Jump to content
Dogomania

Maleńka Tosia (obecnie Gaja) już w swoim domku:-)


Ewa Marta

Recommended Posts

Dzisiaj wyjątkowy dzień, urodziny małego głupolka:)

Dokładnie 4 lata temu Gajula dotarła do nas, więc rozpoczęła nowe życie. To wielka radocha mieszkać z taką wyjątkową psinką. Z okazji urodzin Gajulec dostał przysmaki z suszonej kaczki i pluszaka-skunksa. Od razu zaczęła go mordować:)

1175rwx.jpg

2rhtfg7.jpg

Zdjęcia, niestety, nie są ostre, Gajka zbyt dynamicznie dusiła skunksa:)

Link to comment
Share on other sites

I się nam Gajulec pochorował:( Wczoraj trochę pokasływała, a dziś straciła głos (dziwne u Gajulki). Gdy wróciłem z pracy nie było zwykłego gadania i widać było, że mała mordka nie czuje się najlepiej. Lepsza Połowa od razu po pracy powędrowała z Gajką do serwisu i okazało się, że przyplątało się zapalenie krtani. Gajka dostała leki, podajemy syrop i w środę wędrujemy na kolejny zastrzyk.

Mam nadzieję, że choroba nie pokrzyżuje planów z badaniem kontrolnym łaciatej mordki.

Link to comment
Share on other sites

Dziś byliśmy w serwisie na zastrzyku. Gajula dzielnie zniosła i wizytę i zastrzyk:) Mamy informację, że nie powinno być problemu z badaniem kontrolnym w sobotę. Gajula dalej nie gada, ale zaczyna z lekka poszczekiwać (i oby z każdym dniem było lepiej). Nawet nie przypuszczałem, że ucieszę się ze szczekania Gajulca:D

Link to comment
Share on other sites

Gajulowe badanie kontrolne jest przełożone na za tydzień. Dzisiaj byłem na konsultacji u naszej pani doktor i z badaniami kontrolnymi mamy poczekać do zupełnego powrotu do zdrowia Gajulca.

Tak jak napisała Asia, Gajka czuje się dziś lepiej:) A tak wygląda wieczorową porą na kolankach (na czternastej moja stopa w kapciu od Mikołaja:)

iejh9z.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...