Jump to content
Dogomania

Śmierdząca sprawa, czyli kupki naszych milusińskich


Janosik

Recommended Posts

[quote name='Weronika']A ja nie sprzątam i dopóki pojemników nie postawią ,kupsztal mojej suki zostanie na trawniku :zly7:[/quote]
A gdybyś mieszkała w domku i miała swoją działkę, to też nie sprzątałabyś, dopóki ktoś by Ci takiego pojemnika nie postawił?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Weronika']W koszu na śmieci grozi epidemią[/quote]

Za to na trawniku niczym nie grozi, a na pewno nie epidemią... :roll:

[quote name='Weronika']na trawniku jak popada deszcz to jest większa szansa że towar ulegnie rozkładowi i zasili glebe.[/quote]

[b]Weronika[/b] czy ty wiesz co piszesz? Widziałas kiedys trawnik służący psom za ubikację? Wyobraź sobie, że zamiast super użyźnionej bujnej zielonej trawy jest po prostu pełen wyschniętych badyli, bo toksyny z gówien trawę wyżarły :-?

Normalnie chyba razem z petycją przeciwko nowelizacji Ustawy o Ochronie Zwierząt do Kwacha, będe słała petycje do Kaczora w sprawie koszy na psie gówienka. I o ogromne kary za nie sprzatanie po psach :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika']W koszu na śmieci grozi epidemią , na trawniku jak popada deszcz to jest większa szansa że towar ulegnie rozkładowi i zasili glebe.[/quote]

Dzisiaj w pr. I Polskiego radia wypowiadał się człowiek na temat pasożytów i bakterii w psich kupalonach. Że ludzie, a szczególnie dzieci (bo jak wiadomo lubią bawić się na ziemi, siadają, kładą się, a rączki ciagle w buzi) są narazone na wszelkiego rodzaju toksyny zawarte w koopach. Niestety, natrafiłam na końcówkę jego wypowiedzi, więc szczegółów nie znam, a bardzo szkoda. Bardzo nawoływał do sprzątania po swoich pupilach, nie tylko ze względu na estetykę, ale przede wszystkim ze względu na choroby. Poza tym druga sprawa: wszystkie matki wyrzucają do śmieci właśnie pieluchy po swoich dzieciach i co? czy mamy z tego tytułu jakąś epidemię?

Link to comment
Share on other sites

Przecież cały czas chodzi o to aby było gdzie towar wywalać .Wystarczy że na co drugim koszu administrator namaluje psa .Wtedy nikt nie obawiał by się wywalać kup.Przecież kosze stojące przy blokach opróżnia gospodarz domu.Może on by wiedział gdzie zawartość takiego kosza opróżnić.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Weronika']Przecież cały czas chodzi o to aby było gdzie towar wywalać .Wystarczy że na co drugim koszu administrator namaluje psa .Wtedy nikt nie obawiał by się wywalać kup.Przecież kosze stojące przy blokach opróżnia gospodarz domu.Może on by wiedział gdzie zawartość takiego kosza opróżnić.?[/quote]

[b]Weronika[/b] nie widze problemu... :niewiem: Czemu po prostu nie poruszysz tej sprawy w administracji domu, w którym mieszkasz? Myśle, ze od kilku koszy administracja nie zbiednieje, a ty wreszcie będziesz miała gdzie wyrzucac kupy sowjej suczki...

