Jump to content
Dogomania

Shira, 2-letnia ON-ka skrajnie wycieńczona, u mnie na DT


nastassia_2

Recommended Posts

dziewczynie przydałoby sie sfinansować sterylkę, zanim trafi do nowego domu..
wierze w cioteczki owczarkowe że pomogą, ustaliłam już z jedną cioteczką że zrobie portret niuni na bazarek (?) :-)
nastassia_2 - Tobie za uratowanie niuńki dziekujemy,
zapisuje wątek

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuję Kamilo :)

oczywiście, bez sterylki Shirka mojego domu nie opuści... jest zbyt piękna, stanowiłaby zbyt wielką pokusę dla pseudo... a nawet gdyby nie była tak wzorcowa to i tak nie wyobrażam sobie inaczej :)

dla mnie problem jest jedynie w finansach, ale myślę, że wspólnymi siłami damy radę...
na razie musi dojść do siebie, ale patrząc na apetyt jaki ma myślę, że szybko nadrobi :)
sucha karma już znika bez dosmaczania :) na razie korzystała z karm mojego stadka, w poniedziałek przyjeżdża woreczek tylko dla Shiry, wysokoenergetycznej karmy :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Vermine

Bazarek powstanie niedługo, z DONnką zbieramy fanty :)
Czekam na coraz lepsze wieści, to fantastycznie że już wcina karmę [IMG]http://www.dogomania.pl/image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAAA8AAAAPCAIAAAC0tAIdAAAAm0lEQVQokYWSwREDIQhF6cFSqIEKPaeL7SGzF7rIZVOD/hzAJRid/OGg4/t/UCHKkizayY6BN/BEr+gVSmtPcK2gFVzkpdQflAwiYnm2vVHfTgYRQa8pciodtAcPdMr29Tnip+AdjeOb3vWwoFvBRcy8RJk50xovsFT07RcdBmQZGm8StBJei9TNB5nhzPWLpjk56C7j/s/WbgY//Zz+m8bB6QcAAAAASUVORK5CYII=[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Elu, pamiętam o deklaracji i bardzo za nią dziękuję :) a Wam - za bazarki...
myślę, że wieści już będą tylko te dobre...

dziś były dwa telefony w sprawie Shiry, jedni i drudzy Państwo "brzmią" rozsądnie... uprzedziłam, że adopcja dopiero za jakiś czas, jak Shira dojdzie do siebie i będzie po sterylce... mają się jeszcze kontaktować, ale nie byli wystraszni opcją wysterylizowanej suki...

tu mam pytanie do Was - czy w razie czego można liczyć na cioteczki z wizytami przedadpocyjnymi? akurat jedna i druga rodzina bardzo daleko ode mnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nastassia_2']tu mam pytanie do Was - czy w razie czego można liczyć na cioteczki z wizytami przedadpocyjnymi? akurat jedna i druga rodzina bardzo daleko ode mnie...[/QUOTE]

Daleko to znaczy gdzie konkretnie ?
Ja mieszkam na Górnym Śląsku
Mizianko dla Shiry poproszę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nastassia_2']jedna rodzina spod Gliwic, druga Ostrowiec Świętokrzyski, ale uchwytna w sezonie też w Krynicy Górskiej (mają tam pensjonat) :)[/QUOTE]

Możemy umówić się tak, jak Shila będzie gotowa do adopcji i ci państwo spod Gliwic nadal będą zainteresowani, to tam mogłabym podjechać :lol:
Krynica Górska za daleko, bo ja nie zmotoryzowana obecnie jestem:oops:
Mam dobrą wiadomość: fantów na bazarek dla Shiry przybywa. Dziś wycyganiłam od znajomej trochę sztucznej biżuterii i 10 fajnych filmów na DVD :lol:

Link to comment
Share on other sites

witajcie :)
powodem milczenia było czasowe odcięcie od Internetu ;)

w pierwszym poście wątku wstawiłam dotychczasowe rozliczenie wpłat ludzi dobrej woli i poniesionych wydatków..

