Jump to content
Dogomania

Znaleziona jamniczka już w DS :)


gosia7

Recommended Posts

To cudowni ludzie,gościnni,szczerzy,uczynni,troskliwi,z wielkim sercem (np.dzwonią regularnie i dopytują jak się czuje moja chora koteczka).Zaprzyjaźniliśmy się i mam ciągłe zaproszenia na obiad i na działkę:) Tylko czasu czasem brak. Ale bywamy razem w hurtowni zoologicznej,regularnie:) I nawet w kinie:) Choć tam bez "naszych" dziewczynek.

Miałaś nosa Isadora7:) Dziękuję Ci za to! W imieniu swoim i Lindy:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 296
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 8 months later...

[quote name='RUTA93']Najmilsze chwile na Dogo - zobaczyć takie obrazki po 1,5 roku :lol:[/QUOTE]

no:loveu:
my spotykamy się regularnie,ale też uwielbiam takie obrazki na dogo i dlatego robię taki prezent Wam,wszystkim Cioteczkom,które 1,5r,. temu ze mną ciężko na tym wątku pracowały,obgryzały paznokcie i wspierały:calus::laugh2_2:
I tak sobie lubię popatrzeć tutaj, jak się tak skatuję na innych wątkach. Na takie oto zdjęcia.
Bezcenne:loveu:Popatrzeć ze spokojem,bo Linda ma naprawdę raj w swoim ds. I u ciotki na działce też,bo nawet zajęła jedyny fotel i ciotka długo stała;),a suńka leżała,aż się znudziła:eviltong:. I u siebie na działce robi to samo. Pan wystawia fotel dla żony,zajmuje jedna (Linda).No to Pan przywleka drugi -zajmuje druga (bliźniaczka;)). Aż w końcu dla Pańci foteli nie starcza:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Ciekawa jestem która jest czyja. Pamiętam te dyskusje Pani i Pana :)[/QUOTE]

Obie raczej Pana:p ku rozpaczy Pani oczywiście.
Ale Pan więcej na spacerki chodzi,bawi się.Pani za to próbuje żarciem skusić. Zacałowuje na śmierć;) I tak prowadzą tą nierówną walkę. A te małpy to wykorzystują,bo dobrze wiedzą,że są tak kochane i wodzą wszystkich za nos:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia7']Obie raczej Pana:p ku rozpaczy Pani oczywiście.
Ale Pan więcej na spacerki chodzi,bawi się.Pani za to próbuje żarciem skusić. Zacałowuje na śmierć;) I tak prowadzą tą nierówną walkę. A te małpy to wykorzystują,bo dobrze wiedzą,że są tak kochane i wodzą wszystkich za nos:diabloti:[/QUOTE]no niestety taki podział ról też i u nas jest ... ale ja nie narzekam , bo to nie do pana przybiegają jak trzeba różanego kolca z łapy wyciągnąć albo kość z między zębów wyłuskać ;) jak trzeba naskarżyć na drugiego bo zabawkę zabrał to też ja za rozjemcę robię :)
Sunie są takie słodkie, że napatrzeć się nie mogę :loveu: i takie identyczne ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Czy ktoś pamięta jeszcze Lindę? jamniczkę,którą odkupiłam na bazarze od Rumunów? To było dokładnie 6lat temu!

Odwiedzam ją regularnie,z DS mamy cudowny kontakt.Wczoraj też byłam i oto fotorelacja. nadal jest kochana,całowana,hołubiona wraz z jej przyszywaną siostrą też jamniczką. Wszyscy domownicy szaleją na ich punkcie i dziewczynki  śpią w łóżku.

Czyli tak jak być powinno:)

k2l3ra.jpg

14uukjr.jpg

16m13ya.jpg

Link to comment
Share on other sites

:) 

Ja też się cieszę,a zdjęcia po tylu latach w cudownym domku,to dla mnie wielka nagroda za pomoc i zaangażowanie wówczas dla tej suni.

Moją i Twoją:) Dziękuję Ci Isadora7 za wsparcie i pomoc w wizycie przedadopcyjnej w tamtym czasie. 

Z domkiem do dziś jesteśmy baaardzo zaprzyjaźnieni. W niedzielę kolejny raz zaproszono mnie na pyszny obiad z deserem,a wieczorkiem poszliśmy do kina. Fantastyczny kontakt,fantastyczni ludzie.Linda ma tam jak w raju.Kochają ją do szaleństwa.Jedyny minus to,że waży 15kg i jest spasiona.Ale ma nawet schodki do łóżka w sypialni,bo jest wysokie:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...