Jump to content
Dogomania

dożyca Tajga znalazła swoich ludzi!!! Stowarzyszenie Dogi-Adopcje


tu_ania_tu

Recommended Posts

  • Replies 785
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tu_ania_tu']jak ktoś zadzwoni i będzie zainteresowany to dowie się co trzeba. To pies do adopcji a nie do sprzedania za 2 tys ;-)[/QUOTE]

Zgadzam sie z tym całkowicie, zresztą na zdjęciach ją dobrze widać, a jest śliczna, psa się bierze do kochania. Po naszym Geraldzie też widać mezalians w rodzinie, a to jest cudowny pies i taki dumny Pan Dog. Sama bym ją wzięła, gdyby nie liczne męskie stadko ;););););)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za cisze ale cos nie moge wrocic do normalnego zycia i sie pozbierac:shake:

Tajga miewa sie dobrze, jest zdecydowanie spokojniejsza i latwiej panuje nad emocjami...chociaz radosc w jej wykonaniu chwilami bolesna jest ;) Spotkala ostatnio spora liczbe obcych osob i nie wykazywala przy tym negatywnych zachowan, byla spieta owszem ale powachala, sprawdzila i poszla gdzies tam do swoich spraw. Ludzi ktorzy obecnie u nas sie kreca po prostu ignoruje:p
Skoczymy na dniach na jakis spacerek do miasta albo gdzies, porobie zdiecia dziewczynie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_Dunaj_'] Tajga dosłownie mi się śni, bo z powodu jej charakterku przypomina nasza Patię charcicę polską, wiem ile pracy trzeba włożyć[/QUOTE]
[B]Dunaj[/B], wstaw choć jedną fotkę Pati, jeśli mogę to proszę o profilówkę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha'][B]Dunaj[/B], wstaw choć jedną fotkę Pati, jeśli mogę to proszę o profilówkę.[/QUOTE]

Musze poszukać, bo Patii już z nami z 10 lat nie ma, tylko w pamięci ciągle żyje diadlica, wtedy jeszcz zwykłym aparetem robiło się zdjęcia i wywoływało, była piękna tylko długowłosa, w miotach chartów polskich tak się zdarza, choć raczej o tym się nie mówi, szkoda, że obie odmiany włosa nie są uznawane, bo jak pocztać trochę historii to takie były.

Ale my tu gadu gadu, a ja zajrzałam, żeby Tajgę na pierwszą stronę wysunąć

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...