Jump to content
Dogomania

Bombat umarł ;'(


Dżdżowniś

Recommended Posts

[quote name='Dżdżowniś']Eee to zdjęcie to fotomontaż.Bulwa jest gładka więc nie m aprawa jej nic wystawać apropo okrywy,ale drugi pies jest dłuższej sierści, a na focie nawet włosek mu nie wystaje????? Czy to nie jakas ściema?Tło ,buda ma jakiś mikro dystans do psów i widoczny kontur.[/QUOTE]

nie bardzo wiem o co ci chodzi z tym fotomontażem ???? może wejdź na w/w temat i pooglądaj wszystkie fotki tej nieszczęśliwej pary i zamiast robić niezdrową sensację ,mówię tu o niezdrowej sensacji bo zaraz odezwały się do mnie głosy jakby to jakieś oszustwo było , mnie to nie robi nic ale w ten sposób niszczysz jakiś procent szansy tej nieszczęsnej parze na wspólną adopcje bo chodzi tu tylko o to .
pozdrawiam ania

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam Was!
Napiszcie proszę gdzie jest ten przystojniak Bombat...
Ja mam buldożkę o imieniu Lola, wiekowa juz jest bo 11 lat ma. Jednakże czuje się świetnie i nie wygląda na swój wiek.
Zastanawiam się nad towarzystwem dla niej.
Mieszkamy w dużym domu z dużym ogrodem. Może Bombiemu spodobałoby się tutaj?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewaunia']Witam Was!
Napiszcie proszę gdzie jest ten przystojniak Bombat...
Ja mam buldożkę o imieniu Lola, wiekowa juz jest bo 11 lat ma. Jednakże czuje się świetnie i nie wygląda na swój wiek.
Zastanawiam się nad towarzystwem dla niej.
Mieszkamy w dużym domu z dużym ogrodem. Może Bombiemu spodobałoby się tutaj?[/QUOTE]
To mi się podoba :smokin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Eee to zdjęcie to fotomontaż.Bulwa jest gładka więc nie m aprawa jej nic wystawać apropo
okrywy,ale drugi pies jest dłuższej sierści, a na focie nawet włosek mu nie wystaje????? Czy to nie jakas ściema?Tło ,buda ma jakiś mikro dystans do psów i widoczny kontur.[/QUOTE]

Przepraszam, jakim z tak wielką pewnością pomawia się mnie o oszustwo? Jestem autorką wszystkich zdjęć tych psów, przebywają one półtora kilometra ode mnie.
Bardzo proszę o zapoznanie się z wszystkimi zdjęciami i odszczekanie pomówienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neris']Przepraszam, jakim z tak wielką pewnością pomawia się mnie o oszustwo? Jestem autorką wszystkich zdjęć tych psów, przebywają one półtora kilometra ode mnie.
Bardzo proszę o zapoznanie się z wszystkimi zdjęciami i odszczekanie pomówienia.[/QUOTE]

