Jump to content
Dogomania

Przydomki hodowlane - problem przyszłych hodowców bez weny...


Ewelina & Hera

Recommended Posts

Ja co prawda nie mam już problemu z weną, ale też się nieźle naszukałam, przeglądałam, wymyślałam, sprawdzałam ;) aż wreszcie postanowiłam przestać szukać jakichś przypadkowych słów, które mi się tylko podobały ale nie miały dla mnie żadnego głębszego znaczenia ;) zastanowiłam się mocno... no i tak powstała nazwa Ocean's Jewel :) a ja się baaardzo cieszę, że mam przydomek, który dla mnie coś znaczy ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam, moze jeszcze jakies pomysly na przydomek??? Sprawdzalam wiele na stronie ZKwP i wiekszosc juz zajeta. Obecnie mam dwie rasy: chihuahua i cane corso. Nie chcialabym nazwy zwiazanej z rasa psow. Mogloby byc cos po polsku, angielsku badz z laciny. Dodam, ze bylam juz w krakowie z zamiarem zlozenia wniosku, ale ostatecznie zrezygnowalam bo moja nazwa nagle wydala mi sie malo ciekawa :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witam :)

Planuję zarejestrować hodowlę rasy Alaskan Malamute, ale nie wiem jaki wybrać przydomek :/

Ogólnie przydomek wolałabym w języku angielskim, bez róznicy czy pisany przed imieniem czy po - to wyjdzie w praniu ;)

Fajnie byłoby gdyby był związany z rasą (nawet jak dojdzie jeszcze inna rasa to problemem by to nie było, poniewaz byłby to samoyed ) ale koniecznie związany być nie musi. Chciałabym jednak, zeby coś oznaczał, miał jakieś przesłanie lub pasował do imienia ( np. Gwiazda Północy imię )

 

Ja mam takie pomysły:

 

" The Star Of North " - myślałam tez o " Northern Star " , ale niestety juz zajęte :/

" Wings Of Dreams "

 

Może ktoś z Was ma wene i fajne pomysły ? :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 9 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...