Link to comment
Share on other sites

asher uwierz mi, ze u mnie jest podobnie :( a bedzie jeszcze gorzej...pole gdzie wychodzi bardzo duzo psow dziennie niedlugo bedzie nieczynne dla psow i wtedy dopiero sie bedzie dzialo :-?
U mnie jeszcze sa psy ktore chodza same na spacery (ze tak powiem kupkaja gdzie popadnie :roll: ), albo takie ktore wychodza z wlascicielami przed klatke coby sie zalatwic i do domciu :evil:
Ech ja sprzatac bede naprawde, ale wiem ze polowa psiarzy nie :( Widzac to jak straz "radzi" sobie z psami bez smyczy nie wierze ze upilnuja tych co nie beda sprzatac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Grzeczna dziewczynka Adda :D :D :D[/quote] Grzeczna :D Tak naprawdę wcześniej w ogóle nie zastanawiałam się nad sprzątaniem (krótko to na szczęście trwało, bo sąsiadka mnie natchnęła prawie na początku :D ), ale jak zobaczyłam, że przemiła starsza pani leci z woreczkiem zebrać kupala, to się zawstydziłam :oops: I jeszcze powiedziała, że po suni sprzątać to jak po dziecku :D Ale o ile pamiętam, to tylko my we dwie sprzątałyśmy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem kosze na kupy, powinny byc wszedzie, to powinna byc norma, a nie ciekawostka turystyczna :P
Bez wzgledu na to, czy wrzucaja czy nie. Im wiecej tych koszow, tym lepiej. One musza byc.

Wrzucam odchody psa do zwyklego kosza, ale wcale nie czuje sie przez to lepiej. Tak czy siak lamie przepisy :roll:
I jak ktos juz wczesniej pisal, za to mozna dostac mandat. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'] A ja to nawet byłam dumna jak sprzątałam, że taka jestem new :D[/quote]

hahaha, wstyd się przyznać, ale ja też odczuwam coś na kształt dumy, jak zbieram kupalona do woreczka :D :D Dumna zbieraczka kupalonów :D A patrzyłaś czy cię podziwiają? :D Bo ja się rozglądam ukradkiem hahahaha :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100'][b]Dumna zbieraczka kupalonów[/b] :D A patrzyłaś czy cię podziwiają? :D Bo ja się rozglądam ukradkiem hahahaha :D :D[/quote] A jakże, rozglądałam, miałam nadzieję, że dam co poniektórym do myślenia, tym bardziej, że żeby dotrzeć do kupala suni musiałam slalomem między innymi goownami łazić. Potem, jak nastał Irydek, to mi już ciężko było, bo się załatwiały jednocześnie ale w różnych miejscach i musiałam mieć oczy naokoło głowy, żeby zapamiętać, które kupale są "moje" :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ależ się uśmiałam :D
Niestety, ja też uprawiam slalom gigant na trawniku. I naprawdę bardzo się dziwię moim sąsiadom, ponieważ u mnie w bloku co i rusz słyszy się, ze ktoś powyrzucał zatrute jedzenie, ponieważ wpieniają go kupska na trwaniku. Oczywiście, metodę potępiam i jej nie rozumiem, ale wiem też, że gdyby wszyscy zaczęli sprzątać, to i byłby spokój z sąsiadami, którzy nie mają psów. Tymbardziej, ze mamy naprawdę piękny duży trawnik, przy chodniku otoczonym szpalerem drzew. Ale koopa na koopie psuje urok całkowicie. :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']hahaha, wstyd się przyznać, ale ja też odczuwam coś na kształt dumy, jak zbieram kupalona do woreczka :D :D Dumna zbieraczka kupalonów :D A patrzyłaś czy cię podziwiają? :D Bo ja się rozglądam ukradkiem hahahaha :D :D[/quote]

[size=1]Ja też[/size] :oops: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']gdyby wszyscy zaczęli sprzątać, to i byłby spokój z sąsiadami, którzy nie mają psów. [/quote] Święta prawda! A jak wynika z naszych doświadczeń, to przecież można nawet być dumnym ze zbieractwa kup :lol:
I Asher tysz się przyznała :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']JNowe hasło propagujące sprzatnie po psach: zbieram kupalony i jestem z tego dumna/y. [/quote]

A może do rymu?

[i]Zbieram psie goowna
jestem z tego dumna[/i]

albo wersja soft:

[i]Zbieram kupalony
jestem zadowolony[/i]

:wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...