Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Właśnie się dowiedziałam jakie badania musi mieć zrobione Koda,musi mieć usg trzustki i badania krwi na witaminę b12 i kwasu foliowego.Koszt ok 150zł więc znowu będzie dług w gabinecie ale trudno Koda jest najważniejsza.Jutro muszę zadzwonić do gabinetu i umówić się,jak nic się nie zmieni to w czwartek pojadę z nią na badania tylko nie wiem jak to zrobię bo sama też muszę iść do lekarza w czwartek.Ale jakoś to muszę załatwić najwyżej ze sobą nie pójdę tylko z  Kodą.Ona jest ważniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Kto może niech pomoże Sylwi,poznałam ją osobiście ,to jest osoba która nie przejdzie obojętnie obok potrzebujacego pomocy zwierzaka,ona u siebie ma 37 kotów i kilka psów,potrzebuje pieniędzy na leczenie zwierzaków .Pomóżcie jej pomagać ona jest sama z tymi zwierzakami.

Drugi link Sylwi z kociakami.Pomóżcie jej bo sama nie da rady :-(

Link to comment
Share on other sites

No i się zaczęło Koda znowu ma chore oko i nie mam pojecia co teraz bedzie bo jak ostatnio miała chore oko to wetka powiedziała że następnym razem to już operacja tylko zostaje bo leki nie działają na dodatek Koda mało je i też powinna mieć zrobiona badania krwi te co wczesniej czyli wit B12 i folik wcześniej miała bardzo słabe wyniki ale po miesiącu brania witaminy b12 i foliku badania były dobre.Boje się że to oko to rak i dlatego te wszystkie problemu.Normalnie się załamałam :-(

Link to comment
Share on other sites

Koda miała zrobione usg trzustki,wątroby,śledziony i jelit usg wyszło dobrze nie ma zapalenia trzustki,morfologia też wyszła dobrze,dostała zastrzyki sterydy na oko i antybiotyk jeszcze musze zrobić badania na wit b12 i kwas foliowy ale to nastepnym razem bo dzisiaj nie była na czczo.No i mam się zastanowić nad operacja oka,boje się tej operacji ale jak leki nie pomogą to już innego wyjścia nie mam 1f641.png:-( Wszystko to wiąże się z dość dużymi kosztami,na dodatek robi się coraz cieplej i bedzie trzeba zabezpieczyć psy od kleszczy,co też wiąże się z dużymi kosztami.Może ktoś by chciał wpłacić na udostepnione konto parę groszy,w tej chcwili każdy grosz się liczy lub może zakupić obroże kiltix średnią lub dużą?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koda zabezpieczona na trzy miesiące,ale został dług w gabinecie i pustki na koncie a trzeba jeszcze zabezpieczyć psiaki na działce:-( Potrzebne jest sześć średnich obroży kiltix i jedna duża.Może ktoś chce podarować obroże kiltix lub wpłacić pieniążki na obroże na udostępnione konto 4Dogs?Każdy grosz się liczy.Mile widziana też sucha karma dla psów bo oprócz siódemki na działce karmię pięć psów z ulicy,które teoretycznie mają właścicieli a w praktyce nie mają co jeść i mieszkają na ulicy :-(

ggg.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja też zamówiłam suchą karmę dla psiaków ale... Aniu nie możesz brać na siebie zbyt wiele pyszczków do wykarmienia... Myślę o tych pięciu psiakach, które mają teoretycznie swoich właścicieli. Jeśli zaczniesz je też dokarmiać to ci ludzie poczują się zupełnie zwolnieni z dbania o swoje psy... wiem, jak to zabrzmi ale nikt nie jest w stanie pomóc wszystkim potrzebującym. Wiem, że trudno jest robić selekcję: temu pomogę a temu nie... Jestem świadoma, że jest to b. niepopularne, co piszę ale myślę, że mam prawo bo wspieram Ciebie w tym co robisz od paru lat. I nie jest to zarzut:) Pozdrawiam ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Te psy mają właścicieli pijaków,trzy z nich to młode psy ale ten jeden jest już starym psem w typie owczarka niemieckiego i tego najbardziej karmie,tamte jakoś sobie poradzą ale ten jest naprawdę biedny,wiem że nie mogę karmić wszystkich psów i tego nie robię ale tego wilka nie przestanę karmić,już nawet próbowałam szukać kogoś dla tego psa ale nikt nie chce starego  psa.Piąty pies który przychodził już nie przychodzi bo dorwałam właścicieli i dostali lekcje wychowania.Teraz sunia chodzi na smyczy i nie biega za jedzeniem bo dostaje jedzenie w domu.No i całkiem ładnie wygląda.Bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, rudakacha napisał:

Najbardziej wkurzające jest to, że takie pijackie łajzy żerują na dobroci innych i wychodzą z założenia, że jak się psa puści luzem to i tak ktoś go podkarmi a im zostanie na flaszkę... Myślę, że też bym podkarmiała tego starego psa... Pzdr.

Nigdy nie karmiłam psów tych ludzi ale ten na prawde jest stary i żebym nie ja z rodzicami to zimy by nie przeżył,przychodził na jedzenie to wpuszczaliśmy go do domu żeby sie rozgrzał,dawaliśmy jeść i ciepłe mleko do picia bo wody ciepłej nie chciał pić.To taki mądry pies i taki biedny.Kiedyś przechodziłam obok tego podwórka co są te psy i jeden z tych małych chciał mnie ugryźć a wilczek podbiegł zasłonił mnie i odpędził tamtego więc jak mam mu nie dać jeść jak on jest taki mądry?Ci ludzie mają też kota ale ten kot to same kości i skóra,sam musi się postarać o jedzenie,nie rozumiem po co sprowadzają zwierzęta jak sami nie mają co jeść i zwierzaki głodują.

Link to comment
Share on other sites

Tak wyglądają dzięki mnie,moim rodzicom w szczególności tacie który ma 70 lat i codziennie z samego rana szykuje im jedzenie i bez względu na pogodę deszcz,śnieg,mróz jedzie rowerem do tych zwariowanych psiaków,karmi je wypuszcza z boksów i bawi się z nimi,wraca jak już jest ciemno no i dzięki waszej pomocy finansowej i w postaci karmy.Sama bez waszej pomocy nie dałabym rady.Dziękuję :-)

 

Link to comment
Share on other sites

Psiaki zabezpieczone obrożami.Koszt obroży Foresto -84,99 ,kiltix średni -44,99x5 i duży 54,89x2 całkowity koszt 444,72 zł.Na koncie jest 391zł więc za mało na zapłacenie za obroże.W tej chwili na koncie jest na minusie 67zł 1f641.png:-( Jeżeli ktoś może wpłacić parę groszy to bardzo proszę o wpłaty na udostęnione konto 4Dogs.Sabunol,fypryst i tabletki na odrobaczenie psiaki dostały dodatkowo od 4Dogs bardzo dziękuje bo przy takiej gromadce to wszystko jest potrzebne.

2222.jpg

3333.jpg

1111.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...