Jump to content
Dogomania
Radek

Norcia, kochana sunia

Recommended Posts

Norasku, Saruśko trzymajcie łapinki za Zuzię.

Dzisiaj mamy pierwszy ciut chłodniejszy dzień. I bardzo dobrze, bo nasza mała mordka ma już dosyć tej aury. Mam nadzieję, że to wytchnienie trochę potrwa. Doglądajcie tam od siebie tego małego wariata. 

Norasku kochany, w sobotę byliśmy na okresowej kontroli z małą mordką. Tak na oko, dotyk i stetoskop pani doktor nie widziała niczego niepokojącego. Teraz czekamy na wyniki krwi i po weekendzie konsultacje z naszą panią doktor. Proszę, zaciskaj łapinki żeby wszystko było w porządku.

Mamy już wyniki i jesteśmy po konsultacji. Większość wyników ładnie trzyma normę. Mała mordka ma trochę przekroczony mocznik (52,3, a laboratorium podaje normę do 50). Na razie nasza pani doktor kazała powtórzyć badania pod koniec września. Będziemy mieli 4 tygodnie nerwów. Dziękuję za kciuki i proszę o jeszcze.

Norasku, Saruśko, łapinki też się przydadzą. 

Norasku kochany, dzisiaj mija kolejny rok od dnia gdy odeszła kochana Helgunia. Jedna z najukochańszych owczarkowatych mordek. Mam nadzieję, że jesteście tam razem. 

Taką Helgunię zawsze będę pamiętał.

whzhoj.jpg

Helgunia była prawie rówieśniczką Norci. Przywiozłem Helgę do taty w październiku 2001 roku, miała wtedy 6 tygodni. Razem z Norcią się wychowywały. Razem bawiły. Długo po odejściu Norci Helgunia szukała jej po naszym przyjeździe do taty.

Mam nadzieję, że spotkam kiedyś wszystkie pożegnane psy.