Jump to content
Dogomania

Nela zamieszkała w Przyborowie koło Nowej Soli ! Staruszka Nela - damy radę jej pomóc ? Juz bezpieczna w hoteliku u kikou


MALWA

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

27.04. na koncie sunieczki pojawiły się poniższe wpłaty:

 

. .    .    . .20,00 zł  -  uxmal  deklaracja na IV

 

. .    .    . .30,00 zł  -  helli   deklaracja na IV

 

. .    .    . .30,00 zł  -  Anna GR  deklaracja na V

 

. .    .    . .40,00 zł  -  MALWA  deklaracja na IV-V

 

Bardzo serdecznie dziękujemy

                                                     urodziny1.jpg.057b085774b50dcb7244324b52a88133.jpg

 

 

Dziękuję za pieniążki dla Neli oraz za potwierdzenie mojej wpłaty  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Myślałam o tym jak pomóc moim obu podopiecznym, które są u kikou....

Coś wymyśliłam, i pomysł wrzucam  tu:  można z ładnymi zdjęciami zrobić coś w stylu plakatu, ogłoszenia, na takim formacie jak są ulotki rozdawane lub wystawiane w publicznych miejscach odnośnie np. 1 % podatku i zostawić takie plakaty/ ulotki  na stoliku w okolicznych gabinetach weterynaryjnych. Ludzie nieraz długo czekają u weterynarza ze swoim pupilem, coś czytają, oglądają, może to i szansa dla Neli lub Gwiazdki, ze ktoś weźmie ulotkę do ręki, poczyta i nie wyrzuci.

Może taka ulotka dotrze do serducha potencjalnego przyszłego pana/pani....

 

Co o tym myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, MALWA napisał:

Myślałam o tym jak pomóc moim obu podopiecznym, które są u kikou....

Coś wymyśliłam, i pomysł wrzucam  tu:  można z ładnymi zdjęciami zrobić coś w stylu plakatu, ogłoszenia, na takim formacie jak są ulotki rozdawane lub wystawiane w publicznych miejscach odnośnie np. 1 % podatku i zostawić takie plakaty/ ulotki  na stoliku w okolicznych gabinetach weterynaryjnych. Ludzie nieraz długo czekają u weterynarza ze swoim pupilem, coś czytają, oglądają, może to i szansa dla Neli lub Gwiazdki, ze ktoś weźmie ulotkę do ręki, poczyta i nie wyrzuci.

Może taka ulotka dotrze do serducha potencjalnego przyszłego pana/pani....

Co o tym myślicie ?

Nesiowata, Elisabeta i ja odpowiedziałyśmy na wątku Gwiazdeczki - trzeba spróbować!

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Nesiowata, Elisabeta i ja odpowiedziałyśmy na wątku Gwiazdeczki - trzeba spróbować!

Ok. A zatem czekamy na nowe zdjecia z hoteliku, tekst mamy z ogłoszeń i bedzie można ruszać z nowym pomysłem.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, MALWA napisał:

Ok. A zatem czekamy na nowe zdjecia z hoteliku, tekst mamy z ogłoszeń i bedzie można ruszać z nowym pomysłem.

Przydałyby się nowe zdjęcia., a zwłaszcza Gwiazdeczki, bo podobno zeszczuplała nieco :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Dobry dzień , ale deszczyk by się przydał. Dzisiaj rano zanosiło się na deszcz, ale już prawie południe, a deszczu ani widu, ani słychu :(

U mnie popaduje trochę nocą , ale tak ciut, ciut, a to za mało. 

Dzisiaj będę miała uruchomiony system nawadniania, to wreszcie ogród odżyje. Ale to oznacza, ze trawa będzie szybciej rosła i częściej trzeba będzie ją ścinać  .

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, MALWA napisał:

U mnie popaduje trochę nocą , ale tak ciut, ciut, a to za mało. 

Dzisiaj będę miała uruchomiony system nawadniania, to wreszcie ogród odżyje. Ale to oznacza, ze trawa będzie szybciej rosła i częściej trzeba będzie ją ścinać  .

No cóż, coś, za coś.   Przynajmniej kwiatki nie zwiędną.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To trawa urośnie i piesek ma co zjadać :) Mój jest bardzo trawnolubny.

Moje też lubią dłubać trawę. Nawet jak już wracają do domu, to jeszcze pysiaki okręcają w druga stronę, skuna i biegną dalej.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Tyś(ka) napisał:

To trawa urośnie i piesek ma co zjadać :) Mój jest bardzo trawnolubny.

 

21 godzin temu, MALWA napisał:

Moje też lubią dłubać trawę. Nawet jak już wracają do domu, to jeszcze pysiaki okręcają w druga stronę, skuna i biegną dalej.

Moje, a zwłaszcza Masia, też prawie na każdym spacerze podskubują trawkę :)

Link to comment
Share on other sites

2.05. na konto Neluni wpłynęła kwota 10,00 zł  - deklaracja na maj od Agnieszka 103.

Serdecznie dziękujemy

                                                                                  1213986825_kwiatki6.gif.57c878b6a03d0814402e2cfe21d3ba5a.gif

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Hiihi, kolejne kozy :)
Mój robi identycznie.

 

1 godzinę temu, elik napisał:

 

Moje, a zwłaszcza Masia, też prawie na każdym spacerze podskubują trawkę :)

Faktycznie, takie kozy .....

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

2.05. na konto Neluni wpłynęła kwota 10,00 zł  - deklaracja na maj od Agnieszka 103.

Serdecznie dziękujemy

                                                                                  1213986825_kwiatki6.gif.57c878b6a03d0814402e2cfe21d3ba5a.gif

 

Dziękuję za pieniążki dla Neli :)

Link to comment
Share on other sites

Kochani !

 

Założyłam wątek plaskatemu biedakowi, bo nie mogę przejść obojętnie na widok tych oczu, nie mogę....

Liczę, że przy wsparciu wielu przyjaciół z dogomanii uda się mu jakoś pomóc

 

Oto  DRAMAT

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...