• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Ewelina & Hera

Przydomki hodowlane - problem przyszłych hodowców bez weny...

908 posts in this topic

Ja co prawda nie mam już problemu z weną, ale też się nieźle naszukałam, przeglądałam, wymyślałam, sprawdzałam ;) aż wreszcie postanowiłam przestać szukać jakichś przypadkowych słów, które mi się tylko podobały ale nie miały dla mnie żadnego głębszego znaczenia ;) zastanowiłam się mocno... no i tak powstała nazwa Ocean's Jewel :) a ja się baaardzo cieszę, że mam przydomek, który dla mnie coś znaczy ;)

Witam, moze jeszcze jakies pomysly na przydomek??? Sprawdzalam wiele na stronie ZKwP i wiekszosc juz zajeta. Obecnie mam dwie rasy: chihuahua i cane corso. Nie chcialabym nazwy zwiazanej z rasa psow. Mogloby byc cos po polsku, angielsku badz z laciny. Dodam, ze bylam juz w krakowie z zamiarem zlozenia wniosku, ale ostatecznie zrezygnowalam bo moja nazwa nagle wydala mi sie malo ciekawa :)

Witam :)

Planuję zarejestrować hodowlę rasy Alaskan Malamute, ale nie wiem jaki wybrać przydomek :/

Ogólnie przydomek wolałabym w języku angielskim, bez róznicy czy pisany przed imieniem czy po - to wyjdzie w praniu ;)

Fajnie byłoby gdyby był związany z rasą (nawet jak dojdzie jeszcze inna rasa to problemem by to nie było, poniewaz byłby to samoyed ) ale koniecznie związany być nie musi. Chciałabym jednak, zeby coś oznaczał, miał jakieś przesłanie lub pasował do imienia ( np. Gwiazda Północy imię )

Ja mam takie pomysły:

" The Star Of North " - myślałam tez o " Northern Star " , ale niestety juz zajęte :/

" Wings Of Dreams "

Może ktoś z Was ma wene i fajne pomysły ? :D

Hej,

odkopię stary temat ale może znajdę tu pomoc :)

Szukam imienia dla szczeniaka na literę D - najlepiej po angielsku dwuczłonowe - pomocy proszę :)