Jump to content
Dogomania

Przydomek


Tagir

Recommended Posts

  • Replies 324
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote]Co polecacie... Mam jeden przydomek, na ktorym mi bardzo zalezy. Nie ma go w FCI i nie ma nawet nic podobnego. Poczatkowo wpisalam tylko jedna pozycje w proponowanych przydomkach... Pytanie brzmi czy mi to przyjma, czy lepiej dopisac jeszcze ze 2 istniejace juz hodowle? Mam dylemat :P[/quote]
U 'nas' w oddziale by nie przyjeli, gdyby widniał na druczku tylko jeden przydomek, ma być 5 propozycji wpisanych i wtedy dopiero są szczęśliwi :) Lepiej będzie jeśli dopiszesz inne, istniejące już przydomki, wilk syty i owca cała a suma sumarum powinnaś dostać ten przydomek na którym Ci zależy (jeżeli go oczywiście nie ma w FCI) :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ann1gorszapolowa']Ja podałam cztery propozycje- pierwszą podobną do tych które już były w FCI( z premedytacją, ponieważ wiedziałam że nie przejdzie), druga to ta na której mi zależało a dwie ostatnie wymyślone. Przeszła druga , ta na której najbardziej mi zależało. Czekałam dwa i pól miesiąca- potwierdzenie przyszło pocztą dwa tygonie po tym jak nazwa ukazała sie na stronach FCI.


( napisała ann1 na kompie gorszejpołowy)[/QUOTE]

No to chwalić sie co to za przydomek nowy :)
i kolejna hodowla super!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

No to i ja się pochwalę. Na stronie FCI jest już mój przydomek. Pierwsze dwie propozycje były chwytliwe ale czysto komercyjne no i podobne do nazw na stronach FCI. No to przeszedł 3. Szczenięta z mojej hodowli będą miały przydomek BABA HENIRA - nic nikomu to nie powie, a dla mnie wiele znaczy!! I tak powinno być. ;-)
Jak składałam papier do związku 4 razy zmieniała zdanie i poprawiałam, pani z sekretariatu już zgrzytała zębami jak mnie widziała hihihhihi

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Śnieżynka']Ja mam pytanko odnośnie przydomka, czy przydomki muszę być zapisywane alfabetem łacińskim ?? bo mam parę pomysłów, ale w obcych językach...[/QUOTE] Mogą być w innym języku, np. EMINUS, (łacina. z daleka) ale musi być takim alfabetem pisane, nie mogą być np. "kropki nad a" i wg. Jeśli się pomyliłam proszę o uświadomienie, bo nie mam hodowli własnej ;(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...