Po pierwsze nie tym tonem.Ja tu za za wredną sukę nie robę. Za to robie w reklamie i napisałam to co widzę, ale nie stwierdziłam że to ściema100% bo wiem że różny sprzęt różnie może obraz interpretować.Ale faktem jest że fota? wygląda jak zmontowany obraz i włosów na psie nie widać i kontury sa przerysowane.Więć za nim zechcesz prowokować do drak na wątkach radzę zacząć myśleć.W końcu mam prawo do wątpliwości.Tym bardziej że zostałam już nabrana na kasę,na super zdjęcia porzuconych zwierząt.Może zamiast się pieklić wykasuj foty budzące watpliwości i wstaw te realnie wyglądające.W końcu nie tylko Ja mogę to dostrzegać, ale niekoniecznie inni muszą o tym pisać.A potem nie dziwne że nikt się nie interesuje.
Zmiana planów opracyjnych.Mega się wkurzyłam na Kołodziejskiego.Stwierdziłyśmy z Germą ze olewamy go ,bo chce nas ewidentnie naciągnąć na kasę.Inaczej się z nim umawiałyśmy i nas zapewniał ze weźmie mniej.Na dziś Bombson jest umówiony z dr Czajką na 08.11 na konsultacje.Zabieg ma kosztować 450zł
Aaa i co do adopcji tej cholery bOmbsona/Czołga/.Bez cienia wątpliwości Bombat się odnajdzie z sunią w domku z ogrodem:) Jest bezwzględny,ma swoje zdanie i na tym polega jego urok.:)) A ostatnio znajomi nazwali go Diabeł, cóż zasłużył.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Po pierwsze nie tym tonem.Ja tu za za wredną sukę nie robę. Za to robie w reklamie i napisałam to co widzę, ale nie stwierdziłam że to ściema100% bo wiem że różny sprzęt różnie może obraz interpretować.Ale faktem jest że fota? wygląda jak zmontowany obraz i włosów na psie nie widać i kontury sa przerysowane.Więć za nim zechcesz prowokować do drak na wątkach radzę zacząć myśleć.W końcu mam prawo do wątpliwości.Tym bardziej że zostałam już nabrana na kasę,na super zdjęcia porzuconych zwierząt.Może zamiast się pieklić wykasuj foty budzące watpliwości i wstaw te realnie wyglądające.W końcu nie tylko Ja mogę to dostrzegać, ale niekoniecznie inni muszą o tym pisać.A potem nie dziwne że nikt się nie interesuje.
Zmiana planów opracyjnych.Mega się wkurzyłam na Kołodziejskiego.Stwierdziłyśmy z Germą ze olewamy go ,bo chce nas ewidentnie naciągnąć na kasę.Inaczej się z nim umawiałyśmy i nas zapewniał ze weźmie mniej.Na dziś Bombson jest umówiony z dr Czajką na 08.11 na konsultacje.Zabieg ma kosztować 450zł
Aaa i co do adopcji tej cholery bOmbsona/Czołga/.Bez cienia wątpliwości Bombat się odnajdzie z sunią w domku z ogrodem:) Jest bezwzględny,ma swoje zdanie i na tym polega jego urok.:)) A ostatnio znajomi nazwali go Diabeł, cóż zasłużył.[/QUOTE]

Więc zanim zaczniesz wydawać opinie nawet na 2 % , proszę zapoznaj się z całym materiałem , żeby niepotrzebnie nie szkodzić zwierzakom które potrzebują pilnej pomocy , wydając pochopne sądy .

Link to comment
Share on other sites

Bardzo mi się Bombi podoba! Przypomina mi się jak Lola była młodsza i taka szalona! Każdy się dziwił, że taki "gruby" pies i z takimi krótkimi nóżkami może być tak szybki i skoczny.
Normalnie wnerwiają mnie wszyscy, nieznający tej rasy, mówiący, że jest gruba, a one mają taką budowę, przecież to bulldog - same mięśnie! Brzuch pięknie podciągnięty, talia osy. Już zrezygnowałam z tłumaczenia, że tak ma być i tak nie zrozumieją.
AAAAA mam jeszcze jeden dowcip dot. mojej Loliny. Kiedyś mieszkaliśmy w bloku z windą. Lola miała może ok. roku. Wsiadam do windy a facet, który już był windzie, krzyczy na mnie "niech pani weźmie tego psa mordercę!!!". Bulldog francuski - morderca, dobre co?
W naszym domku mieszka jeszcze wielki kocur imieniem Feluś - wzięty ze schroniska w Katowicach i dwuletni labrador Bono. Baaardzo przyjazne i koleżeńskie stworzenia.
Czy się dogadają z Bombiszonem? Jak myślicie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dżdżowniś']Po pierwsze nie tym tonem.Ja tu za za wredną sukę nie robę. Za to robie w reklamie i napisałam to co widzę, ale nie stwierdziłam że to ściema100% bo wiem że różny sprzęt różnie może obraz interpretować.Ale faktem jest że fota? wygląda jak zmontowany obraz i włosów na psie nie widać i kontury sa przerysowane.Więć za nim zechcesz prowokować do drak na wątkach radzę zacząć myśleć.W końcu mam prawo do wątpliwości.Tym bardziej że zostałam już nabrana na kasę,na super zdjęcia porzuconych zwierząt.Może zamiast się pieklić wykasuj foty budzące watpliwości i wstaw te realnie wyglądające.W końcu nie tylko Ja mogę to dostrzegać, ale niekoniecznie inni muszą o tym pisać.A potem nie dziwne że nikt się nie interesuje.
Zmiana planów opracyjnych.Mega się wkurzyłam na Kołodziejskiego.Stwierdziłyśmy z Germą ze olewamy go ,bo chce nas ewidentnie naciągnąć na kasę.Inaczej się z nim umawiałyśmy i nas zapewniał ze weźmie mniej.Na dziś Bombson jest umówiony z dr Czajką na 08.11 na konsultacje.Zabieg ma kosztować 450zł
Aaa i co do adopcji tej cholery bOmbsona/Czołga/.Bez cienia wątpliwości Bombat się odnajdzie z sunią w domku z ogrodem:) Jest bezwzględny,ma swoje zdanie i na tym polega jego urok.:)) A ostatnio znajomi nazwali go Diabeł, cóż zasłużył.[/QUOTE]

