• Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Sign in to follow this  
Followers 0
Tagir

Przydomek

325 posts in this topic

wiecie co - już teraz mam pewność - ja wyslałam 5 propozycji, pierwsza była ta co chciałam zeby była (w FCI nie było jej oczywiście) i jaka przeszła????? DRUGA... To chyba tak ma być.

[quote]Co polecacie... Mam jeden przydomek, na ktorym mi bardzo zalezy. Nie ma go w FCI i nie ma nawet nic podobnego. Poczatkowo wpisalam tylko jedna pozycje w proponowanych przydomkach... Pytanie brzmi czy mi to przyjma, czy lepiej dopisac jeszcze ze 2 istniejace juz hodowle? Mam dylemat :P[/quote]
U 'nas' w oddziale by nie przyjeli, gdyby widniał na druczku tylko jeden przydomek, ma być 5 propozycji wpisanych i wtedy dopiero są szczęśliwi :) Lepiej będzie jeśli dopiszesz inne, istniejące już przydomki, wilk syty i owca cała a suma sumarum powinnaś dostać ten przydomek na którym Ci zależy (jeżeli go oczywiście nie ma w FCI) :)

[quote name='ann1gorszapolowa']Ja podałam cztery propozycje- pierwszą podobną do tych które już były w FCI( z premedytacją, ponieważ wiedziałam że nie przejdzie), druga to ta na której mi zależało a dwie ostatnie wymyślone. Przeszła druga , ta na której najbardziej mi zależało. Czekałam dwa i pól miesiąca- potwierdzenie przyszło pocztą dwa tygonie po tym jak nazwa ukazała sie na stronach FCI.

( napisała ann1 na kompie gorszejpołowy)[/QUOTE]

No to chwalić sie co to za przydomek nowy :)
i kolejna hodowla super!!

[quote name='ann1gorszapolowa']Cierpliwości , to ma być niespodzianka cyttt.[/QUOTE]
Aha ...........:) no to czekamy ;)

Czy jeśli przydomek pojawił się na stronie FCI, to moge już świętować? :D Mineło dokładnie 2 miesiące od złożenia wniosku.

No to i ja się pochwalę. Na stronie FCI jest już mój przydomek. Pierwsze dwie propozycje były chwytliwe ale czysto komercyjne no i podobne do nazw na stronach FCI. No to przeszedł 3. Szczenięta z mojej hodowli będą miały przydomek BABA HENIRA - nic nikomu to nie powie, a dla mnie wiele znaczy!! I tak powinno być. ;-)
Jak składałam papier do związku 4 razy zmieniała zdanie i poprawiałam, pani z sekretariatu już zgrzytała zębami jak mnie widziała hihihhihi

[quote name='Śnieżynka']Ja mam pytanko odnośnie przydomka, czy przydomki muszę być zapisywane alfabetem łacińskim ?? bo mam parę pomysłów, ale w obcych językach...[/QUOTE] Mogą być w innym języku, np. EMINUS, (łacina. z daleka) ale musi być takim alfabetem pisane, nie mogą być np. "kropki nad a" i wg. Jeśli się pomyliłam proszę o uświadomienie, bo nie mam hodowli własnej ;(

Sprawdza się tu:
[URL]http://www.zkwp.pl/zg/index.php?n=przydomki[/URL]

i tu:
[URL]http://www.fci.be/affixes.aspx[/URL]

I z tego, co widzę, takiego jeszcze nie ma (jest tylko Princesa)

[quote name='katarzynaG']a mnie zarejestrowano...zajęty przydomek...
i co w tej sytuacji? FCI milczy...[/QUOTE]
ciekawe..... oczywiście opiszesz nam co dalej z tym fantem udalo sie zrobić, co?

jasne.
narazie napisałam do FCI, dostałam odpowiedz, ze wyjaśnią sprawę przez ZKwP, poniewaz mają nowe regulacje i mailowo nie mogą...Ciekawe czy wyrobią się mi przed miotem ;)

to nie tak.
mnie zarejestrowano przydomek w bazie fci i na potwierdzeniu taki sam.

inna osoba wysłała taki sam, na potwierdzeniu ma taki sam, ale w bazie FCI inny (przekręcili literkę).

Ale w praktyce - mioty mają iść na przydomek który tak samo brzmi? Bez sensu.