Jump to content
Dogomania

Dostojny tybetan i bezmózgi kundel!


Naklejka

Recommended Posts

Czerwiec 2011r

Pierwszy spacer z Rafciem

DSC_5363.JPG

A tu wspólny wakacyjny wypad 

IMG_9902.jpg

 

Bałam się, że będzie gorzej.

Ojciec już obszczekany, nie był zadowolony... 

 

Psy się w miarę dogadują, trochę boi się Jetsa, wszystko jest ok, dopóki nie zaczynają szaleństw. 

Dwa tygodnie i ogarniemy podstawy dobrych manier :D 
CSuje, więc da się uniknąć ataków. 

Jest trochę wybredny, ale na parówkę się nakręca. 

Poznał już klatkę, jego przyjdzie w ciągu kilku najbliższych dni.

Link to comment
Share on other sites

Oj, musi się udać, bo trzeba mu znaleźć dom,

Brata się bał, ale podszedł, wziął kawałki parówki, potem się normalnie mijali. 

Nowe miejsce, ludzie, więc aż tak nie szaleje, jeszcze  :siara:  chociaż może jak od początku pozna panujące tu zasady, to nie będzie kozaczył. Konsekwencja, konsekwencja...

Link to comment
Share on other sites

Jakie problemy?
Rafciu boi się Jetsa i go atakuje  :jumpie:

dobrze, że ma klatkę... 

Poza tym jest całkiem dobrze! :)

Jak ten pies pracuje na smaczki! Strasznie się nakręca. O właśnie taki pies mi potrzebny, on się nie gasi i jest zawsze gotowy do robienia czegoś.
Uczy się przynosić zabawki i je oddawać, trochę to pewnie potrwa.
Na spacerach ma problem ze skupieniem, ale da się coś tam z nim porobić. 
Brata i ojca już bardzo lubi, teraz pora na gości...

 

Co za pogoda :< wyszłam na szybki spacer rano, nie padało, dotarłam do ścieżki koło lasu i lunęło. 

Link to comment
Share on other sites

Nie zostanie, nawet przez chwilę nie pomyślałam o tym. 

Mama stwierdziła, że jak kolejny pies, to ona chce małego Jetsanka :P 
Kolejny psiak będzie po skonczeniu szkoły, znalezieniu pracy itd. Wtedy będę wiedziała na jakiego psa mam warunki ;) 

Jest wesoło... Rafciu jest bardzo pobudliwy, szczekliwy i nie lubi Jetsa. Wróciłam z zajęć, zjadłam obiad i wpuściłam psy do domu. Robili taki rozpierdziel, że przez 15min się na nich darłam :P Teraz poupychałam kundle do klatek i jest spokój. 
 

Link to comment
Share on other sites

Arni jest super, grzecznie czeka jak robię co z Rafciem, nawet na spacerze. A jakiego potem ma pierdolca i ile chęci na zabawę, jak pięknie wczoraj aportował :loveu:

Najlepsze to są te jego postępy! 
Nie pojawiają się u mnie problemy z poprzedniego DT(poza atakowaniem ojca, które minęło po 4dniach). Dzisiaj mam gości, zobaczymy co nawyrabia :evil_lol: 
 

Mam z nim taki problem, że reaguje glównie na gesty. 
A dziewczyny wbiły mu nieświadomie do łba, że pracuje się na przysmaczki a nie dla człowieka. Ogólnie jest przyzywczajony do przekupstwa- pokażę ci smaczek, a ty zrobisz komendę i go dostaniesz. 
Raz się udało zrobić z nim sztuczki bez smaczków, bo był nakręcony na zabawę ze mną. Paskuda strasznie gryzie ręce. 
A wczoraj dawał mi buziaki :P

 

A i gryzie Jetsa i to tak chamsko! Stoi koło niego i go upierdoli w tyłek. No super. 
Dobrze, że Jetsu się nie wkręca w zagryzanie piesków.


Arniczy jest chyba chory, a w wekend jedziemy w góry... 
Zaraz zbieram się do weta i mam nadzieję, że zdążę na zajęcia. 
Strasznie się krztusił, cały dzień, w nocy też. Dodatkowo pluje gęstą śliną (fujka, mam zaplutą wykładzinę przed jego klatką :P )

Link to comment
Share on other sites

No i kundelos jest chory.

Zapalenie górnych dróg oddechowych, ale nie wykluczamy kaszlu kenelowego  :lookarou: Oby reszta nie podłapała... 

I spóźniłam się 40min na zajęcia przez cholerne tramwaje :loveu: Ale nic nie straciłam, ba, wyszłam godzinę wcześniej :lol:

 

Ha, Rafciu zaliczył pozytywnie test! Zaakceptował gościa mężczyznę :D 
Na początku kilka razy szczeknął w klatce, ale jak wyszedł to pełen luz był :D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...