Dzydzowniś ale kasa jest, bez sensu zmieniać lekarza, po co psa znowu konsultować u kolejnego weta.
Nawet jesli weżmie za operacje 800zł to i tak zostaną Bombiemu jeszcze ze 4 stówy górką, a będą wszyscy mieli komfort psychiczny ze zabieg będzie zrobiony najlepiej.
Moim zdaniem nie ma co oszczędzać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nelka']Dzydzowniś ale kasa jest, bez sensu zmieniać lekarza, po co psa znowu konsultować u kolejnego weta.
Nawet jesli weżmie za operacje 800zł to i tak zostaną Bombiemu jeszcze ze 4 stówy górką, a będą wszyscy mieli komfort psychiczny ze zabieg będzie zrobiony najlepiej.
Moim zdaniem nie ma co oszczędzać.[/QUOTE]

Wiesz co, chodzi o zasady.Przepuklina z drugiej strony jest naprawdę mała.Poza tym znalazłam kartkę na której sobie zapisałam/kiedy następny zabieg mam umawiać i że nie chciał 700zł tylko powiedział mi 600.To jest mega nie w porządku wobec nas.Zwłaszcza że kasa nam z nieba nie spada.Czajka jest polecany przez moje koleżanki z palucha.Wożą do niego zabrane psy w różnych stanach.Daje upusty bezdomniakom.Stwierdziłam że go przetestujemy.Operował wszystkie psy mojej/prawie sąsiadki z guzów, to może ciachnąć przepuklinę Bombsona.Też widziałaś że byłam mimo wszystko za Tym żeby Kołodziejski go zrobił, ale po znalezieniu kartki się w kurzyłam.200zł to nie jest mała różnica.To tak jak by wymyślił sobie od początku że to będzie 1600 za całość i ani grosza mniej.A mamy przecież i inne wydatki z nim związane.
A i w tej jego lecznicy"Boliłapka" w Listopadzie jest50% na sterylki i kastracje.Wstawiłam info w dziale wet.

[quote name='Ewaunia']
AAAAA mam jeszcze jeden dowcip dot. mojej Loliny. Kiedyś mieszkaliśmy w bloku z windą. Lola miała może ok. roku. Wsiadam do windy a facet, który już był windzie, krzyczy na mnie "niech pani weźmie tego psa mordercę!!!". Bulldog francuski - morderca, dobre co?
W naszym domku mieszka jeszcze wielki kocur imieniem Feluś - wzięty ze schroniska w Katowicach i dwuletni labrador Bono. Baaardzo przyjazne i koleżeńskie stworzenia.
Czy się dogadają z Bombiszonem? Jak myślicie?[/QUOTE]

