Jump to content
Dogomania

Niewidomy, stary, maleńkiEdi- tak bardzo chce byc kochany...juz w najwspanialszymDS:)


ana666

Recommended Posts

[quote name='ana666']nie znam żadnego hoteliku gdzieś blisko a raczej znam ale był by w boksie w budzie :/ a wszystkie DT z którymi współpracuje zajete :(
może znajdzie sie DS, mógłby ktoś pomóc w ogłoszeniach?[/QUOTE]
Napisala do mnie cioteczka kama(nie jest na dogo zalogowana , ale czyta regularnie) i podala link do wątku...chcialaby zasponsorowac ogloszenia dla Edusia...ja z kolei znalazlam propozycje LadySwallow , ktora zrobila bazarek ogloszeniowy- tzn oglasza psy w 20 miejscach( w tym allegro- ale nie wyróznione i allegratka) przez 2 miesiace(allegro chyba tylko 2 tygodnie albo miesiac- nie pamietam)...cel bazarku jest szczytny- oplacenie hoteliku szczeniaczka...pakiet abonamentowy(tych ogloszen) kosztuje 40 zł....jak mysklicie- czy zakupic ten pakiet, czy poprosic kogos o "wypasione" allegro- to kosztuje 20 zl i miec drugie 20 zl na odnowienie drugi raz Allegor, kiedy sie skonczy...) a o pozostale ogloszenia(to sa chyba darmowe) prosic kogos innego - takich ludzi jest sporo na wątkach, ale to wymaga czasu i pracy(zaprosic na watek, poprosic- zwykle tacy ludzie maja mnostwo roboty)....Decyzje pozostawiam Wam kochane...no i mylse, ze jesli chcecie do hoteliku dac Edusia- to najpierw trzebaby zebrac deklaracje a w miedzyczasie szukac miejsca..dla takiego maluszka miejsce pewnie gdzies by sie znalazlo...gorzej moze byc z kasa..:(

Link to comment
Share on other sites

jak Kama chce zasponsoraować ogłoszenia to bardzo dziekuje, najlepiej jak sama zdecyduje czy lepiej ten pakiet czy allegra wyróznione chociaż ten pakiet Lady Swallowy brzmi fajnie:)
ważne żeby podać nazwy stron gdzie będą ogłoszenia tak żeby nie dublować.
co do hoteliku ja nie szukam, bo nie chce żeby edi trafił do obcej osoby gdzieś daleko i gdzie jest dużo psów, jak zwolni sie miejsce w którymś z DT które znam i bedzą go chcieli to go tam dam.

Link to comment
Share on other sites

Tu jest link do tego bazarku- a tam strony na ktorych jest pies oglaszany- wiec zobaczcie prosze i zdecydujcie :
[url]http://www.dogomania.pl/threads/174513-Bazarek-ogA-oszeniowy-nowe-atrakcyjne-zasady-Na-tymczas-szczeniAE-cy-i-Froda-do-23-12?p=13581059#post13581059[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']Edulek jest bardzo mizerny :(
Zupełnie nie radzi sobie w schronisku jeszcze jest podgryzany przez inne psy;([/QUOTE]
Takie psy powinny byc natychmiast wyciagane ze schronu....kazdy dzien dla Nich to trauma i niewyobrazalny stres....od rana do rana w stresie zyć..????Ja nie moge nawet spokojnie o tym myslec.....:(:( Nie damy rady go wyciągnąć????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Takie psy powinny byc natychmiast wyciagane ze schronu....[/QUOTE]
Tylko gdzie Goniu?Takich psiaków jest sporo,a ludzi chętnych do opieki niewiele,nawet hoteliki nie bardzo chcą przyjmować takie psiaki,bo to dodatkowa praca i odpowiedzialność:sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Tylko gdzie Goniu?Takich psiaków jest sporo,a ludzi chętnych do opieki niewiele,nawet hoteliki nie bardzo chcą przyjmować takie psiaki,bo to dodatkowa praca i odpowiedzialność:sad:[/QUOTE]
Reniu...a u Ciebie skarbie??To taki maleńki Slodziaczek....nie dalabys rady????Tylko nie denerwuj sie plissssss....ja wiem...znam twoja sytuacje..ale nie moge przejsc obojetnie jak widze taka bide i to jeszcze gryzioną...serce mi peka..:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Reniu...a u Ciebie skarbie??To taki maleńki Slodziaczek....nie dalabys rady????Tylko nie denerwuj sie plissssss....ja wiem...znam twoja sytuacje..ale nie moge przejsc obojetnie jak widze taka bide i to jeszcze gryzioną...serce mi peka..:([/QUOTE]
Goniu denerwuję się tylko tym,że jestem bezradna.Tez mi szkoda tej malizny,dlatego tutaj zajrzałam:-(.Ale na prawdę fizycznie nie dam rady.Mam swoich 7 psiaków w tym niewidomego Antosia i 4 hotelikowe.I wszystkie psiaki są w domu.Nawet mrówki już nie wcisnę do siebie:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Renata5']Goniu denerwuję się tylko tym,że jestem bezradna.Tez mi szkoda tej malizny,dlatego tutaj zajrzałam:-(.Ale na prawdę fizycznie nie dam rady.Mam swoich 7 psiaków w tym niewidomego Antosia i 4 hotelikowe.I wszystkie psiaki są w domu.Nawet mrówki już nie wcisnę do siebie:shake:[/QUOTE]
Wielka szkoda..takie domki jak Twoj to Noebo- zwlaszcza dla takich slepaczkow biednych...:(:(..ale moż e jednak Ci sie przyśni jakiś maleńki kącik dla Edusia....byloby najcudowniej na świecie....:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tola^^']W tym schronisku wszystkie psy są na wybiegu i nie są w boksach tylko luzem na wybiegu jest ich około 180.[/QUOTE]
Jezuuuuuu..nie wiem czy sie śmiac, czy płakać...to jak One spią??Gdzie popadnie??Czy kazdy ma jakąś swoja wlasna bude..????Zwaliło mnie z nóg..nie slyszalam nigdy o takim schronisku....:(

