Jump to content
Dogomania

Crazy- dług w hotelu 2000zł- potrzebna pomoc


malvaaa

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem, jestem :) Rozmawiałam z Kinią, mam wielki zapał hihi :) Co do sprawdzenia była u mnie jedna dogomaniaczka ale czy tak, zapraszam :)
Cieszę się jeśli będę mogła pomóc. Tak jak napisała malvaaa - domowe warunki, ogrodzony teren do wybiegania się. Wychodzę dwa razy dziennie na spacery.
No i zapewnię dużo zdjęć oraz sama je będę ogłaszać w okolicy i w necie :)
Decyzja należy do was, jeśli nie to zrozumiem bo byłoby trochę ciężko, ale jakoś czuję że długo u mnie by nie pobyły tylko do adopcji.

pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

One były ogłaszane jako w typie labków, ale niestety....

Tripti nie ma na dogo (pisała na którymś watku że będzie niedostępna) tak więc tusinka prosimy o zaangażowanie się - DZIEWCZYNKI MUSZĄ OPUŚCIĆ DT.

Na innych watkach cokolwiek sie dzieje, szukają innych DT.. a tutaj....

Link to comment
Share on other sites

Czy ktoś moze wykonać wizytę u ALDONIKA??

ALDONIKA - zdajesz sobie sprawę z tego, że dziewczynki sa w cięzkiej sytuacji finansowej wiec na pieniądze będziesz czekać??

Czy cena za DT przynajmniej przez pierwszy miesiąc mogłaby być niższa?
Teraz dziewczyny miały problem z opłacaniem pobytu u Fiery. Pobyt u Fiery wynosił 8zł dziennie za OBIE dziewczynki plus karma.

Czyli miesięcznie wychodziło ok. 300zł. Dałabyś radę zejść do takiej kwoty?
I czym chciałabyś karmić dziewczynki?

TRZEBA PILNIE ZABRAĆ od FIERY PSY!!!!

TRZEBA ZACZĄĆ DZIAŁAĆ!

Link to comment
Share on other sites

ja o tym wiem ze trzeba je zabrac ale to muszą wypowiedziec sie tusinka i tripti... dzisiaj dzwonilam do tripti jak jej sie uda to dzisiaj wejdzie na watek i napisze, nie ma jej w domu obecnie i nie ma stalego dostepu do neta.

napisalam z prosbą do Aldoniki czy byloby taka mozliwosc zejscia z ceny, np. my bysmy zalatwily jakas tanią karmę wzamian za to.

i czy to jest napewno przemyslana decyzja, sunie beda mialy niedlugo cieczki, o ile juz jej nie mialy, potem sterylka, opieka potem nad psami...

mysle ze na wizycie trzeba porozmawiac i z Aldoniką i z jej mamą zeby bylo wszystko wyjasnione :)

Link to comment
Share on other sites

Aldonika jest w stanie zejsc na cene 300zł za dwie, jesli przyjadą ze swoją karmą, dziękujemy!

Elig moze dać 200zł jednorazowo, ja dam 10zł miesięcznie, potrzebujemy wiecej deklaracji... dzisiaj wezme sie za bazarek cegielkowy...

o transporcie wspomniał cos Guliwer, czy to byloby za zwrot kosztow za benzyne?

czekamy na decyzje...

Link to comment
Share on other sites

będę dzisiaj rozmawiała z Guliwerem bo wieczorkiem wpadnie do mnie na moment , to ustale z nim transport dziewczynek.
W obecnej sytuacji grzech jest wziąć kasę nawet za paliwo, więc zatankowanie auta Guliwera ja wezme na siebie a Guli pewnie też coś dorzuci.

Link to comment
Share on other sites

Obraczu87 :
Była u mnie tak jak mówiłam Pumcia02 w domu, jednak jeśli chcecie mnie odwiedzić czy tak to zapraszam.
Wiem o tym że ich sytuacja finansowa jest kiepska, możecie śmiało przesyłać pieniądze na konto w częściach.
Napisałam już wcześniej do Malvy że może być 300 zł za obie - miesiąc jeśli będą miały swoją karmę. Właśnie często się zdarza że mamy znajomości lub rabaty w necie i wychodzi taniej.
Karmić codziennie je mam zamiar karmą oraz jako mokre zrobić im ryż z kawałkami mięska i marchewką.
Malvaaa
Jesteśmy pewne tej decyzji. Z moją mamą można porozmawiać bo to oczywiste że chcecie się upewnić czy wszystko będzie ok przez telefon, czy na wizycie jeśli się odbędzie tylko żeby nie była akurat w pracy. Będą niedługo miały cieczkę i sterylkę, u nas jest ogrodzony teren i furtka zamykana na klucz więc jestem pewna że nic nie zajdzie. Mamy sąsiada samca ale co najwyżej mógłby siedzieć przy siatce. Z mojej strony mogę zaproponować mojego weta jeśli wszystko pójdzie dobrze na sterylki to doświadczony i starszy wet, wystawia faktury z resztą można z nim porozmawiać. No ale to już dalszy temat i zobaczymy. :)

Link to comment
Share on other sites

Ciekawe ile dziewczynki jedzą, bo moim zdaniem to i tak wychodzi na to samo czy 300zł plus karma, czy 400zł już karmą. Ale karme czasami ludzie daja w prezencie, albo im zostaje i mogą oddać.

Aldonika, a mogłabyś coś napisac na temat ucieczki psiaka z Twojego DT/ Przepraszam, że pytam wprost, ale musimy mieć pełny obraz sytuacji. Rozumiem, że problem był z furtką??

Cieszę się, że rozumiesz naszą sytuację finansową. Jest naprawdę ciężko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...