DONko - będę wdzięczna za wizytę, oczywiście dam znać jak Państwo ponownie się odezwą... z góry dziękuję... za bazarki również..
zainteresowanie Shirą jest dość spore, miałam jeszcze kilka telefonów... na razie oczywiście żadnej decyzji nie podjęłam, każdy dom będzie w miarę możliwości sprawdzony, a wybierzemy... ten najlepszy :) chętnych dziewczyna ma nawet... z Amsterdamu ;)

póki co cały czas zbieramy zgubione kilogramy :) wczoraj waga pokazała że zebrałyśmy już 2 kg i 300 gram :) co baaardzo mnie cieszy...
Shira ma coraz więcej energii, a ogon... wywija z prędkością światła :)

jest WSPANIAŁA!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nastassia_2']podnoszę Shirę... szukamy odpowiedzialnego ludzia który pokocha to cudowne psie serce, przygarnie na kanapę i da milion odwzajemnionych całusów dziennie :)[/QUOTE]

Tak jest :) Należy się suni taki "ludź"

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że bazarek dla Shiry startuje w poniedziałek i potrwa do końca miesiąca. Podam link tu na wątek, to bedziecie ciotki rozsyłać ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest kolejny odzew z owczarek.pl :)
Wklejam z owczarka:
[I]Shira jest super, jesli mozesz napisz cos wiecej o jej zachowaniu. My wlasnie 2 tygodnie temu pochowalismy naszego onka (umarl na serce po rocznej walce z choroba) i powoli zastanawiamy sie nad przygarnieciem nowego pieska. Chcemy owczarka i SHira zwrocila moja uwage.
Natomiast wyjezdzamy niedlugo na urlop i najszybciej mozemy sie zadeklarowac po 10 wrzesnia.
Jesli do tego czasu nie znajdzie sie dom dla niej to skontaktuje sie z Toba ponownie.
Glaski dla SHiry i niech nabiera cialka.[/I]

Przekazałam tej osobie cioteczko nastassia_2 Twoje namiary i zaprosiłam do lektury tego wątku
Wygląda na to, że Shira będzie mogła przebierać w kandydatach do kochania :multi:

Link to comment
Share on other sites

Ciotka z owczarka, o której pisałam w poprzednim poście przybyła tu, poczytała i tak napisała :

[I]Dzieki za linka, to jest po prostu wymarzony pies dla nas :)
jeszcze tylko musi lubic koty, ale sadzac z opisu ona lubi wszystkich :)
widze, ze jest spore zainteresowanie, samolubnie bym chciala zeby doczekala Shira do 10 wrzesnia na nas :) juz sie powoli przyzwyczajam do tej mysli , gdyby nie wyjazd juz bym chyba po nia jechala. Jesli nikt na 100% zdecydowany sie nie zglosi przez te 4 tygodnie, to bede dzwonic. Moglibysmy zajechac do Otwocka wracajac z urlopu, bo mieszkamy w tej chwili pod Chojnicami. Jesli ja adoptujemy to oczywiscie zwroce koszt sterylki[/I]

:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

ostatnie dni dość zapracowane, jak to przy niemałym stadku :)

Shira pięknie przybiera na wadze... żeberka i kosteczki widoczne coraz mniej :) pewnie początkiem września będziemy się sterylizować :)
odezwało się kilka domków chętnych na adopcję Shiry... jeden - z Bydgoszczy, drugi znów ze świętokrzyskiego... mam dostać namiary chętnych rodzin na maila i wtedy będę bardzo Was prosić o pomoc w przeprowadzeniu wizyt przedadopcyjnych...
dom z kotami to w przypadku Shiry nienajlepszy pomysł... te za płotem goni :(
choć z doświadczenia wiem, że pracą można wiele osiągnąć... tu wszystko zależy czy rodzina mająca koty a chcąca adoptować Shirę na taką pracę i początkowo niełatwe kontakty byłaby gotowa....
beka, nadal zbieram kontakty do osób chętnych na adopcję Shirki - im większy wybór tym większe szanse na dom z marzeń... możesz podać mój numer telefonu...

DONko - ogromnie dziękuję za bazarki, teraz gromadzimy już środki na sterylkę, więc cel tym bardziej szczytny :)

a jutro postaramy się o nowe fotki już nieco odmienionej damy :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...