• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Topi

Members
 • Content count

  1740
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Topi last won the day on January 23

Topi had the most liked content!

About Topi

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

7721 profile views
 1. Dzięki za przypomnienie o głosowaniu. Oddałam głos i trzymam kciuki za powodzenie.
 2. I jeszcze jedno, nie pisz, że rozwalam wątek, bo to takie persony jak Ty rozwalają dogo i wszystko dobre co się tu zaczęło kilkanaście lat temu.
 3. A czegóż to tak boi się ten BDT skoro takie dobre warunki oferuje psom ? Na dogo jest wiele hoteli i domów tymczasowych które świetnie się mają, działają jawnie i chętnie pokazują swoich podopiecznych. Dlaczego tu jest inaczej ? Czyżby miał się powtórzyć znany już pewnej grupie dociekliwych dogomaniaków scenariusz, w którym po psie ginie ślad z powodu rzekomej ochrony prywatności ? Komu wciskasz Usiata ciemnotę, że przenosicie psa bo nagle objawił mu się taki lęk przed burzami, że nie może siedzieć w hotelu i trzeba go przenieść w jakieś tajemnicze miejsce o którym nie chcecie informować ? Kłopoty z finansowaniem hotelu ? Przestało się opłacać ? Weszła w biznesik słynna „e” ? Pogrążasz Usiata siebie i ten… hotel skoro twierdzisz, że nie poradzili sobie z psem, który boi się burzy. Twoje naciągane argumenty uznałabym za śmieszne gdyby nie to, że budzą moje przerażenie. Jak długo i z kim jeszcze wejdziecie w układy by kręcić te lody kosztem psów ?
 4. Zagłosowałam ja i moja przyjaciółka. Było 20/19 ale teraz widzę, że na Vivę tezż ktoś oddał głos i jest dla nas 22/20. Sprężać się cioteczki bo taka przewaga to żadna przewaga :-)
 5. Zagłosowałam ja i moja przyjaciółka. Zdobyłyśmy przewagę jednego głosu i bardzo nas to cieszy.

 6. Poz. 15 za 10 zł proszę. Nie wiem co to za książka ALE AUTORKA jest ZACNYM CZŁOWIEKIEM
 7. ewkar, pociesz mnie i napisz mi które to fundacje (tak po cichutku) bo ja już zwątpiłam czy jest jeszcze jakaś dla której zwierzęta są ważniejsze od zysku :-((
 8. Taaaa... Krakowskie TOZ potrzebuje sukcesów i splendoru... i zyskuje go u naiwnych ludzi.