Jump to content
Dogomania

SUZI młodziutka mamusia wyrwana z Chrcynna już w swoim domu.


Recommended Posts

47 minut temu, konfirm31 napisał:

No,  to na szczęście,  krótko  była w tym schronie.

 Myślę,  że  lepiej  póki co,  nie szczepić na wirusówki ponownie.  A co ze szczepieniem  na wściekłość? Odrobaczyć 1-2 tyg. po zdjęciu  szwów   - nie zaszkodzi. 

Już ją odpchliłam i odrobaczyłam, druga tura 5 lipca. Zacznę od wścieklizny, ale muszę chyba odczekać trochę od sterylki.

Nie była masakrycznie chuda i zabiedzona.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, agat21 napisał:

O, dopiero udało się znaleźć wątek nowego nabytku Mazowszanki, a tu już tyle się zadziało :) Nie próżnujecie kobiety ;D 

Cudnie, że malutka już po zabiegu i powoli sie uspokaja :) Rzeczywiście jest prześliczna, a w ramionach Malagoska do tego błoga i spokojna ;)

Witamy na wątku :)

Link to comment
Share on other sites

Czyli nie była w schronisku  szczepiona p wściekliźnie?  Dziwne,  bo to podstawa.  To już nie  wiem,  czy wierzyć  w te wirusówki? Że było szczepienie?  Z drugiej  strony,  to dorosła suka ,  więc  może  można się  wstrzymać  ze szczepieniem wirusówek?  Za cienka jestem- spytaj jutro  Złotego Doktora Nutusi :)) 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, konfirm31 napisał:

Czyli nie była w schronisku  szczepiona p wściekliźnie?  Dziwne,  bo to podstawa.  To już nie  wiem,  czy wierzyć  w te wirusówki? Że było szczepienie?  Z drugiej  strony,  to dorosła suka ,  więc  może  można się  wstrzymać  ze szczepieniem wirusówek?  Za cienka jestem- spytaj jutro  Złotego Doktora Nutusi :)) 

Dziewczyny nie ma co wnikać - tak jak pisałam my robimy wszystko od początku nie zwracamy uwagi na to co jest na karcie - proponuję zrobić to samo :)

jeśli wiecie co chcę powiedzieć :-)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Przy okazji wizyty z Łezką w NDM zapytałam Doktora o szczepienia Suzi. Robić, nie robić te wirusówki ?

Powiedział, aby zrobić, to nie zaszkodzi. Po zdjęciu szwów (czyli fartuszka, bo szwy rozpuszczalne) zaszczepić na wściekliznę, a po dwóch tygodniach na wirusówki.

Trochę sie boje tego zdjecia fartuszka, bo zostały końcówki rozpuszczalnych szwów, które potrzebują wiecej czasu na rozpuszczenie się. Czy nie bedzie ich ruszać. Można by je zdjąć, ale ta histeryczka nie da się chyba położyć na stole.

Do Kasi, kuzynki męża, która zna nasze wszystkie tymczasy, zgłosiła się Pani z Mokotowa bardzo zainteresowana Suzi (widziała zdjęcia w telefonie).

Wzięła mój numer telefonu i...NIC :(. Jak Kasia wróci z gór w najbliższy weekend to do niej podejdzie i zapyta co i jak.

Link to comment
Share on other sites

Ja bym  po tych 10-12 dniach,  tj po zdjęciu kiecki,  usunęła(obcięła)   te wystające  końce.  Szew rozpuszczalny, rozpuszcza się  w ciele  pod wpływem  działania enzymów w czasie 2-3 tygodni.  Wtedy,  wystające  na zewnątrz końce,  odpadają.  Póki tam są  sunia może  za nie ciągnąć.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Kejciu napisał:

Małgosiu - czy potrzebujesz czegoś dla Suzi ?

Karmy puszki itp. ?

Meli Malagosowej coś tam zostawiłyśmy ale Ty nas zaskoczyłaś i nie zdąrzyłyśmy nic kupić :( i nam głupio

Się podłącze do pytania

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Mazowszanka13 napisał:

Nie, na razie nie. Chyba, że sie dłużej zasiedzi. Tfu, tfu.

Wysłałam zdjecia i opis do Pani, która pytała o Suri.

 

A Suzi to wilk drobny lub drobnoniemiecki.

Małgosiu ale Ciebie ta Pani o Suri pytała ?skąd miała namiar :) może znowyu olx coś odstawia z numerami tel :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...