Jump to content
Dogomania

Apsik szczęśliwy w DS:)


Recommended Posts


Dr mi odpisał:

Cytat

Zbadał bym jeszcze tarczyce i niezależnie od wyników, chociaż do panelu trzustkowego można sie przyczepić, dał bym enzymy trzustkowe- amylactive digest.
Dieta głównie i/d
I ważenie za 3 tyg.
Jeśli brak poprawy zastanowić się można nad enteropatią.


 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, DORA1020 napisał:

A co to jest enteropatia?

To jest to, co podejrzewa nasz wet: zaburzone wchłanianie z jelita cienkiego. W takim wypadku będzie musiał być do końca życia na diecie I/D.

 

Jeśli chodzi o sugestie dr to proponuję sprawdzić na razie parametry tarczycowe (zapytam tylko weta czy kastracja może mieć jakiś wpływ na wyniki, czy nie trzeba odczekać po zabiegu). Z enyzmami bym sie wstrzymala, bo jak wprowadzimy i bedzie poprawa z waga, to nie bedzie wiadomo co pomoglo: puszki czy enzymy. Apsik teraz duzo wiecej zjada dzieki puszkom, wiec mysle, ze warto poczekac. Jak bede jechac do weta na pobranie krwi do profilu tarczycowego to go zwaze i powinno byc juz widac czy jest lepiej czy nie.

 

A  ranka po kastracji juz wygojona:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Teraz są u nas ferie... Dziś od rana miałam w domu córki mojej najmłodszej siostry. Pokazałam Im psiaki, z którymi jestem na Dogomanii.

Młodszej Hani (9 l) najbardziej spodobał się Apsik. 0heart.gifJego oczy, uroda i to, co jest o nim na wątku... I że tak by pasował do Ich Wiki. Coś w tym jest. Podobne umaszczenie, rodzaj sierści. Tylko Wikunia na krótszych łapach i ma uszy sterczące jak u nietoperza  happy.gif Też kiedyś Bezdomniaczka...

Starsza Emilka najbardziej zachwyciła się Igą z wątku Malwy.

Siostra mi napisała, że po drodze do domu dziewczyny tylko o "biednych pieskach" mówiły...

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Elisabeta napisał:

Teraz są u nas ferie... Dziś od rana miałam w domu córki mojej najmłodszej siostry. Pokazałam Im psiaki, z którymi jestem na Dogomanii.

Młodszej Hani (9 l) najbardziej spodobał się Apsik. 0heart.gifJego oczy, uroda i to, co jest o nim na wątku... I że tak by pasował do Ich Wiki. Coś w tym jest. Podobne umaszczenie, rodzaj sierści. Tylko Wikunia na krótszych łapach i ma uszy sterczące jak u nietoperza  happy.gif Też kiedyś Bezdomniaczka...

Starsza Emilka najbardziej zachwyciła się Igą z wątku Malwy.

Siostra mi napisała, że po drodze do domu dziewczyny tylko o "biednych pieskach" mówiły...

wrażliwe dziewczynki:)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, teresaa118 napisał:

niepokoi mnie stan konta Apsika, cos "cieniutko". Postaram sie w lutym dolozyc extra. Moze jeszcze ktos, cos?!!!!!! Chlopak na diecie, a jak wiadomo, dieta kosztuje

Mnie tez bardzo niepokoja finanse Apsika:(

Dziekuje teresaa za dolozenie extra,psinka bardzo potrzebuje tego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...