Jump to content
Dogomania

Najcudowniejszy amstaff w Polsce. Walenty.Pokochany!


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 196
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy Walenty ma już odstawione lekarstwa albo zmniejszone dawki? Nie wiem na ile mam rację, ale jak dla mnie po dzisiejszym spotkaniu z nim, jest gorzej niż było przedtem. Z tydzień-dwa temu już prawie prosto tuptał i prawie się nie zataczał, a dzisiaj nagle zaliczył dwie wywrotki :-( i do tego chodzi mniej prosto i pewnie niż wtedy kiedy go poznalam.

Waluś co jest chłopie?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny - Luis ze Swarzędza tez się przewracał - w schronisku nie zdiagnozowano mu zapalenia ucha środkowego, nie podawano leków. Po jakimś czasie, gdy trafił do ds nie był w stanie wstać...teraz jest ok, nawet 'dostał" koleżankę do towarzystwa:p Nie poddawajcie się,ale on musi brac leki! idźcie do innego weta, nie wiem...o dt dla psa - obojętne jakiego, nawet w pełni zdrowego czy szczeniaka -ciężko, bo wszyscy zapsieni...a ds nie ma nawet dla pięknych, zdrowych psów:-(

podam wam link do wątku Luiska - moze to wam jakoś pomoże:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f85/amstaff-luis-w-schronie-przez-lata-wyszedl-na-moment-teraz-znow-schron-potem-ma-dom-129361/?highlight=[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dziś Waluś jedzie do domu tymczasowego!!! Bardzo miłe panie, mama z córką biorą Walusia na tymczas. Tzn. Walenty będzie mieszkał u mamy :p
Dziękujemy :Rose: i czekamy, aż się panie zalogują na Dogo i będą pisały co słychać u Walusia.

Link to comment
Share on other sites

Nie wróci do schronu. Jeśli nikt go nie przygarnie, pewnie zostanie na stałe. Będzie też leczony przez ich znajomego, sprawdzonego weterynarza.

Był najpierw spacerek krótszy po lesie, potem wybieg, a potem znowu do lasu na prawie dwie godziny. No i pojechał ;)wskoczył do samochodu jakby całe życie nic innego nie robił.

Myślę że już niedługo możemy się spodziewać relacji, bo Marta specjalnie założyła już konto na dogomanii :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lena2009']Waluś już dojchał :) Bardzo ładnie jezdzi samochodem :) mogłabym zaryzykowac stwierdzenie ze taka jazda go relaksuje :D
W domu zachowuje grzecznie. Zniszczeń nie przewiduje hehe jeszcze tylko kąpiel ojjj tak kąpiel potrzebna...[/quote]

Super! :) mam nadzieję że jak dobrze się zaczęło, tak dobrze będzie dalej!
Zdjęcia pokażcie :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lena2009']Waluś już dojchał :) Bardzo ładnie jezdzi samochodem :) mogłabym zaryzykowac stwierdzenie ze taka jazda go relaksuje :D
W domu zachowuje grzecznie. Zniszczeń nie przewiduje hehe jeszcze tylko kąpiel ojjj tak kąpiel potrzebna...[/quote]

Witaj Lena :)
Walenty uwielbia samochody.Za każdym razem,gdy przechodziłam obok animalsowego samochodu,Waluś usiłował wepchnać sie do bagażnika.
Bardzo,bardzo Wam dziękujemy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

jesli chodzi o zdrowie to jakby sie poprawiło :) mniej sie przewraca, czasem go troche zarzuca :)
byłysmy dzis z nim u weta dostał nowy antybiotyk jakiś nowy podobno dobry..
podaje sie go tylko 3 dni a działa w organizmie dłuzej.. no zobaczymy
mama kupiła leki osłaniające wątrobe bo jednak antybiotyk bierze juz długo :(
przy czyszczeniu prawego ucha Waluś zaczął sie wyrywac i piszczeć :(( pewnie go boli :( weterynarz powiedział ze to moze być swierzb ze on uwidacznia sie w ciepłym, zeby obserwowac czy pies sie drapie w to ucho
w poniedziałek idziemy znowu.. zobaczymy czy nowy antybiotyk da lepszy efekt no i obejrzeć jeszcze raz to prawe uszko :(

aaaa ;) ten stalowy odcień to był kurz :cool3: Waluś jest ciemno brązowy :D taka gorzka czekolada :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...