• Announcements

  • Admin

   Regulamin Forum   12/31/16

   Dogomania na Facebooku
   https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    

Topi

Members
 • Content count

  1685
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24

Topi last won the day on January 23

Topi had the most liked content!

About Topi

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender

Converted

 • Location
  Kraków

Recent Profile Visitors

5575 profile views
 1. A wspomniana tu obsesja zakładania "głupawych" wątków przez Usiatę przejawia się tak: http://www.dogomania.com/forum/topic/334100-odpowiedź-dla-margajko-rozwalanie-psich-wątków/#comment-16676672 http://www.dogomania.com/forum/topic/336055-makilowa-trawka-i-stokrotki-rzecz-o-szambie-naciągaczkach-wpychaczkach-tudzież-kulinariach-i-literaturze/#comment-16849612 http://www.dogomania.com/forum/topic/336055-makilowa-trawka-i-stokrotki-rzecz-o-szambie-naciągaczkach-wpychaczkach-tudzież-kulinariach-i-literaturze/#comment-16849612 http://www.dogomania.com/forum/topic/336392-makilowa-trawka-stokrotki-i-róże-reaktywacja/ http://www.dogomania.com/forum/topic/336796-przygody-komarzycy-halinki-oraz-inne-życiowe-psie-myślenia/?page=2#comment-16903169
 2. O rany, czwarta strona a mnie tu jeszcze nie było :-( Kolczyki poz. 47 za wywoławczą proszę :-)
 3. Twierdzisz, że jestem donosicielką, że jestem arogancka, głupia i w dodatku mnie straszysz ? Tak publicznie to robisz ludwa ? Podtrzymasz tę wersję w sądzie czy będziesz udawać, że to nie Ewę Dudę tak pomawiasz ?
 4. Puszczają Ci nerwy i gubisz się. Jako Usiata pisałaś że się BRZYDZISZ ale jako TaTina jeszcze nie. Czy doprawdy nie widzisz jaka jesteś śmieszna ?
 5. A skąd wiesz Usiata jaką posadę zajmowałam wcześniej ?
 6. Coś bym jeszcze napisała bo mam chwilę czasu ale nie chce mi się polemizować z denną głupotą, odpowiadać na kłamstwa i prowokacje. tak tak Dobranoc dziewczynki.
 7. Skąd wiesz, że "z winy zaniedbań właścicielki ?" ? Może Usiata/TaTina Ci podpowie, że to zdanie w takiej formie jest pomówieniem. Głupio się wcinasz w temat gojka.
 8. Doprawdy, czuję się dowartościowana tym, że z taką łatwością udało mi się Was wkurzyć. Pieńcie się dalej dziewczynki. Tak tak Miłego wieczoru
 9. Szanowna Pani, czy to nie Pani przypadkiem agitowała na Facebooku w sprawie zbiórki pieniężnej na potrzeby Buni rzekomo cierpiącej na Chorobę Cushinga i przebywającej wówczas pod opieką Chaty Zwierzaka ? Ile wtedy zebrano ? Co się stało z tymi pieniędzmi gdy się okazało, że Bunia cudownie „ozdrowiała” z nieuleczalnej choroby i opuściła to wspaniałe siedlisko ? Czy to nie fakt ? Dlaczego w swoim przydługim wywodzie ten fakt (i wiele innych) Pani tak zgrabnie pominęła ?
 10. Dziękuję Ci jolantina za wszystko co robisz dla psiaków. Wszystkich psiaków.
 11. Przesyłka do dorcia2 i Aldrumka poszła w piątek 14 kwietnia. Przepraszam, że tak późno :-(