Jump to content
Dogomania

Obcy vs Predator czyli galeria Miczelskiego i Cekińskiego


rashelek

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja przeżyłam ostatnio chwile grozy jak zastałam calutki ganek zakrwawiony, a to tylko poczwarzysko sobie opuszka przecięło, bo mu się umyśliło po budzie skakać i jakoś mu się łapa po dachu omsknęła o ostry blaszany rant... Lało się jak przy świniobiciu. Miał tydzień aresztu w klatce, bo co więcej połaził to zostawiał wszędzie krwiste ślady :roll: Także, Miczkens, bierz się w garść - do wesela się zagoi ;)

Link to comment
Share on other sites

Biedna Mika Zdrówka!

 

Dziękujemy :loveu:

 

Jak krew się nie lała to pewnie dość szybko się zagoi. :smile: Nela często sobie rozcinała opuszkę, ale głęboko, więc musiała mieć szyte rany. Wtedy właśnie przydawał się ten samoprzylepny bandaż, a i pies go tak łatwo nie zdejmie. 

 

Oj to musiała mocno rozcinać, że aż trzeba było szyć... U nas na szczęście nie ma takiej potrzeby :)

 

Pamiętam jak Sonia kiedyś sobie rozcięła opuszkę to kilka dobrych dni miała ale najgorsze są pierwsze dni moja nie chciała nosić ani bandaża ani skarpetek i pewnie dlatego też to dłużej trwało ... 

 

Miczka nosi opatrunek tylko na dwór, żeby sobie tego nie zabrudziła, po domu chodzi bez, bo nawet nie próbuje w tym grzebać.

 

Tiny ostatnie rozcięcie poduszki kończyło się znoszeniem ją po schodach na trawnik. Bo co sama połaziła to znowu rana się otwierała. Niby małe rozcięcie, tylko wetka jej oczyściła, ale co spacer znów krwawiło. 

 

Uuu to bardzo nieprzyjemnie...

Ostatnie 2 dni musiałam wnosić Mikę po schodach, bo nie mogła wejść.

 

Ja przeżyłam ostatnio chwile grozy jak zastałam calutki ganek zakrwawiony, a to tylko poczwarzysko sobie opuszka przecięło, bo mu się umyśliło po budzie skakać i jakoś mu się łapa po dachu omsknęła o ostry blaszany rant... Lało się jak przy świniobiciu. Miał tydzień aresztu w klatce, bo co więcej połaził to zostawiał wszędzie krwiste ślady Także, Miczkens, bierz się w garść - do wesela się zagoi

 

Przy takim krwistym obrazku musiałaś mieć niezłą nerwówkę, chyba bym dostała zawału :shake:

 

No to ciekawie masz na spacerach  z dodatkowym psem

 

Utwierdzam się tylko w przekonaniu, że chcę kolejnego! :D

 

 

Dzisiaj już potwór płakał o wyjście na piłkę, więc już zdrowieje. Opuszka się zasklepia, chociaż jeszcze widać to rozcięcie i przy bardzo długim spacerze pewnie znowu by kulała. Mam nadzieję, że do niedzieli się zagoi, bo mamy w planach mega wycieczkowy spacer ;)

Wczoraj dotarła paczka z zooplusa, ale same smaki, to nie ma się czym chwalić :D Teraz czekam na komplet, może dzisiaj dojdzie, mam taką nadzieję.

2014-09-15%252017.46.28.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jaki ładny opatrunek  :loveu:

 

Prawda, jaki uroczy :grins:

 

Miczka śliczna :loveu: A kompletem się pochwal jak przyjdzie ;)

 

Mówisz - masz! :D

 

 

A dzisiaj oprócz kompletu przyszła wygrana z Comfy za wierszyk. Dostałyśmy krótką skórzaną smyczkę, może się przyda na wypady na pole, chociaż to nie nasz typ akcesoriów ;)

Za to jeśli chodzi o nowy sprzęt... Nooo to jestem zachwycona :loveu: Kłóciliśmy się z A. co wybrać, bo on się uparł na ten, a ja chciałam inną kolorystykę (i firmę :lol:), ale wyszło na jego i nie żałuję. Wszystko super piękne :D

2014.09.18%2520%25281%2529.JPG

 

2014.09.18%2520%25282%2529.JPG

 

2014.09.18%2520%25287%2529.JPG

 

 

Przy okazji mam kilka zdjęć z dzisiaj ;)

2014.09.18%2520%25283%2529.JPG

 

2014.09.18%2520%25284%2529.JPG

Link to comment
Share on other sites

Szalejesz z akupami - wygrałaś w Totka czy co? :D

Super, że po bubu na łapce już praktycznie nie ma śladu.

