Jump to content
Dogomania

Cudny Morusek - ma DOM u Rozgwiazdy :))


MałGośka

Recommended Posts

[B]modliszka84 [/B]
to "cus", to moj cukiereczek, moja niunka, moje najukochnsze cudo, moja ukochana Sheila zwana Szelka, badz Szelma czyli Bolonka Zwetna,Tsvetnaja Bolonka lub Russian Coloured Bichon czyli po polsku Kolorowy Bichon :crazyeye: tak,tak sa takie :lol: A to drugie, to tak samo j.w. :cool3: kocurek Samson zwany Fisiem ;) wiecej zdjec w galeri, pod haslem Bolonka Zwetna lub tutaj goscinnie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9785&page=785&highlight=czarny+pudelek[/URL]
[B]rozgwiazda[/B] sorry za offa :ices_bla::Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 410
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kobold'][B]modliszka84 [/B]
to "cus", to moj cukiereczek, moja niunka, moje najukochnsze cudo, moja ukochana Sheila zwana Szelka, badz Szelma czyli Bolonka Zwetna,Tsvetnaja Bolonka lub Russian Coloured Bichon czyli po polsku Kolorowy Bichon :crazyeye: tak,tak sa takie :lol: A to drugie, to tak samo j.w. :cool3: kocurek Samson zwany Fisiem ;) wiecej zdjec w galeri, pod haslem Bolonka Zwetna lub tutaj goscinnie [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=9785&page=785&highlight=czarny+pudelek[/URL]
[B]rozgwiazda[/B] sorry za offa :ices_bla::Dog_run:[/quote]

Miałam kiedyś identycznego pieska, ale myślałam, że to jakiś mieszaniec bo mi do żadnego polskiego katalogu ras nie pasował. Kobold podeślij mi jakąś stronkę do poczytania o tej rasie i czy są polskie licencjonowane hodowle tej rasy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']khmm, i ani słowa o kupie?!
To już wiem, dlaczego wczoraj takie korki były... :mad:
Moro histeryk? A to Moro tu się ostatnio użalał nad własnym stanem? :eviltong: A swoją drogą - może to nie tylko lód, może to sól go tak załatwiła?
I chcemy zdjęć. Moro z bulwą. Moro z Rozgwiazdą. Rozgwiazda z bulwą... Chcemy śniegwych zdjęć! Potem wyślemy je ex-TZ, a co - niech wie, co traci...[/QUOTE]


słowa o kupie bo kupa.... uwaga! uwaga! kupa od tygodnia normalna! :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
wcinamy intensinal i wodę mineralną i jak coś się popsuje to ja pozabijam :mad:

zdjecia będą jak mi [B]zurdo[/B] podeśle takiego linka jak wrzucać zdjęcia do wątku :lol:

a bulwinka przy pomocy niedoszłego TZ-a pojechała w sobote do nowego domku. szczęśliwego domku. TZ chyba wie co starcił :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A, jak wie, to dobrze... Ale zawsze może wiedzieć jeszcze bardziej :evil_lol:
A link jat taki
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6259[/URL]
i nie ma przebacz, na zdjęcia czekamy :mad:
Moro musi być teraz cudny po spacerku, jak źle wyżęty mop :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']
Moro musi być teraz cudny po spacerku, jak źle wyżęty mop :evil_lol:[/QUOTE]

tym bardziej że moro sklasyfikował zaspy śnieżne. najwyższą pozycję zajmują te, w które jak się wskoczy to psa nie widać - takie wielkie. inne nie mają szans. gardzi nimi. NIE NA-WI-DZĘ zimy.


a TZ wie co stracił - bulwinkę;) cały czas żałuje, że to on jej nie wziął :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lamia2']Miałam kiedyś identycznego pieska, ale myślałam, że to jakiś mieszaniec bo mi do żadnego polskiego katalogu ras nie pasował. Kobold podeślij mi jakąś stronkę do poczytania o tej rasie i czy są polskie licencjonowane hodowle tej rasy?[/quote]


Kobold dzięki za wszystkie informacje i fotki :)

i gratulacje dla kupy morusiastej :)

