• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

sybil

Members
 • Content count

  2731
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

sybil last won the day on September 1

sybil had the most liked content!

4 Followers

About sybil

 • Rank
  sybisia

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Kraków
 • Interests
  sznaucery, turystyka, języki obce

Recent Profile Visitors

1259 profile views
 1. Maja odeszła 2 lipca 2016 po 3 dniach rozpaczliwej walki o życie, miała tylko 10 lat. Sybilka 7 kwietnia tego roku - żyła niecałe 11 lat. Przez 6 tygodni ryczałam od rana do wieczora i w nocy też. Pod koniec maja wzięłam 2 biedne szczeniorki z wiejskiej przechowalni na BDT. Jednej znalazłam dobry dom, druga została ze mną. Jest mi lżej, ale wciąż mam łzy w oczach jak idę z nią na spacer na łąki, tam gdzie przez 7 lat chodziłam z moimi najdroższymi suniami. Teraz znów się poryczałam. Cóż, takie życie. Pozdrawiam
 2. Bardzo współczuję, wiem jak to boli, kiedy odchodzi ukochana istota. Niedawno straciłam 2 najdroższe sznaucerki - odeszły w odstępie 8 miesięcy. Robiłam co w ludzkiej mocy, ale czasem nie da się wygrać. Jak dotąd czas nie uleczył ran, serce tak strasznie boli :( . Życzę Ci siły, pociechy i spokoju, nasze Pieski są już wolne od choroby, cierpienia i wierzę, że są szczęśliwe.
 3. Obiecałam Anuli jednorazową dla Czesterka w grudniu, ale może uda się wcześniej, więc proszę o nr konta do wpłaty. Czester jest uroczy i kochany, oby leczenie dało dobre rezultaty i życie psiątka było coraz szczęśliwsze.
 4. Sawanko, bądź szczęśliwa za TM Anulko, bardzo mi przykro i żal, tak dobrze Cię rozumiem i współczuję
 5. Draństwo, draństwo i jeszcze raz draństwo. Jak podłą istotą trzeba być, żeby psu zgotować taki los i w dodatku kłamać, żeby wybielić się i próbować wzbudzić współczucie. Mam nadzieję, że los odda jej wielokrotnie to, co zrobiła psu. Karma wraca i może dopiero teraz posypie jej się życie. Piesku, obyś wyszedł na prostą i był jeszcze szczęśliwy.
 6. Super, że sunia ma szansę na lepsze życie. Wszystkiego najlepszego, Maleńka. Pozdrawiam.
 7. 48 minut temu AnkaG napisał: Sybisiu bowskie obydwie :) no rewelka :) Teraz widać, że to były szczeniorki a teraz już pannice ha ha. :) Kudłatki dziękują za odwiedziny Trochę podrosły, ale chyba nie spoważniały, takie same wariatuńcia. Bianka wypada na trawnik jak lew na arenę i wydaje z siebie lwie ryki, można by pomyśleć, że to jakiś olbrzymi pies szarżuje, a nie mała krupeczka. Większości mężczyzn wciąż nie lubi, a wszystkich próbuje skubać za spodnie. Obydwie dobrze się mają.
 8. Chyba widać, że Kudłatki szczęśliwe, chociaż rozczochrane - fryzjer będzie niebawem. Bubu wpadła do mieszkania jak do siebie, oczywiście Bianka ją obszczekała (że niby co mi się tu będzie jakiś pies panoszył!), wyczyściła miski (wciąż ma ogromny apetyt). To jest wulkan energii, stale w ruchu. Pani Maria (opiekunka Bubu) zadzwoniła i powiedziała, że Bubu nie chciała wracać, w tramwaju popłakiwała, ale w domu już było wszystko OK. Pewnie za dużo wspomnień się obudziło, bo i tereny zabaw i gonitw i mieszkanie i miseczki...eh, cudna jest, ale inna niż Bianka. Bianka na spacerach szaleje, ale w domu spokojna przytulanka.