Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

ja bym się skłoniła do imienia Sasza :) albo Mika, Maszka nie wiem sama :)

tripti zamawiasz jej gdzieś ogłoszenia?

jej trzeba zrobić dobre zdjęcia i zdjęcie przy człowieku bo Crazy to kurdupel a na zdjęciach wydaje się że jest duża, a ona nawet do kolan nie sięga :)

te dwa dni były dla niej stresujące ale ona jest strasznie pozytywnym psiakiem, rozdaje całusy, przytula się, super znosi podróż samochodem, jest naprawdę oddaną sunią, i chodzi za człowiekiem krok w krok... szybko przywiązuje się do nowego człowieka, za mną już piszczała po 30min jazdy samochodem jak wyszłam z samochodu...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ooo super! dzięki dobra kobieto :)

tripti wysyłamy te starsze zdjęcia czy czekamy na nowe?

ona jest naprawdę małym psiakiem i może warto byłoby jej jakieś zdjęcie z człowiekiem zrobić...

a mi jeszcze wpadło do głowy Milka :) u mnie siedziała z tyłu, ja prowadziłam ale za wszelką cenę chciała się dostać do Piotrka z przodu na kolana :) i tak śmiesznie obierała się o jego ramiona łapkami i obserwowała :)

Link to comment
Share on other sites

nie mogę zmienić tytułu znowu :(

to jak z imieniem :) konkrety :) głosowanie?

rozmawiałam i wskazane są zdjęcia w odniesieniu do człowieka, bo na tych dotychczasowych wygląda na sporą, a to najprędzej będzie możliwe w weekend.

Wybierzemy coś z tych co jest? a następne ogłoszenia z nowymi fotkami? tylko ten tekst może być czy inny? i imię?

Ja mam pakietyz tego bazarku Agnieszki O. i deadline do wysłania danych jutro do 20stej. Mam nadzieję, że zdąrze, bo maila o Bawarce wysyłałam przeszło godzinę.

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że Milka pasowałoby najbardziej, kojarzy się z czymś jasnym i przyjaznym - z Crazy :)
U mnie jak była to zawsze na nią wołałam po imieniu, ewentualnie "piesku". Z Crazy jest tak, że jeśli się ją woła to trzeba przyjazno-słodkim tonem, bo inaczej nie przyjdzie, zawsze była sprytna. ;) Boi się trochę np. gdy ubijamy kotlety, takich dźwięków.
Koopa w salonie? Ten pies na prawdę mnie zaskakuje :) Może przez wycieczki jej się rozregulowało. Wychodziła ok. 4 razy dziennie, i na spacer i było ok. Jak wstawałam ją wypuszczałam, w południe, po południu i przed samym położeniem się :)

Link to comment
Share on other sites

ze stresu ta koopa, więcej się już tak nie popisała, narazie wychodzi z na smyczy, musi się zadomowić.
To chyba Milka wygrała 3:2 :)
mi się akurat Velvet kojarzyła na słodko, Crazy jakoś tak na ostro :) najbardziej ze spotkania z nią to pamiętam piękne zęby Crazy i Witusi, które pokazały sobie przez płot :)
Ogólnie jak rozmawia się to Crazy od wczoraj słychać w telefonie :)

dobrze malvaaa, że dodałaś, że Zosia to pies :) później były jeszcze inne wpadki, no ale stado się zestresowało :)

Crazy grzecznie spała w nocy, biedny ten psiak, to już jej trzecia zmiana, a tak właściwie piąta, gdzieś żyła zanim trafiła do schronu na śmietniki.

Edited by tripti
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...