Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
 • Content count

  12650
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Bogusik last won the day on October 11

Bogusik had the most liked content!

About Bogusik

 • Rank
  Marl DE

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Biography
  kobieta
 • Location
  Marl DE

Recent Profile Visitors

6761 profile views
 1. Wiadomości z Ronisiowego domku :) Dawno się nie odzywałam bo u nas z Ronim trochę zmian... :-) oczywiście na lepsze! Przeprowadziłam się z Ronim do domu rodzinnego, więc Roni ma teraz ogródek do biegania i towarzystwo Czarka (piesio ze zdjecia) :-) początki były ciężkie - Roni mając dużą przestrzeń, miejsce do szaleństw jest troszkę nie posluszny... ale pracujemy nad nim i jest z dnia na dzień coraz lepiej :-) to była dla niego spora zmiana, ale widzę, że gdzie ja tam jego miejsce i dom :-) :-) :-) z Czarkiem początki były ciężkie bo to stary psiak, ale już razem normalnie przebywają - Roni musiał zrozumieć, że Czarek już nie ma tyle siły na szaleństwa:-):-) w Nowym roku przeprowadzamy się już do mojego własnego mieszkania, bo kupiłam, więc będziemy mieć z Ronim już stały, wspólny domek!!! :D Pozdrawiamy serdecznie i przesyłamy kilka zdjęć
 2. Ja podtrzymuję moją wpłatę na innego psiaka,który będzie zamiast Cętki
 3. Tak Gabrysiu,właśnie przypomina Cindi tylko chyba ma krótsze łapki :)
 4. Fajna sunieczka i fajnie,że chcesz jej Mariolu pomóc :) Jednorazowo mogę 50zł ale wpłata będzie w czwartek/piątek bo Anula na wyjeździe :)
 5. Podczas ostatniej rozmowy z p.Basią rozmawiałyśmy o dystansie,jaki Dunia ciągle utrzymuje w stosunku do niej.Przyszedł wreszcie czas na bliższy kontakt z Dunią iPani Basia wymyśliła sznurkowy system zamykania drzwiczek, aby to robić z daleka i po cichu.Bardzo to pomaga, bo wtedy ma możliwość podejść do Duni,pogłaskać ją i dać smaczek.Stara się robić to co dziennie, na co Dunia reaguje przywarciem do podłogi, ale małymi kroczkami..... Patent...:) Wygrzewanie w ciepłym jesiennym słoneczku...:)
 6. Miał chłopczyk szczęście,że spotkał na swojej drodze sąsiadkę i Ciebie Elu :) Jak dobrze,że już bezpieczny i nie wylądował odłowiony w schronisku.Jednorazowo 50zł mogę wspomóc Kajtusia.
 7. U Sindi wszystko ok. Już zna wszystkich domowników i żadnemu nie odpuści głasków :) Po ogrodzie sobie biega i obszczekuje sąsiadów i przechodniów ale robi to w bardzo umiarkowany sposób :) Obcego kota pogoniła bo to już jej teren i żaden intruz nie ma prawa bytu!Pan Cezary wczoraj pojechał z Sindi do weta, ponieważ nie podobały im się jej oczy.Bardzo je mrużyła i w kącikach zbierała się ropa.Otrzymali maść i kropelki do zapuszczania.Zostały też zakupione witaminy na ogólne wzmocnienie i sierść.Państwo bardzo zadowoleni,a Sindi ogonek ciągle w górze i wachluje bez końca,więc na to wygląda,że ona również :) Mam obiecane zdjęcia i jak je otrzymam to wstawię na wątek
 8. Wiadomości z domku Mailo/Semi :) Mam wrażenie,że to nie dzieciak Nelli bo w ogóle nic z niej nie ma.... Witam Pani Bogusiu :)Nastąpiła mała zmiana planów i na chwilę obecna przynajmniej do końca roku będziemy mieszkać tu gdzie mieszkamy :) Mailo szaleje jak to maluch, czasem jest bardzo grzeczny, a czasem psoci jak to szczeniak, ale ogólnie jest bardzo kochany, mądry i szybko sie uczy. Nie mamy z nim większych problemów. :)
×