Jump to content
Dogomania

Saba i Nero - czyli dwa podpalane poczwarki :)


Falkaa

Recommended Posts

  • Replies 621
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='understandme']Haha śmierdzące bagno... Coś o tym wiem :evil_lol:[/QUOTE]
A potem oczywiscie jak trzeba go wykapac, to wszysycy sie chowaja po katach.. a biedna Justyna zostaje z tym zielonym potworem z bagiem zalatujacym zdechla ryba :evil_lol:


[quote name='deer_1987'][url]https://lh5.googleusercontent.com/-QexAD4NxuEA/T0Z-WgX4fHI/AAAAAAAAAFw/OAeMevcsLWk/s720/022212141346.jpg[/url]
Jaki slodki pychol :loveu:[/QUOTE]
Tez uwielbiam to zdjecie :loveu: wgl, to ostatnio bardzo czesto oblizuje sie do obiektywu :eviltong: Nero tez, ciekawe dlaczego :)

Link to comment
Share on other sites

[url]https://picasaweb.google.com/110895914823905912539/SabaNeroPsotka?authkey=Gv1sRgCIKfh_X658vrrgE[/url] tu jest link do zdjec z dzisiaj :) jak rozkminię jak z'upload'owac filmiki z telefonu do internetu to tez wrzuce :)
Jest kilka zdjec w nowych Nerowych szelach z championa :loveu: zwykle z grubej czarnej tasmy, sprzaczki metalowe, koncowki paskow skorzane, fason prostokatne. Fajnie sie na nim prezentuja :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Falkaa']Heyka :) Podrabiany DON :evil_lol: kocha kapiele blotne.. az nadto :shake: Saba kocha wode, a on bloto, pluche, a moze nawet jakies zarosniete smierdzace bagno sie mu trafi w szesliwszy dzien :D nie mam slow na tego psa :evil_lol:[/QUOTE]

Nie martw się, Atosiński to samo :D

Link to comment
Share on other sites

Cooo? To dawaj mi pod zastaw swojego brata, juz ja sie nim zajme :razz: :evil_lol:
Nie oddam mojej Neruchny nigdy nikomu :loveu: chocby mnie mieli torturowac:diabloti:

A tak swoja droga.. jestescie pewni ze chcielibyscie wyczesywac z jego kudłów zdechłe zaby i zgnile glony? No jeszcze pasowaloby wynitkowac zeby z pozostalosci po rozjechanej wiewiorce :diabloti: nie zapominaj o tym cudownym smrodku z pycha i unoszacym sie zielonym dymku jak dyszy :lol: haha :DMoj pies to istny oblech i dobrze nam z tym! :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betty_labrador']masz zwyczajnie psa oblecha :evil_lol:
a ja wreszcie skonczylam to logo(wiecej bedzie u mnie na watku i rysunkach). Ale normalnie masakra. Dzis caly dzien siedzialam, wczoraj tez.. ale skonczylam i sie podoba szefowi :multi:

gdzie foty :cool3:[/QUOTE]
Tak, tak zwyczajnie sobie mam :evil_lol:
wiem, widzialam na fejsie :) Genialny ci wyszedl! Nie dziwie sie, bo mi takze sie bardzo podoba :)
Tyle poswiecenia.. rezygnacja z pracy zeby pojsc po dlugopis! :diabloti: oplacilo sie :D fotki beda dzisiaj, z filmikami :) tak pod wieczor :eviltong: (moj wieczor to kolo polnocy :diabloti: po prostu niewiem kiedy dokladnie wroce do domu :)
[quote name='rasowa2410']Witamy się w niedzielny poranek :) Wstawiaj filmiki, wstawiaj bo bardzo lubię oglądać psiaki "prawie na żywo" Czekamy ;)[/QUOTE]
Rowniez witamy :) a filmiki beda, beda.. dzisiaj wracam z ferii to wrzuce. Jakos pod wieczor ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...