Byś się zdziwiła jakie one mogą być agresywne.Znam kilka.Po sąsiedzku mam 2. Suka z bloku obok się rzuca i nie toleruje żadnych zwierząt i pies z następnego.Facet z nim tylko czmycha, bo tamten jak widzi inne psy, to normalnie wisi na smyczy.Najgorsza? była suka która rzuciłą się na swoją pańcię kilkukrotnie dosłownie zmasakrowała jej dłonie.Dziewczyna /podobno ją oddała, ale chyba uśpiła/ po tym jaka którejś nocy obudziła się słysząc warczenie nad uchem i czująć ucisk na klatce piersiowej.Suka weszła na nią i warczałą przy twarzy.To może szokować.
Bombat jest żywiołowy,nadpobudliwy,ma niezależny charakter.Z kotem się dogada.U mnie jest kotka od której non stop obrywa baty: ) natomiast z psami u niego różnie bywa.Mogę szczerze napisać że jak mi ostatnio przywieziono 2 małe psy z których jeden pojechał do domku od razu, a drugi kilka dni koczował.To początek był trudny.Bombat go atakował.Nie wolno mu było podchodzić do kanapy i do mnie: )) Po 2dniach mojego mówienia do niego wyluzował, choć miodowo nie było.Bombat agresywny nie jest, ale awanturujący się i ma tendencje do szybkiego nakręcania się,robienia rozruby i paniki.Ogólnie to przytulak ale taki że to on się przytula i to mega na siłę.Andrzej go ostatnio 10x pod rząd z łóżka zwalał w końcu skapitulował.Nie będzie spał na posłaniu.Chyba że opanujesz do perfekcji wywoływanie w nim poczucia winy, ale to i tak na krótko działa.Będzie polował na pozostawione papu w jego mniemaniu w jego zasięgu.Ale bez cienia watpliwosci to mega kochany panikarz,histeryk,sprytek,piekielnik i czołg:)


[quote name='mussimusk']Więc zanim zaczniesz wydawać opinie nawet na 2 % , proszę zapoznaj się z całym materiałem , żeby niepotrzebnie nie szkodzić zwierzakom które potrzebują pilnej pomocy , wydając pochopne sądy .[/QUOTE]

Hmm a może neris dla dobra psiaków następnym razem przyjży się fotom i wtawi te ktore nie będą budzić wątpliwości.W końcu Ja ani nikt inny nie ma obowiązku wchodzić na stronę i przeglądać wszystkiego, albo po prostu może nie mieć czasu tego zrobić.Albo otwierająć i widząc taką, a nie inną fotę może już nie chcieć dalej przeglądać.W ogóle piszesz z takim fochem jak byś sama sobie z tego sprawy nie zdawała.Siedzimy w necie ,a nie w realu.Daleka jestem od szkodzenia zwierzakom i ogólnie szanuje innych, ale nie mam dobrego zdania o tych którzy zamiast myśleć, wchodzą z bezmyślności w idiotyczny konflikt,ubliżają, bo nie chce im się czegoś zauważyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nutusia']Dr Czajkę bardzo polecam - świetny specjalista, a do tego Człowiek![/QUOTE]

O widzę że i Ty masz o nim dobre zdanie.Dobra laski przekonamy się osobiście.Jak pójdę z Bombsonem na konsultację, to od razu o zębach pogadam.Zobaczymy ile za całośc remontu nam policzy.No i licząc że nie będzie komplikacji pooperacji zostanie trochę kasy na utrzymanie czy ewentualnego weta do czasu adopcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Inez de Villaro']A może po prostu przypomnijcie doktorowi K. że umawiał się na 600 zł? Może zapomniał...nieraz tak miałam, ale wtedy "upominam " sie o swoje...
bo zmiana lekarza w trakcie leczenie to nie najlepszy pomysł moim zdaniem.[/QUOTE]

Zdaje sobie sprawę że zmiany weta nie są najlepszym rozwiązaniem.Ale tak jak napisałam ,nie wolno dawać się naciągać.Germa rozmawiając z nim powtarzała mu jak mantrę, że się inaczej po pierwszej operacji umawialiśmy, on twierdzi coś innego.Jak zabierałam Bombata, to pamiętam jak dziś, jak sam mówił że 'przepuklina z drugiej strony jest mniejsza i kastracja już jest zrobiona.Kurde miał mega wielką gulę na pupsku z jednej strony i do tego doszła kastracja, więc 2-gi zabieg nie może kosztować tyle samo co pierwszy! Trudno.Robimy u Czajki.Decyzja podjęta.

