Jump to content
Dogomania

Patrycjak_12

Members
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Patrycjak_12

 1. Za to nasz raczej dotrzymuje obietnicy uwalenia. Niestety aż 60 osób uwalil i muszą zaczynać biochemie od nowa
 2. Haha :) Ja jestem na angielskim C1 i pracujemy z książką medyczną. Zajęcia ogólnie są łatwe i przyjemne bo ze względu na nasz poziom zaawansowania nie musimy juz żadnej gramatyki robic, więc poznajemy słówka i wiadomosci o narządach itd. ( co jest śmieszne, bo to samo przerabialiśmy na histologii i anatomii, więc w praktyce tylko tłumaczymy to na angielski :P ). Egzamin wszyscy mają miec na poziomie B2, dlatego wydaje nam sie troche bezsensowne, zebysmy my musieli go pisac. A co do biochemii to tyle nerwów juz przez nią straciłam, że kazdemu odradzam katedrę biochemii na UP we Wrocławiu :) Szefowi tej katedry daleko do gatunku człowieka. Jego plany to uwalić jak najwięcej ludzi na biochemii. I student moze miec absolutną rację i byc wykuty, ale i tak nie zda, przy czym profesor często sam nie wie o czym mówi....
 3. Martuchny, a jak to u was jest z egzaminem z języka? Zwolnienie jest w przypadku 5 na koniec, posiadania certyfikatu czy jeszcze jakoś inaczej ? ;) Też zaczynasz teraz 2 rok ?
 4. Witam Planuję zarejestrować hodowlę rasy Alaskan Malamute, ale nie wiem jaki wybrać przydomek :/ Ogólnie przydomek wolałabym w języku angielskim, bez róznicy czy pisany przed imieniem czy po - to wyjdzie w praniu Fajnie byłoby gdyby był związany z rasą (nawet jak dojdzie jeszcze inna rasa to problemem by to nie było, poniewaz byłby to samoyed ) ale koniecznie związany być nie musi. Chciałabym jednak, zeby coś oznaczał, miał jakieś przesłanie lub pasował do imienia ( np. Gwiazda Północy imię )   Ja mam takie pomysły:   " The Star Of North " - myślałam tez o " Northern Star " , ale niestety juz zajęte :/ " Wings Of Dreams "   Może ktoś z Was ma wene i fajne pomysły ?
 5. Witam :) Planuję zarejestrować hodowlę rasy Alaskan Malamute, ale nie wiem jaki wybrać przydomek :/ Ogólnie przydomek wolałabym w języku angielskim, bez róznicy czy pisany przed imieniem czy po - to wyjdzie w praniu ;) Fajnie byłoby gdyby był związany z rasą (nawet jak dojdzie jeszcze inna rasa to problemem by to nie było, poniewaz byłby to samoyed ) ale koniecznie związany być nie musi. Chciałabym jednak, zeby coś oznaczał, miał jakieś przesłanie lub pasował do imienia ( np. Gwiazda Północy imię )   Ja mam takie pomysły:   " The Star Of North " - myślałam tez o " Northern Star " , ale niestety juz zajęte :/ " Wings Of Dreams "   Może ktoś z Was ma wene i fajne pomysły ? :D
 6.  micra, a ty gdzie studiujesz? :) na czym polega zwolnienie z egzaminu z języka- trzeba miec 5 czy certyfikat ? ;)
 7. Hej :) Trafiłam tutaj całkiem przypadkiem i tak się składa, ze ja również studiuję medycynę weterynaryjną ;) Jest tu ktoś jeszcze kto w październiku zaczyna 2 rok we Wrocławiu ?
×
×
 • Create New...