Jeśli chodzi o LEDy, to na razie taniocha, tak samo jak u Ciebie, bo nie wiem jakk mruczki zareagują na obroże :p

Link to comment
Share on other sites

Świetny ten komplet Mam słabość do szarych smyczy I zdjęcia również śliczne Cekin wywrotka

 

Dzięki!

A smycz jest świetna, miękka, lekka i wygodna :loveu:

 

Bardzo ładny komplecik. Gdzie w końcu zamówiłaś? DS?

 

Tak, jak Marta pisała, Pawsitive. Myślałam nad Furkidzem, ale jednak stanęło na PSDD. A do DS mam uraz po ostatnich problemach z kontaktem i realizacją zamówienia, chociaż ich akcesoria nadal bardzo lubię ;)

 

Boska ta obroża 

 

Z grzeczności nie zaprzeczę :lol:

 

Szalejesz z akupami - wygrałaś w Totka czy co?

Super, że po bubu na łapce już praktycznie nie ma śladu.

Jeśli chodzi o LEDy, to na razie taniocha, tak samo jak u Ciebie, bo nie wiem jakk mruczki zareagują na obroże

 

Oj jak ja bym chciała wygrać w totka! Domek w górach byśmy kupili, a potem tylko kolejne psy :lol:

Na szczęście szybko się wygoiło i nie było większych problemów.

To mam nadzieję, że obie będziemy zadowolone!

 

Jaki piękny komplet

Tak często zmieniasz te komplety, że zaczynam się gubić

 

A Cekin i Mika jacy zadowoleni z spacerku

 

Dzięki :loveu:

No fakt, tyle dobrego, że sprzedaję poprzednie, to nie mam kolekcji ;) Teraz mam na stanie te dwa: 

https://lh3.googleusercontent.com/-eXSWdXuw01Y/VBrPUtYuEMI/AAAAAAAANmY/MLpba36mAgA/s640/2014.09.18%2520%25281%2529.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-TGD-jpOOfsk/U9ic9ZLYL1I/AAAAAAAAMhA/7t7gd3YO4qQ/s640/2014.07.30%2520%25284%2529.JPG

I nie mam zamiaru ich sprzedawać ani wymieniać, za bardzo je polubiłam :D

Ano zadowoleni, chociaż trasa krótka :D

 

A u nas pogoda po prostu koszmarna, leje cały czas. A takie mieliśmy plany na weekend :shake:

Przynajmniej ponadrabiałam dogo i bloga trochę ogarnę, nie ma tego złego :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jak ja się cieszę, że mam psa, a nie suczkę... i umiłowanie do praktycznych rzeczy w barwach moro, khaki, czerń :p. Oraz jestem sknera i na psa nie wydaję :jumpie: Nie mam takich problemów jak Wy ;ppp

Link to comment
Share on other sites

Jak miło że nie tylko u mnie koszmarna pogoda

 

 

U mnie właśnie wyszło słońce

 

 

U nas na razie nie pada ale zanosi się na deszcz 

 

A u nas ostatecznie chmury się w miarę rozeszły i wieczór był już bardzo przyjemny. Szkoda tylko, że nie udało nam się wybrać na wycieczkę, którą planowaliśmy...

 

Aaa fajne te co zostawiałaś ;)

a te plecione z DS nie pasowały Ci jednak? ja byłam na nie zdecydowana, ale jednak zmieniłam zdanie, jak zwykle :grins:

Teraz kombinuję z innym zestawem, Jessso czy tylko ja tak mam, że wszystko mi się podoba i ciągle mam inne wizje?

 

Porównując plecione do zwykłych taśmowych, to jednak plecionki są znacznie cięższe. No i przepinana wersja bez rączki z taśmy byłaby już pewnie dla mnie za cienka i niewygodna do trzymania ;)

Haha nie tylko Ty, ja też nim cokolwiek kupię to miesiąc wcześniej wybieram. A i tak kończy się na spontanicznym wyborze ;)

 

Jak ja się cieszę, że mam psa, a nie suczkę... i umiłowanie do praktycznych rzeczy w barwach moro, khaki, czerń :P. Oraz jestem sknera i na psa nie wydaję :jumpie: Nie mam takich problemów jak Wy ;ppp

 

E tam, płeć tu nie ma nic do rzeczy. Dla przykładu: A. w przyszłym roku chciałby kupić Poczwarowi julki w innym kolorze :D

A ja lubię wydawać kasę na psa, zależy od czasu - albo siebie porozpieszczać kompletami, albo ją zabawkami/smakami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...