Link to comment
Share on other sites

ja juz od jakiegos czasu sobie czytam historie Moruska. dotychczas siedzialam cicho, bo byly regularne doniesienia o kupie Morusa, ale jak mam siedziec cicho, skoro juz tak dlugo sa zdjecia obiecane, a ich nadal nie ma???
tak dla porzadku, powinno byc tez zdjecie kupki Moruska, ale nie bede naciskac :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='domi_nique']ja juz od jakiegos czasu sobie czytam historie Moruska. dotychczas siedzialam cicho, bo byly regularne doniesienia o kupie Morusa, ale jak mam siedziec cicho, skoro juz tak dlugo sa zdjecia obiecane, a ich nadal nie ma???
tak dla porzadku, powinno byc tez zdjecie kupki Moruska, ale nie bede naciskac :D[/quote]
nic dodać, nic ująć...
Rozgwiazdo! :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zurdo']nic dodać, nic ująć...
Rozgwiazdo! :mad:[/QUOTE]

melduję się na posterunku i zawiadamiam, że dziś ostatni egz - znaczy się - wracam do żywych! międzynarodowe prawo prywatne wyrzucę w cholerę i zajmę się kudłaczem :loveu:
a kudłacz wczoraj dał niezły popis zazdrości. jako że z niejakim panem nocowałam w JEGO łóżku (bezczelna jestem,co?) to dał nam nieźle w kość. :evil_lol: wciskał nos wszędzie, drapał, piszczal, skakał po nas, turlał się, pzrewracał i nawet na sekundę nie pozwolił by ów Pan zbliżył się do mnie na bliżej niż metr. a że łóżko morus ma 2 metrowe to ja spadałam na ziemię, morus tarzał się po środku a pan leżał wbity w ścianę. i wiecie co powiedział po takiej nocy? że kocha tego psa na zabój i skąd się takie bierze bo on chce mieć stadko :loveu: morus podbija serca anwet twardych macho!

Link to comment
Share on other sites

no i stało się. w moro obudził się instynkt obrońcy domu. niestety. i tak miałam koncert psiego ujadania, wycia i piszczenia (bo przecież trzeba mnie bronić) przez 2 godz. od 2 do 4 w nocy. bo ktos po klatce chodził! pozabijam łobuzów:mad: psu spać spokojnie nie dali!musiało sie zwierze denerwować. i na nic nie pomogło mizianie, przytulanie, czochranie, fukanie, uszy wieprzowe/żwacze...nic! jak zaczął szczekać, tak przestał po dwóch godzinach... sąsiedzi chyba tez dziś nie spali :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

no ja bym się nie dziwiła. Najpierw pakujesz mu do JEGO łóżka obcego faceta, a potem się dziwisz, że próbuje przypomnieć, kto tu jest jedynym prawdziwym facetem, głową rodziny i jej obrońcą? Zuch Moro, Moro macho.
Czy zdjęcia Moro mogą się ukazać dopiero jakimś specjalnym rozporządzeniem? I czyim? To zacznę zabiegać u powołanych do tego organów :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

jak Tyś to zrobiła??:crazyeye:


a moro, moje drogie, ma dziś o 18 zabieg. kastarujemy go. ja od 3 dni odchodzę od zmysłow, umieram z nerwów, całą dzisiejszą noc mam nieprzespaną. ja wiem, że to prosty zabieg, niemalże rutyna, ale... ale po najgorszych do wyobrażenia przejściach z operacjami mojej suni ja poprostu panicznie boję się narkozy. gdzies w tle wciąż słyszę to przeraźliwe wycie chorego, zdezorientowanego psa błagającego o pomoc... cholera! nie dam rady :-( nie jestem na tyle odważna... gdyby cokolwiek mu się stało - nie darowałabym sobie. nigdy


dziewczyny!! jak ja starsznie kocham tego psa!! :placz:

Link to comment
Share on other sites

trzymamy kciuki za bezjajecznego :eviltong: Moruska
Wiem, że to ciężkie, Fuksia tak potwornie wyła, że aż sąsiad przyleciał do kliniki, żeby zrobić awanturę o to, że się psy po nocy dobija. A ja w tym czasie odchodziłam od zmysłów, sama nie zauważyłam, jak sobie ręce do krwi podrapałam :crazyeye: Trzymaj się dzielnie.
Będzie dobrze, Moro to prawdziwy twardziel.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...