Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[i]qrwa tyle napisałam i znikło[/i] :evil:

Więc Lunka kilka razy próbowała zaczepiać i rzucać się (zwłaszcza przy kiełbasie) ale Zmorka ostoja spokoju NIC na to :lol: jest cudna - mięciutka, śliczna i mądra

Prawdziwy Dogtor :D i zafundowała Lunie sesję dogoterapii :D

[img]http://img.photobucket.com/albums/v338/waszka/LunaZmora/tnZima051.jpg[/img]

:iloveyou:
i potem już Luna sama za nią truptała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alfik']Proszę, jakie niektóre pieski są towarzyskie, nie to co kilka znanych mi leonów :D
Mam nadzieję Arima, że chociaż Bonek będzie milej ustosunkowany do otoczenia (czyt. Alfa) :D :D :D[/quote]
Pewnie tak :D :D tylko Almie sie ubzdurało że to jej synek i nie wiem czy pozwoli :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Dobra - teraz moja relacja :)
Wychodzę z klatki i szłyszę zajadłe ujadanie. Patrzę :o a tu jakiś mini sznaucer atakuje boguducha winnego psa sąsiada :-? Podejśc czy nie ?? Może lepiej nie rezykować ? Ale zauważyła mnie i idzie...Panika :o Chwila i opanowanie się ...Nie ma czasu na ucieczkę- trzeba się z losem pogodzić :nerwy: Lunka najpierw zdziwiona co to :o Zmora po telepatycznym porozumieniu ze mną postanowiła olać zbója. Udało się !!!! W całości kontynuowałyśmy spacer :) Co prawda były chwile grozy jak terrorystka próbowała odgryść piękny noseczek Zmorki ale obyło się bez krwi :wink: Zmora zrobiła tylko zdziwioną minę i tyle :lol: :bigok:
Teraz ja liczę że Zmora nauczy się w końcu terroryzmu od Lunki ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Dobra - teraz moja relacja :)
Wychodzę z klatki i szłyszę zajadłe ujadanie. Patrzę :o a tu jakiś mini sznaucer atakuje boguducha winnego psa sąsiada :-? Podejśc czy nie ?? Może lepiej nie rezykować ? Ale zauważyła mnie i idzie...Panika :o Chwila i opanowanie się ...Nie ma czasu na ucieczkę- trzeba się z losem pogodzić :nerwy: Lunka najpierw zdziwiona co to :o Zmora po telepatycznym porozumieniu ze mną postanowiła olać zbója. Udało się !!!! W całości kontynuowałyśmy spacer :) Co prawda były chwile grozy jak terrorystka próbowała odgryść piękny noseczek Zmorki ale obyło się bez krwi :wink: Zmora zrobiła tylko zdziwioną minę i tyle :lol: :bigok:
Teraz ja liczę że Zmora nauczy się w końcu terroryzmu od Lunki ;)[/quote]

Buahahahahaha.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...