Jump to content
Dogomania

Wystawa Europejska - Zagrzeb (Chorwacja),8-10.06.2007


musia

Recommended Posts

  • Replies 373
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='effa']Znajomi z całej Europy nie otrzymali od nich potwierdzenia :lol:

Ostatnio doszliśmy do wniosku że pieniązki nam z kont pouciekały więc ktoś będzie miał suuuper wakacje :evil_lol:[/quote]

dokladnie, ja mam taka sama sytuacje. Pieniadze z karty sciagniete, co wcale nie oznacza, ze pies jest w katalogu i jak dzwonie to nikt nie umie mi tego potwierdzic:crazyeye:, a na mejle nie odpisali :shake:...... zenada

Link to comment
Share on other sites

Witam -to mnie dzisiaj odpowiedzieli ze mam natychmiast przeslac zgloszenie psow bo pieniadze oczywiscie przyjeli a dokumenty nie doszly-nie mam juz nerwow poprostu rece opadaja.:mad:
Wysylalam zgloszenie chyba z 4 razy :angryy: i dzisiaj mailem znowu poslalam.
Zobacze jaka jutro spotka mnie niespodzianka:angryy: Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Na stronie znajduje się informacja, że od 1 czerwca będą na stronie
[url]www.hks.hr[/url]
umieszczone szczegółowe informacje odnośnie rozmieszczenia ringów oraz hal, lista sędziów z podziałem na rasy oraz inne informacje

Może wśród tych innych informacji umieszczą listę wystawców ;)
Do 1.06 już nie długo więc trzeba uzbroić się w cierpliwość ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Franka']Witam
Pisalam na ten adres emailowy; [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Pzdr[/quote]

Dzięki za info :p Wysłałam po raz kolejny zapytanie i otrzymałam informację, że mój pies jest w katalogu :cool3: Miło, że w końcu po trzech miesiącach raczyli odpowiedzieć ;)
Teraz tylko pozostaje problem z transportem :roll: Nie ma ktoś przypadkiem jednego wolnego miejsca na niedzielę ?

Link to comment
Share on other sites

Dziś napisałam maila z pytaniem o numer katalogowy. Godzinę później dostałam odpowiedź:
"your dog is in catalog. number is 9-69" :roll:

Jeszcze rozumialabym 7-69, bo mam psa grupy 7.... Pomylili się czy wszyscy maja takie dziwaczne numery??

Link to comment
Share on other sites

Na stronce jest napisane:
Dogs coming from EU-countries have to possess a pet passport according to the EU-regulations, while dogs coming from other countries need a veterinarian certificate issued by the competent institution of the country in question.

Z tego wynika, że nie trzeba mieć zaświadczenia od powiatowego weta. No ale może ktoś ostatnio był w Chorwacji i wie na pewno...? W 2004 roku załatwiałam zaswiadczenie dla szczeniaka, tyle ze szczenię pewnie na innych warunkach przekracza granicę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...