• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Bogusik

Members
 • Content count

  10275
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Bogusik last won the day on June 9

Bogusik had the most liked content!

About Bogusik

 • Rank
  Marl DE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta
 • Location
  Marl DE

Recent Profile Visitors

3806 profile views
 1. Izuniu ja też się cieszę razem z Wami,że Majeczka ma dobry domek :) To prawda i potrzebny jest aby móc dalej pomagać :) Oj nie znała tego normalnego życia na pewno.Teraz ma już swoją Rodzinę,która już sobie bez Majki nie wyobraża dalszego życia :)
 2. Domki takie jak ma Kama,dobrze by było aby móc je klonować.Też mi się dziobek roześmiał z uciechy :)
 3. Może nie zawsze udaje się adopcja,ale masz rację Elu,że tym razem jest bez zastrzeżeń :) Mała pchełka zawsze leży "nad" wielkim bo od początku rządzi i nie da sobie w kaszę nadmuchać..:) Wielki więc pozostał bez wyboru i przyjął stan rządzenia przez pchełkę bez fochów :) Ma cudowny domek Anulko i to bardzo cieszy :) Zawsze dodaje nam to skrzydeł i wiary,że kolejne bidulki znajdą też dobre domki :)
 4. Dużo się dzieje u maluszka,a to jeszcze nie koniec jego drogi do celu,czyli domku stałego.Powodzenia okruszku i mocno za Ciebie trzymam kciuki! :)
 5. Mega smutny Irysek na większości zdjęć, ale tak ma większość psiaków,które zmieniają miejsce pobytu.Teraz czas aklimatyzacji,poznawania siebie na wzajem.Ja to nazywam siedzeniem psa na "walizkach" Nie wie,czy wróci zaraz poprzedni dt i go zabierze do miejsca,w którym był i nie wie czy jeszcze gdzieś czeka go kolejna jazda w nieznane...To czas poznawania,zaufania i uwierzenia,że już tu zostanie na zawsze.Ile trwa taki czas uwierzenia? Tego nikt nie wie,bo to zawsze zależy od charakteru psa i wzajemnych relacji z nowymi opiekunami. Też życzę Iryskowi powodzenia i aby jak najszybciej rozpakował tą "walizkę" strachu i niepewności,zaufał i uwierzył,że to jego przystanek docelowy.Mocno za to zaciskam kciuki!
 6. Kciuki trzymam bardzo mocno za aklimatyzację Iryska w nowym domu! Gabrysiu,zmień plan i zadzwoń jutro wieczorkiem i zapytaj jak minęła pierwsza noc i kolejny dzień Iryskowi i Państwu.Będziesz i Ty trochę spokojniejsza,a i nam się to przyda bo kibicujemy całym sercem :) Ja zawsze tak robię na początku, bo i tak stres jest ogromny i wolę mieć relacje z pierwszych dni w miarę na bieżąco...
 7. Zamojska Czikunia pozdrawia wakacyjnie :) Więcej zdjęć na jej wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/336742-czika-kolejna-bida-z-zamościa-ma-cudowny-domek/?page=11
 8. Dzisiaj spotkała mnie miła niespodzianka gdy zaglądnęłam na swoją pocztę.Patrzę, a tu przesłane zdjęcia Czikuni przez p.Ewę :) Czikunia w pociągu,w drodze nad morze :) Plażowiczka...:) Z Pańciem...:) I już w domku...:)
 9. Dogo fixuje ale udało się dotrzeć i podnieść bazareczek :)
 10. Dobra rada!:) A po przespaniu będzie decyzja i trzymam kciuki aby była pozytywnie przemyślana. Na pewno i tu potrzebne kciuki,więc je mocno zaciskam! Gabrysiu,nie pisz,że już nikomu nie ufasz,bo my musimy ufać.Zawsze mamy owe zaufanie ograniczone, ze względu na dobro naszych podopiecznych.Jeżeli nawet coś pójdzie tak,to nie znaczy,że za kolejnym razem będzie tak samo.Mocno trzymam kciuki!:)