Jump to content
Dogomania

Norcia, kochana sunia


Radek

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
12 godzin temu, szajbus napisał:

Czas biegnie szybko, nawet bym powiedziałam, że za szybko

Zdecydowanie za szybko. Oglądałem w weekend zdjęcia małej mordki z okresu, gdy do nas dotarła i widać upływ czasu, niby tylko kilka lat.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Bardzo mi dziś źle. Na wieczornym spacerku wydarłem się na małą mordkę. Wyłączyło się jej myślenie (za to włączył się agresor) i chciała zjeść jednego z bardziej nielubianych psiaków. Paskudnie się czuję. Bardzo rzadko się to małej mordce ostatnio zdarza i nie byłem przygotowany, przez to się zdenerwowałem. Nie cierpię takich sytuacji. Teraz kochana psinka sobie śpi, a mi jest bardzo przykro.

Norasku kochany, czuwaj cały czas nad małą mordką i szepnij jej do ucha, żeby się trochę ogarnęła.

Link to comment
Share on other sites

Ludziom też czasem puszczają nerwy - wam obojgu puściły ale nie przejmuj się, nasze psy nam wybaczają.

Moja pinczerka też od czasu do czasu usiłuje innym psom pokazać, kto tu rządzi i też muszę krzyknąć ale ona się tym zupełnie nie przejmuje, charakterna zołza.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, dwbem napisał:

też muszę krzyknąć ale ona się tym zupełnie nie przejmuje, charakterna zołza. 

Mała mordka ma charakterek i nawet jak się uda ją wyciszyć, to zawsze na koniec musi burknąć, żeby jej było na wierzchu.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, szajbus napisał:

Te małe są zawsze wyjątkowo bojowe  :) 

Po owczarkowatych suniach długo przyzwyczajałem się do zupełnie innego charakteru małej mordki, ale teraz kocham małą paskudę całym sercem:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W Wielką Sobotę byliśmy z małą mordką na okresowych badaniach kontrolnych. Osłuchowo i na oko jest wszystko w porządku. Wyniki biochemii i morfologii będziemy pewnie mieli we wtorek. Jak zwykle proszę o kciuki i łapinki.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...