• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Topi

Members
 • Content count

  1766
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Topi last won the day on January 23

Topi had the most liked content!

About Topi

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

10341 profile views
 1. Nie lansuj się tu Usiata, bo ci co Cię znają to już Cię znają. Pojawiłaś się na tym wątku nie z troski o Reksia. Pojawiłaś się na tym wątku dlatego, że u mar.gajko, już od roku, szczęśliwy żywot wiedzie Nestor. NESTOR - takie zaprzeczenie pewnej teorii… o wspaniałym hoteliku Twojej „koleżanki” z Facebooka. ****************************************************************************************************************** mar.gajko, SZACUN WIELKI za opiekę nad Reksiem i nad całą resztą Twoich kudłatych domowników. Całuski dla wszystkich, a dla Nestorka szczególne.
 2. Twoich wypocin ludwa nie czytam. Za długie są i czasu mi szkoda. Jak kiedyś zaczniesz pisać zwięźlej, mądrzej i pozbędziesz się jadu to może poczytam.
 3. Zostaw Usiata "ogładę" i "kulturę" w spokoju, bo w tym dziale Dogomanii najważniejsza jest empatia wobec zwierząt. A moja zdolność empatii jest tak wielka, że nawet Ciebie obejmuje i powoduje, że mi Ciebie Usiata żal. Bardzo żal. Martwię się o Twój stan wewnętrzny :-)
 4. Gdybyś Usiata miała odrobinę zdolności logicznego myślenia i rzeczywiście chciała widzieć Misia w nowym domu, to na Facebooku jest dużo jego zdjęć a link do nich masz w podpisie AgaG. Jest tam nawet kilka filmów z nowego domu. Ale Ty Usiata kisisz się we własnym sosie a ponieważ sos mocno sfermentowany więc w efekcie sama ze sobą prowadzisz konwersacje. O... przepraszam, czasem odpowie Ci ludwa albo jakiś inny naiwny dogomaniak, któremu jeszcze swoją "wiedzą prawniczą" nie zdążyłaś narobić kłopotu.
 5. Będą zdjęcia szczęśliwego Huzara z nowego domu ?
 6. ..... edycja postu
 7. To ja tak w niedzielę z rana HOP !
 8. Z pozdrowieniami dla założycielki wątku.
 9. jola&tina dopiero wczoraj późną nocą otworzyłam kopertę :-) dziękuję :-)
 10. Gwoli wyjaśnienia dodam, że klatki kennelowe toleruję tylko podczas transportu psa i w lecznicach gdy konieczne jest czasowe unieruchomienie zwierzaka. Wszystkie inne zastosowania uważam za wygodnictwo i uleganie modzie propagowanej przez producentów klatek.
 11. Dobre rady są SUPER i na pewno się przydają bo nikt z nas nie zjadł wszystkich rozumów ale propozycje zamykania Bambosza w klatce kennelowej - nawet na chwilę - są idiotyczne. Zamknięcie w klatce psa z takim temperamentem jak Bambosz spowoduje u niego tylko frustrację. BRAWO AgaG.
 12. No to cioteczki wywolane do odpowiedzi :-)) dawać tu szczegoly dotyczace chrzcin :-)