Jump to content
Dogomania

Koteczka Czarna Perełka z wirusem FeLV szuka domu.


DORA1020

Recommended Posts

Koteczka żyła sobie na wolności kilka lat,dokarmiałam ją.W końcu zbarałam na sterylizację.I okazało sie,ze koteczka  jest nosicielen wirusa FeLV.Wypuścic jej więc nie można.To jej w niczym nie przeszkadza normalnie żyć.Wirus białaczki kotów (FeLV  należy do rodziny retrowirusów. Może trwać w stanie nieaktywnym „uśpienia” przez wiele miesięcy a nawet lat. Może ale nie musi uaktywnić się, powodując chorobę.
Domem dla tej biednej koteczki jest w tej chwili klatka lecznicowa.Perełka czarna jest w ogromnym stresie,sierść ze stresu zaczęła jej wypadać.Nie wie co się dzieje.Zyła sobie na wolności,chodziła gdzie chciała,a teraz zamknięta w klatce.Smutne to bardzo.Dlatego szukam dla koteczki domu.Perełka została wysterylizowana.Jest kochana koteczka,ale bardzo przerażona zaistniała sytuacją.Kicia ma apetyt,korzysta z kuwety,tylko bardzo stresuje sie zamknięciem w klatce.Potrzebuje miłości człowieka,głaskania,przytulania.Może iśc do domu gdzie nie ma innych kotków,albo do towarzystwa innej kici z wrusem.Zyję nadzieją,że koteczka znajdzie kochający dom.

1821042150_BuczekFoto(76).jpg.bec7c9cec8031b279bd0e63be95e3f4a.jpg

897959970_BuczekFoto(72).jpg.d7f838e55bc86ede0003b834774dd1f6.jpg

1190678429_BuczekFoto(74).jpg.b9592c72fd3cd954379744ba285d7039.jpg

Nad Perełką zlitowała sie kocia fundacja i przyjęła ją pod swoj dach

ale koteczka nadal szuka domu

perla1.jpg.53429e36fc1e26862b446136b08f12a2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 8.08.2018 o 09:14, Tyś(ka) napisał:

Ludzie się boją, niestety... Sama miałam kotkę z białaczką, niestety nie było mi dane długo się nią nacieszyć...

Dora, a czy Perełka jest pokazana na miau na wątku z białaczkowcami do adopcji?

Nie jest,a mogłabys ja tam wstawic?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...