Jump to content
Dogomania

Cruft


rodzice

Recommended Posts

  • Replies 310
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Musiałek']No tak ale jak ktos nie ma Intera :) to musi sobie pojechac na jakies wystawy i powalczyc o "nominację" czy jak to tam się nazywa :))

i pytanie które to są wystawy tzn które będą - czy gdzieś jest taki spis ???[/quote]

W przyszłym roku dwie na Węgrzech.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sirion'][FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Bilet Warszawa Londyn liniami British Airways, jeśli zarezerwujesz teraz to ok 500 zł. Trzy loty dziennie w te i nazad. Na pewno proporcjonalnie więcej będzie kosztował transport w Anglii, no i najgorsza zaraza to hotel.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote]
Trochę drogo, cholibka! A ja teraz mam duuuuzy dołek finansowy...
Może znajdę coś tańszego.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hm... No to ja nie widzę problemu! Jedziemy?
A kiedy jest wystawa Cruft? Bo nawet nie zanotowałam...:oops:
Pzdr.[/quote]
Asiaczku jeśli masz na myśli BASKI to na CRUFT będą one wystawiane w 2007 03 10 tj.w sobotę natomiast w 2008 03 09 w niedzielę

Jeśli idzie o koszty to uważam iż podane 4 tys. to lekka przesada
no chyba że ktosik zgłasza kilka psów,mnie wyszło przy jednym kundelku dużo,dużo mniej a podróż kalkulowałem samochodem,czyli paliwo,prom(lub pociąg pod kanałem) i nocleg po drodze, bo nie wyobrażam sobie oddać suni do luku bagażowego do samolotu.

Link to comment
Share on other sites

[B]Musha [/B]- dzięki za info. Kupienie biletów już teraz, na pewno wyszłoby taniej. No, ale cóż. Finanse nie są z gumy, a i Gwiazdka niedługo... Może w styczniu 2007 coś uda mi się wymyśleć. Albo po prostu nie pojadę na jakieś 2 wystawy...
A, gdybym jechała, to bez basiorków. Może następnym razem wezmę jakiegoś... Ten "pierwszy raz" byłby tylko dla mnie, taka ze mnie egoistka!

[B]Jo-jo[/B] - a jak u Was? Jest szansa na wyjazd?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Musha']Asiaczku jeśli masz na myśli BASKI to na CRUFT będą one wystawiane w 2007 03 10 tj.w sobotę natomiast w 2008 03 09 w niedzielę

Jeśli idzie o koszty to uważam iż podane 4 tys. to lekka przesada
no chyba że ktosik zgłasza kilka psów,mnie wyszło przy jednym kundelku dużo,dużo mniej a podróż kalkulowałem samochodem,czyli paliwo,prom(lub pociąg pod kanałem) i nocleg po drodze, bo nie wyobrażam sobie oddać suni do luku bagażowego do samolotu.[/quote]
W 4 tys to raczej sie nie zmiescisz samolotem. :evil_lol: Ja w lutym tego roku sciagalam (4 kg) suczke z Londynu do Warszawy. Przelot kosztowal mnie okolo 2000 zl lot + jeszcze wet na Okeciu 150 zł. Tylko British Airways jest uprawnione do lotow ze psami na tym kierunku.:angryy: O tanich liniach to mozesz sobie pomarzyc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[B]Jo-jo[/B] - a jak u Was? Jest szansa na wyjazd?
pzdr.[/quote]


Wiesz Asiu, musiałabym dogadać się z rodiznką ;-)
Lecz ne stety wątpię w jakiekolwiek powodzenie wyjazdu :shake:

Bardzo mi zalezy żeby kiedyś poejchać tam i zobaczyć jak to jest na tym sławnym nas całym świecie Crufcie, tak jak sama mówiłąś "poczuć i dotknąć tego" ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ceny noclegów podala nam osoba która juz tam była ( na zlotówki za 2 noce wydała 1500 zl ) , paliwo wynioslo ją okolo 1200 zł . Ja licze wszystko na jedna osobę , w grupie autem byloby taniej . Tanie linie lotnicze nie przewożą zwierząt wiec odpada . Przejazd pod kanałem też ponoć trzeba prędzej rezerwować ale nie wiem czy płaci sie w euro ?. Spanie można zalatwić taniej w okolicznych miejscowościach . Ja mam psa golego tzn bez czipa , paszportu , bez badań krwi bez ichniejszego numeru . To już conajmniej 600- 700 zł . Suma , sumarum kwota robi się pokaźna .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']Ceny noclegów podala nam osoba która juz tam była ( na zlotówki za 2 noce wydała 1500 zl ) , paliwo wynioslo ją okolo 1200 zł . Ja licze wszystko na jedna osobę , w grupie autem byloby taniej . Tanie linie lotnicze nie przewożą zwierząt wiec odpada . Przejazd pod kanałem też ponoć trzeba prędzej rezerwować ale nie wiem czy płaci sie w euro ?. Spanie można zalatwić taniej w okolicznych miejscowościach . Ja mam psa golego tzn bez czipa , paszportu , bez badań krwi bez ichniejszego numeru . To już conajmniej 600- 700 zł . Suma , sumarum kwota robi się pokaźna .[/quote]
[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Jak macie gołego psa to zacznijcie myślec o Cruft 2008. Na 2007 nijak się nie wyszykujecie.[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]Bongobongo[/B] - a jak z Wami? Przecież Czardżerek ma nominację! Jedziecie?
pzdr.[/quote]

Tak, planujemy pojechać samochodem (pierwsza część podróży). Mamy już przeciwciała od dawna zrobione i wszystkim zajmują się nasi znajomi, tylko coś o tym numerku nie wspominali, stąd się zaniepokoiłam.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ktos jedzie? Jest jakis wyjazd zorganizowany, czy sa jakies jednostki zmiezajace na ta wystawe w samotnosci? Mieszkam obecnie- od 4 miesiecy- 15 min jazdy samochodem od Birmingham, na wystawie bede, jak najbardziej w zwiazku z czym moglabym pomoc rozwojowi polskiej kynologii i w jakis sposob ulatwic sprawy dotyczace biletow/noclegu/czegokolwiek? pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Witam ,ja się wybieram tzn kupiłam "tanie latanie" tam i spowrotem do Krakowa - terminy idealnie trafione w wystawę wylot w czwartek o 6 nano a powrotny w niedz o 20 tej przy okazji dla koleżanki ale tu moja inwencja się wyczerpała - nie wiem jak szukać w miarę tanich noclegów - z nieba spadłaś - błagam o pomoc . Na Crafcie byłam w 91 r, wspaniałe wspomnienia warto odświeżyć . Magda

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Ja też wczoraj kupiłam bilety do Londynu ! Wybieram się oglądać w sobotę na terriery, a szczególnie kibicować jednemu takiemu upatrzonemu na ojca naszych szczyli przyszłych. Miały być już teraz, ale suka zastrajkowała i nie ma cieczki. Mój faworyt był BOB na Crufcie 2006 i zwyciężcą świata w Poznaniu. Liczę, że w 2007 też mu będę gratulować.[/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=3][COLOR=blue]Kupiłam bilety do Londynu i będę w sobotę 10 marca podziwiać terriery na Crufcie !!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]


[FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red]Czy mod mógłby przekleić ten watek do wątku [/COLOR][/SIZE][/FONT][URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=34778[/URL]
[FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=red]Temat ten sam !!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...