR][/B]
Czas dostawy: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: +

Czas dostawy jest krótki. W paczce znajduje się to co powinno bez śladów uszkodzeń ;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Nazwa sklepu internetowego (link):[/B] [URL]http://www.swiatkarm.pl/[/URL]
Asortyment/różnorodność/wybór: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Ceny:[/I] [I][COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR][/I]
[I] Czas dostawy: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Opakowanie: [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): [COLOR=blue][B]+[/B][/COLOR]
Gratisy/promocje/ RABATY: [/I][I][COLOR=blue][B]+

[/B][/COLOR][/I]Zamawiałam w nocy ze środy na czwartek, dzisiaj rano wbił kurier. Rabacik był, nie powiem, przyszło dokładnie to co zamawiałam. Fajnie że przesyłka jest za darmo od 50zł. Nie dość, że ceny są kuszące, to i tak kupujący ma rabat 5%, a jeżeli jest specjalna okazja (a często tak bywa) to i 10% :]

Można dodawać za każdym razem opinię po zakupach, czy zasada jeden użytkownik - jedna opinia o konkretnym sklepie? [I][COLOR=blue][/COLOR][/I]

Link to comment
Share on other sites

Nazwa sklepu internetowego (link): "[URL="http://karusek.com.pl/"]Karusek[/URL]"
Asortyment/różnorodność/wybór: +
Kontakt ze sprzedawcą: +
Ceny: +
Czas dostawy: +
Opakowanie: +
Realizacja zamówienia (kompletność, pomyłki, itp): -
Gratisy/promocje/ RABATY: +

Pierwszy raz zamawiałam w Karusku i szczerze mówiąc nie miałam żadnych obaw. Czytałam różne komentarze i ludzie cenią sobie ten sklep. Jednak ja nie. Chociaż wybór produktów jest naprawdę duży, ceny niskie i czas dostawy krótki to nie przysyłają tego co powinni. Zamówiłam frisbee i czarną obrożę z PAS`a, którą z resztą pokazywałam na Dogomanii. W prawdzie doszło frisbee, ale obroża nie ta. W zamian mam obrożę firmy Champion, za małą, ledwo co zapięłam ją na psie. Jedynie kolor się zgadza. Plusem jest to, że do paczki dołączyli próbkę karmy RC mini. Nie wiem czy kolejny raz zdecyduję się na zakupy w Karusku, może zostanę przy KrakVecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...