Link to comment
Share on other sites

Dzydzownis, skoro masz od niego kartkę z kwota operacji, to morze trzeba mu to pokazać.
Zgadzam się z Inez i tak jak pisałam wcześniej, jestem zdania ze lekarza nie powinno się zmieniać i tyle, tym bardziej ze sa na to pieniądze.
Jutro zadzwonię do kołodziejskiego, a unoscić sie nie ma co bo to nie twoje zdrowie tylko psa, na któego leczenie wszyscy dawaliśmy pieniądze.

Link to comment
Share on other sites

Nelka pliss.Czajka jest dobry.To nie jest lekarz znikąd.Ludzie też lekarzy zmieniają i żyją.A przepuklina po drugiej stronie jest mała.I nie jest to choroba nie wiadomo jaka.Tak że Ja podjęłam już decyzję z Germaine i tyle.I się nie unoszę tylko skoro ktoś ściemnia, to na własną szkodę.Ja do lekarza nie chodzę po prośbie.A pieniądze są zbierane nie tylko na weta ale i na np.jedzenie,ogólne utrzymanie i nie musisz mi tu o tym przypominać że się wszyscy zrzucają.
I tak jeszcze ci zwrócę uwagę że wet którego sie namoli i naciska,a przez to wchodzi z nim w lekki zatarg może nie wykonać zabiegu dobrze.Po złości albo bo nie dostał tyle kasy ile chciał pierwotnie.Więc Ja nie będę ryzykować zdrowia Bombata u kogoś do kogo starciłam zaufanie.

Link to comment
Share on other sites

Nelka, będzie dobrze.Widziałam zwierzaki pod jego opieka.Co do Kołodziejskiego ,to Ja nie twierdzę że już nigdy do niego nie pójdę czy nie pójdziemy.Ale następnym razem, żeby się nie denerwować i żeby zwierzak nie cierpiał na tym, to go poproszę o pisemne potwierdzenie ceny zabiegu.Albo np.można zawsze wpłacić zaliczkę żeby się potem nie wycofał.Weci są różni.Ja osobiście Kołodziejskiego nie znam.Nie wiem czy ulegając zachował by profeskę przy zabiegu.Za to znam przypadki robienia zabiegów na odwal się.Miałam okazję poznać takiego weta, co to koty miejskie ciachał jak by to był tylko kawałek mięsa.Szybko zniknął z firmamentu ale zdążył zrobić dużo zła.Poznałam takiego weta co jak wiedział że zabieg z racji choroby może być powtórzony,to robił zawsze tak żeby był powtórzony.Ten podobno na wiochę się przeniósł.Są tacy co za pól ceny robą pół zabiegu.Nie każdy lubi naciskanie czy wymawianie, że inaczej się umawialiśmy itp.Nie należy być namolnym, bo tu chodzi o życie, a nie zakup mebla po niższej cenie.

Link to comment
Share on other sites

Mam Cię, Marcelina. W końcu udało mi się odnaleźć Ciebie i Bombata. Przywiozłam do ciebie starutkiego yorka, któremu zrobiłaś spa, kilka miesięcy temu.
Dobrze, że Bombacik ma się lepiej i operacja się udała, trzymam kciuki, za następną.

Trochę prywatny zrobię. Zapraszam na wątek psiaka , trzeba go trochę poreklamować. Psiak poszukuje dt a najlepiej ds.
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/216406-1-5-roczny-piesek-pilnie-szuka-domu%21"]http://www.dogomania.pl/threads/216406-1-5-roczny-piesek-pilnie-szuka-domu![/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...