Jump to content
Dogomania

Potrzebna POMOC dla Rexa... i Panu Marianowi też by się przydała...


Recommended Posts

O ‎22‎.‎07‎.‎2016 o 08:43, PATRYCJA96 napisał:

Wysłałam pieniążki dla chłopców to od moich dzieci pieniążki 

Podziękowania piękne. Doszły Dwie wpłaty. :)

**

I wpłata od Aga76 doszła. Dziękujemy w imieniu Pana Mariana i Reksa. :)

Link to comment
Share on other sites

O ‎29‎.‎07‎.‎2016 o 11:10, ALMA2 napisał:

Poszło teraz 60 zł dla Panów.

Dziękujemy. Doszło. :)

**

Dzwoniłam w piątek do Pana Mariana, ale nie odbierał. Zadzwonię dziś.

Wcześniej dał mi Pan znać, że kartę telefoniczną zarejestrował na siebie.

Reks został zaszczepiony przez Panią weterynarz gratis. Ale chyba tylko wścieklizna, nie komplet.

Wróciłam z urlopu, to ogarnę informacje. :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Serdecznie sciskamy od lat za Pana Mariana i Reksinka

zagaladm zagladam

ale juz dawno nie pisalam, paczunki slalam ale przeciez lata temu juz

 ciociu tobciu

 czy dalej jest potrzebna zgoda na bazareczek?

czy mozna robic ? Bedzie bazarus od  Wielkiego Serca 

od naszej  Patrycja96  dla Pana i psiego serduszka

sciskamy mocno mocno za wszystko najlepsze

Link to comment
Share on other sites

Bazarki na "domne" choć potrzebujace psy wymagają zgody moderatora.

**

Dzwoniłam do Pana Mariana wczoraj i dziś jeszcze rozmawialiśmy. U Pana ok, pogoda chłodniejsza, to jest Mu lepiej. Gotował akurat zupę, gdy wczoraj dzwoniłam. A dziś Pan zadzwonił sam, bo sprawdzaliśmy czy te 1000 minut co dostał za rejestrację karty i co jest ważne przez miesiąc - to czy w rozmowie "schodzą" te gratisowe minuty, czy z funduszy na karcie. :) (a przy okazji sprawdziliśmy ile ma na karcie 18 zł, to na razie z doładowaniem nie trzeba się spieszyć).

Doładowałam Panu za to wczoraj prądu i dziś podałam Panu kod. Bo miał już prądu tylko 3,1 kwh. Doładowałam 36 kwh za 29,58 zł.

I zapłaciłam do gminy za śmieci za wrzesień i październik 2016. Potwierdzenia za prąd i opłatę do gminy wstawię później w rozliczenie.

Czy zasiłek od gminy na sierpień (a właściwie za lipiec, bo zasiłki są płatne z dołu) dostanie, będzie wiedział jutro, albo w przyszłym tygodniu.

Poproszę Tosia&Lesio, by zapytała sąsiadkę czy zechciałaby zrobić zakupy dla Pana. Gaz zamówimy w niedzielę/poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

Dobre wieści od Pana Mariana :). 

Jak miałam telefon na kartę to w pierwszej kolejności schodziły minuty te opłacone, a następnie te otrzymywane w promocji. Może się mylę ale pewnie u Pana Mariana też tak jest. 

Fajnie byłoby żeby sąsiadka się zgodziła. A biedronka w okolicach Pana Mariana nie ma takiej opcji zakupu prze internet z dostawa do wskazanego miejsca? 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, ALMA2 napisał:

Dobre wieści od Pana Mariana :). 

Jak miałam telefon na kartę to w pierwszej kolejności schodziły minuty te opłacone, a następnie te otrzymywane w promocji. Może się mylę ale pewnie u Pana Mariana też tak jest. 

Fajnie byłoby żeby sąsiadka się zgodziła. A biedronka w okolicach Pana Mariana nie ma takiej opcji zakupu prze internet z dostawa do wskazanego miejsca? 

A to nie jest tak, że zamówić można online, ale odebrać trzeba samemu ? Jeśli byłoby to z dostawą... to wiecie.. w tej małej miejscowości, gdyby ktoś zobaczył, że Pan Marian zamawia sobie zakupy do domu, z dostawą - nie wzbudziłoby to fajnych uczuć.

