Jump to content
Dogomania

Aria, do mnie !Skuteczna nauka przywoływania psa. Jacek Gałuszka.


moon_light

Recommended Posts

[IMG]http://www.karusek.com.pl/img_prod/b/b_5882.jpg[/IMG]

Dlaczego Twoja lodówka przykuwa uwagę psa skuteczniej niż Ty? Co zrobić, żeby pies przychodził, gdy go wołasz?
Dzięki praktycznym radom zawartym w tej książeczce poznasz wiele metod uczenia przywołania i nauczysz swojego psa niezawodnego reagowania na Twoje polecenia. Dowiesz się, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów, które powodują, że Twój ulubieniec ucieka, zamiast spokojnie podchodzić do Ciebie.
Gdy twój pies będzie zawsze meldować się przy Tobie, gdy tylko go zawołasz, będzie bardziej bezpieczny, a Ty bardziej pewny swojego czworonożnego przyjaciela, wiedząc, że zawsze przybiegnie na polecenie „DO MNIE


co myślicie ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shangri_la']mam i przeczytalam. ksiazka naprawde super. sa w neij zawarte rozne psosoby na nuke przywolania, zabawy w przywolanie itp. cena nie jest wygorowana ( ja kupilam chyba za 14 zl w matrasie) i bardzo fajnie sie czyta. polecam wszystkim

pozdrawiam[/quote]
Wlasnie skonczylam czytac. Mam podobne zdanie. Bardzo fajnie, i dokładnie wyjasnione przywoływanie psa. Autor rozważa różne przypadki, opiera się na sytuacjach "z zycia wzietych", wiec jest to wiarygodne.
POLECAM,

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

[quote name='wiq']fajne, ale znajdą się psy, na które to nie podziała ;)[/quote]

Tzn?

W tej książce jest opisane chyba wiele różnych metod nauki skutecznego przywołania... więc każdy powinien znaleźć coś dla swojego psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Przede wszystkim to znajdą się właściciele, którzy tego nie będą umieli zrealizować :)[/QUOTE]

wątpie, ksiązka jest bardzo łopatologiczna i dokładna;) A metod uczenia jest kilka w tym bardzo podoba mi się ta związana z okładaniem przedmiotów i rzucaniem się na ziemię:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oho..rzucanie się na ziemię? to coś nowego....Bo Figa jest bardzo grzeczna:diabloti: ale jak sobie coś wbije do głowy...to stara się postawic na swoim...omijamy kałużę..śłicznie przy nodze, bawimy się i co ? po przejściu 50 metrów nagle zwrot i charcim cwałem wraca wykąpać sie ( a nagrodę za grzeczność już zdążyła zaliczyć:cool1::p)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figa Bez Maku']Oho..rzucanie się na ziemię? to coś nowego....Bo Figa jest bardzo grzeczna:diabloti: ale jak sobie coś wbije do głowy...to stara się postawic na swoim...omijamy kałużę..śłicznie przy nodze, bawimy się i co ? po przejściu 50 metrów nagle zwrot i charcim cwałem wraca wykąpać sie ( a nagrodę za grzeczność już zdążyła zaliczyć:cool1::p)[/quote]

i jeszcze zaliczy drugą za powrót z kałuży :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WŁADCZYNI']wątpie, ksiązka jest bardzo łopatologiczna i dokładna;) A metod uczenia jest kilka w tym bardzo podoba mi się ta związana z okładaniem przedmiotów i rzucaniem się na ziemię:lol:[/quote]
No proszę Cię :cool3: Ja raz rozmawiałam z dziewczyną o, wprawdzie innej książce, ale jak zobaczyłam jak ona swoją sukę uczy na podstawie tej książki, fiu fiu. Suka miał podawać łapę, a że ja szłam z moją to się rozglądała. Jak się odwróciła to dostała w pysk - skupianie uwagi przerobiły za jednym zamachem dosłownie :lol: , a skuka jako nagrodę dostawała AŻ pochwały :razz: Oczywiście ćwiczenia odbywały się tuż pod blokiem. Tak świetnie im poszła nauka czystości, ze 9 miesięczna suka lała w domu. Brawo!
Czytać, a umeić to wprowadzić w życie, to są dwie inne bajki.

Link to comment
Share on other sites

jakiś czas temu na onecie [url]http://pies.onet.pl/4073,13,17,problemy_z_przywolaniem,artykul.html[/url] przeczytałam artykuł i stwierdziłam że nie warto kupować tej książki, przeglądałam ją w księgarni i jakaś taka za cienka mi się wydawała;), stwierdziłam że więcej dowiem się na dogo niż z tej książki:lol:. ale skoro mówicie że warto to raz jeszcze przemyśle.
Ale co dokładnie znaczy ze łopatologicznie?:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Skoro piszecie że na chłopski rozum, prosto, jasno dokładnie to chyba zakupie żeby odpocząć od książek naukowych, a i kolejna pozycja w domowej psiej biblioteczce się przyda. Nie wiem tylko czy będą miała tyle odwagi żeby rzucac się na ziemie :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiq']fajne, ale znajdą się psy, na które to nie podziała ;)[/quote]
[quote] Tzn?
W tej książce jest opisane chyba wiele różnych metod nauki skutecznego przywołania... więc każdy powinien znaleźć coś dla swojego psa. [/quote]

Zgadzam się w stu procentach z [B]Wiq[/B].[B] ;)[/B] Te metody są, owszem, skuteczne, natomiast - jak już wyzej zostało powiedziane - znajdą się psy, które nie zawsze - PO opisanych w książce metodach "terapii" - po każdym zawołaniu znajdą sie obok właściciela.

Natomiast te "ale" są na szczęście raczej rzadkie - w związku z tym po prostu polecam lekturę tej książki, dla większosci przypadków/psów naprawdę można znaleźć wiele skutecznych metod. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...