Jump to content
Dogomania

Oleńka ma dom - zostaje u Konisi!!! Konisia, wielkie dzięki!!


Tweety

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Tweety'] oczywiście z Warsiawki [/quote]
Ja Ci dzwońcu centkowy dam Warsiafkje... Te Centusie, to jednak nie wiedza co znaczy Warsiafka i czym sie rozni od Warisiawy :evil_lol:

I wogole Ciotka, dlaczego tak dlugo ukrywalas watek tak cudnego kota prze mymi oczetami????

Edit: W niedziele jestem w DC i mam wolne popoudnie, cyfrowke, dzieki uprzejmosci Swietego Mikloja tez, wiec moge podjechac

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Ja Ci dzwońcu centkowy dam Warsiafkje... Te Centusie, to jednak nie wiedza co znaczy Warsiafka i czym sie rozni od Warisiawy :evil_lol:

I wogole Ciotka, dlaczego tak dlugo ukrywalas watek tak cudnego kota prze mymi oczetami????

Edit: W niedziele jestem w DC i mam wolne popoudnie, cyfrowke, dzieki uprzejmosci Swietego Mikloja tez, wiec moge podjechac

pzdr
GreenEvil[/quote]

Zostawiłam wiadomość Konisi na telefonie

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję cioteczce Green za chęci zrobienia zdjęć:razz: :loveu:

Co do Oleńki to wyłazi z niej mała rozrabiaka. Tak na prawdę to dopiero teraz widać, że zaczyna czuć się jak u siebie:evil_lol: Harce najczęściej zaczyna po 23 i tak do połowy nocy, usilnie zaczepia też do zabawy Dziadka, ale on jest twardzielem i stara się bronć;)
Malutka po odrobaczeniu (chociaż robali w kupie nie widziałam) ma lepszy apetyt. Jak tylko słyszy otwieranie lodówki, pędzi do kuchni, wskakuje na swój stołeczek i dopomina się czegoś na ząbek:cool3:
Tak jak już pisałam wcześniej uwielbia wodę, a konkretnie wszelkie zabawy naczyniami z wodą, szczególnie upodobała sobie psią miskę, z której konsekwentnie wylewa całą zawartość zaraz po uzupełnieniu:diabloti: .
Sama wchodzi na kolanka i domaga się pieszczot...Komu przytulankę?:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GreenEvil']Podniose.. i jutro melduje si u Olenki z aparatem :lol: Konisia - spodziewaj sie najazdu Ciotki Green w okolich 12-13 :D

pzdr
GReenEvil[/quote]

Oleńka, chowaj miski, bo ciotka Green na niedzielny obiad chyba się wybiera do ciebie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No i nici ze spotkania:( Mam zapalenie spojówek i musiałam jechać do lekarza, bo mi się prawie oko nie otwierało:cool3: Więc musiałam odwołać spotkanie z cioteczką Green. Przepraszam.
Dziś TZ ma zadzwonić do kolegi i zapytać o pożyczenie aparatu. Wieczorem będę wiedziała czy się uda. Jak nie to będziemy musili fatygować ciotkę jeszcze raz- oczywiście jeśli się zgodzi;)

Link to comment
Share on other sites

A Oleńka szaleje, pcha się na kolana do drapanka i w dodatku od dwóch nocy śpi ze mną (oczywiście nie cały czas), ale jak się tylko kładę to zaraz biegnie do łóżka i też mości się na kołderce:)
No i apetyt dopisuje z czego bardzo się cieszę, bo na początku miała tak różnie z jedzeniem (nie wybrzydzała,ale nie zawsze miała ochotę coś zjeść).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='konisia']A Oleńka szaleje, pcha się na kolana do drapanka i w dodatku od dwóch nocy śpi ze mną (oczywiście nie cały czas), ale jak się tylko kładę to zaraz biegnie do łóżka i też mości się na kołderce:)
No i apetyt dopisuje z czego bardzo się cieszę, bo na początku miała tak różnie z jedzeniem (nie wybrzydzała,ale nie zawsze miała ochotę coś zjeść).[/quote]

I nikt z dogomaniaków nie ma ochoty na tak cudnego kociuszka jakim jest Oleńka? W dodatku sprawdzony jest jej kontakt psami, z którymi chce się bawić. Złoto nie kot :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie do Wyborczej już wysłałam, w piątek powinno być na żółtych stronach. Nie napisałam, że Oleńka ma fiv napisałam tylko,że powinna być jedynym kotem w domu; poza tym,że jest łagodna, przytulasta itd. Gdyby ktoś sensowny dzwonił, niech nie przejmuje się odległością-jakoś transport się zorganizuje...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...