Jump to content
Dogomania

Figa ma dom


gosia2313

Recommended Posts

[quote name='Zizolka']Teraz to już jest chyba za późno żeby sprawdzić ją w lecznicy na koty. O ile mi wiadomo jak ją zawiozłam to mówili że zabieg będzie miała na drugi dzień czyli w czwartek. Tak więc dzisiaj już jest po wszystkim , chyba że coś się zmieniło.[/QUOTE]


Czyli już jest po zabiegu? :O
Gdybyś coś wiedziała o niej, gdzie teraz jest? To pisz! ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='madziorka91']ale do kogoś mieli dzwonić jak cokolwiek bedzie wiadomo :( wszyscy czekamy co z małą :([/QUOTE]


Ja wiem tyle, że nie było żadnego dt i nie było co z nią zrobić po zabiegu. Zabieg wg tego co pisze [B]Zizolka[/B] miała mieć wczoraj...

Link to comment
Share on other sites

a więc tak:
Figa jest po zabiegu i wszystko z nią OK. NIE URODZIAŁABY SAMA. Szczeniaki były 4 i tak duże, że niewiele brakowało a doszłoby do pęknięcia macicy. także zabierając ja na sterylizację uratowaliśmy jej życie. Siedzi teraz na Maciejkowiocach, od przyszłego tygodnia będzie można/trzeba ją zabrać do DT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zapka']a więc tak:
Figa jest po zabiegu i wszystko z nią OK. NIE URODZIAŁABY SAMA. Szczeniaki były 4 i tak duże, że niewiele brakowało a doszłoby do pęknięcia macicy. także zabierając ja na sterylizację uratowaliśmy jej życie. Siedzi teraz na Maciejkowiocach, od przyszłego tygodnia będzie można/trzeba ją zabrać do DT[/QUOTE]

Czyli kolejnemu pieskowi uratowaliście życie wyciągając ją ze schroniska ... :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irvette']czyli już po............ uratowana w ostatniej chwili...............
ewentualne dt na jaki czas byłoby potrzebne????????[/QUOTE]


Chyba do czasu znalezienia domu, bo bez sensu potem ją po np. tygodniu znów oddawać do schroniska :(

Link to comment
Share on other sites

Suczka jest od kilku dni u nas, na Maciejkach.
Ma się dobrze, dopisuje jej apetyt, chętnie wychodzi na spacery, towarzyska, dopomina się o uwagę, załatwia się tylko na spacerach.
Ciekawska pierdoła.
Czy mogę wykorzystać twoje zdjęcia emilko i dać je na stronę?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...