Link to comment
Share on other sites

jak śpią? jak załapią sie na wolną bude to tam śpia a jak nie to pod gołym niebem bo żadnego zadaszenia nawet nie ma,
władze schroniska twierdzą że to super jest i te psy maja fajnie 24h na wybiegu a w innych schronach całe życie w boksach siedzą, ja nie wiem co lepsze, ale nie czarujmy zagryzień jest sporo, tak samo dużo psów ucieka:(
Goniu to może lepiej zamówić ten pakiet ogłoszeń dla ediego niż allegro, im wiecej tych ogłoszeń tym lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Edi porusza się na jednej części wybiegu bo tą doskonale zna :)
Lecz często gdy się porusza po wybiegu jest popychany i przedeptywany przez inne psy :(
___________________________________________________________________
Masz rację Reksiu21 że dla młodych pełna życia psiaków mających dużo energii jest lepiej gdy są na wybiegu niż w małych kojcach, ale dla takiego staruszka jak Edi najlepsze było by ogrzewane pomieszczenie :)

Link to comment
Share on other sites

Jezuuu...bl;agam Was...juz nie piszcie nawet jak żyje Edi bo mi serce peknie za chwile...zamawiam dla Niego abonament ogloszeniowy- dowiedzialam sie wlasnie, ze za 40 zl, to ma pakiet 20 ogloszen odnawianych przez 2 miesiace plus wypasione Allegro przez 2 tygodnie....a same ogloszenia kosztuja 16 zł (bez allegro- ale nie wiem czy miesiac czy dwa..)ja zamawiam ten pakiet za 40 zł...ok??/bedzie mial chlopak i allegro i 2 miesiace ogloszen seystematycznie odnawianych....nie ma na co czekac..bo jak cos zlego się stanie to nigdy sobie tego nie wybaczymy...pisze do ladySwallow....od razu wysle za 2 (bo wczoraj zamowilam dla Puszka)..jak pomysle, ze spi teraz gdzies na ziemi...mokrej..zimnej...nie..no...nie...:(:(:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

Witam Ediego.Śledzę ten wątek od samego początku, ale nie pisałam tutaj.Serce boli czytając i wyobrażając sobie co ten ślepaczek, w tym miejscu przechodzi.Rozmawiałam z Anią (ana666) i jestem tym bardzo przerażona.Do deklaracji mogę się dołożyć.Na bazarek też znajdę niezłe fanty i wyślę pocztą osobie, która bazarek zrobi.Ja nie umiem tutaj nawet zdjęć wstawiać.Jestem "totalna torba" hihi.Ślepaczek w domu, to nie problem psiaka, tylko ludzi.One sobie doskonale z tym radzą i wiem co mówię, a starość to rzecz względna.Dla mnie stary pies, to taki który ma ponad 12 lat, a najlepiej 14, a dla innych taki, który ledwo skończył 6 czy 7 latek.Ana666, jutro, o godzinie 9 40 mocno trzymaj za mnie kciuki, bardzo mocno....proszę.Od tego wszystko zależy koleżanko młoda.Ztresztą i tak tutaj napiszę, to co myślę.Dla mnie, osobie w wieku 44 lat, to bardzo budujące, że tak młode osoby jak Ty Aniu, poświęcają czas, siły i mają tą wrażliwość, żeby pomagać takim "bidom".Pozdrawiam serdecznie Ediego i wszystkich zainteresowanych w pomocy ślepkowi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...