Link to comment
Share on other sites

Wpłynęły pieniądze od PATRYCJA96, asikowska i ranias. Dziękujemy w imieniu Chłopaków.

09/08 dzwonił Pan Marian, że gaz się skończył. Nie miałam czasu rozmawiać dłużej. Na tamten dzień zasiłku jeszcze nie dostał.

Jak pisałam wcześniej, sąsiadka zamówi gaz i zrobi jakieś zakupy. Jeszcze Tosia&Lesio znać mi nie dala, zatem nie wiem czy sąsiadka znalazła już czas czy jeszcze nie.

W weekend przedzwonię do Pana.

Link to comment
Share on other sites

Nie możemy się zgrać z Panem Marianem. Co ja dzwonie, nie odbiera. Co On dzwoni, ja nie mogę odebrać.

Rano wyjeżdżam i wracam w poniedziałek. Wówczas uzupełnię wieści, wpłaty i paragony. Wpłynęły pieniądze od KrystynaS - dziękujemy. :) (wpiszę w rozliczenie w poniedziałek)

Link to comment
Share on other sites

W zeszłym tygodniu sąsiadka Tosia&Lesio zawiozła Panu zakupy oraz kupiła gaz. Rozliczenie uzupełniłam (jeszcze tylko gaz zminusuję, czekam ile).

Dzwoniłam wczoraj do pana, ale nie odebrał. Zadzwonił dziś sam. Zdenerwowany, dostał pismo z urzędu skarbowego. Próbował mi czytać, ale bez zobaczenia tego pisma i tak nic Mu nie powiem za co to i dlaczego. Muszę to zobaczyć, przeczytać wtedy może będę wiedzieć czego nie płacił. Zrobi ksero i mi wyśle.

Dziękował za zakupy i podarki (Patrycja96, zgaduję, że paczka od Ciebie czyli dotarła).

Zamówiłam karmę i puszki dla Reksa w zooplus, z dostawą do P.Mariana : - 119,63 zł Brit-Premium Adult M, 15kg, Rocco Senior, 6x400g-Jagnięcina z prosem, Rocco Classic 6x400g-Czysta wołowina ; Fakturę wstawię, gdy wygenerują.

 

Link to comment
Share on other sites

Wcale się nie dziwię Panu Marianowi, każdy się zdenerwuje jak otrzyma pismo z Urzędu Skarbowego. Takie pisma nigdy nie wróżą niczego dobrego. Człowiek coś zapomni, albo źle zrobi bo nie wie jak, a tu od razu pisma, wezwania, tłumaczenia. I zawsze konsekwencje finansowe.

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam dziś wieczorem Panu Marianowi Paczkę żywieniową. Waży 12 kg. Taką z dostawą 24 godziny

Może duże tego nie jest, ale są puszki  ( włożyłam trochę rybek  w pomidorach, oleju, kiedyś mówiłaś, ze Pan Marian lubi ryby, może będą mu smakować)  kasze, makaron i w sumie trochę to ciężkie. Włożyłam też ser żółty mam nadzieję że się nie popsuje, choć upału takiego nie ma.

Tabciu może mogłabyś uprzedzić Pana Mariana, jeżeli  Listonosz by dostarczył to P. Marian nie musiałby dźwigać. 

Może to pismo z Urzędu Sakrbowego to nic takiego strasznego, ale też się niepokoję, a co dopiero pan Marian, ach. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dziewczyny, jak nie odzywam się dłużej - to dlatego, że nie mam czasu (albo wieści). Na dogo loguję się tylko dla "naszego" wątku. :)

Uzupełniłam wpłaty i wydatki. Aga76 i Patrycja96 - dziękujemy za wpłaty. Wpisałam je w skarbonkę : gaz/opał/prąd. Uzupełniłam paragony (23/08 sąsiadka kupiła jeszcze Reksowi puszki w Biedronce). W tygodniu doładowałam Panu prąd.

ALMA2 - dziękuję w imieniu Pana Mariana za paczkę. Nie uprzedziłam Go o niej, bo dopiero teraz post przeczytałam. Ale po dowodzie nadania można mieć pewność, że paczka dotarła. :)

Zasiłek za sierpień Pan Marian dostał. Rozmawiałam z Nim w tygodniu. O Urzędzie Skarbowym napiszę tylko tak ogólnie (bo nasz wątek może znaleźć każdy) - dobrze nie jest.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...