Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

Zgodnie z obietnicą porozumiałam się z hotelikiem w BRZYŚCIU, w sprawie umieszczenia tam psiaka, hotelik ten jest najlepszym w tej chwili w kraju i zdobycie tam miejsca nie jest łatwe, warunki ma idealne i warto sprawdzić na stronie internetowej, choćby dla samej wiedzy,opiekunki a raczej opiekunów lepszych nie można sobie wyobrazić, bo oprócz hotelowych domowników z prawdziwą przyjemnoscią doglądają psiaki cioteczki z dogo z okolicy a także nasze że Śląska, bo pobyt tam to prawdziwa przyjemność, ceny nie są z kosmosu jak te proponowane pod Lublinem, suma potrzebna tam na miesiąc tu wystarczy na 3 lub dwa z dużym hakiem, nie wiem co tam oferuja za 50 czy 40 zł dziennie, ale napewno nie tyle co u Joasi za normalną cenę, wet tu jest dobry, sprawdzony i doświadczony, a specjalistka od psich manier będzie za kilka dni do dyspozycji dla hotelikowych gości, nic dodać nic ująć/ Sprawdzenie zachowań psa w normalnych warunkach jest możliwe bez umieszczania go w behaviorystycznym hoteliku za krocie, nawet sprowadzenie behaviorysty do obserwacji wychodzi taniej , jeśli taka potrzeba jest/

Pani Joasia zgodzila się psa przyjąć i zaopiekować się nim ak najlepiej, ze względu na szczególne warunki, ale tak jak wszystkie miejsca w całym kraju pies musi miec książeczkę zdrowia i szczepienie, nie ma szans znalezienie miejsca bez szczepienia, osoba która opiekuje się psiakiem może się w każdej chwili skontaktować z hotelikiem podam namiary gdyby zapadła decyzja/

ogromnie się cieszę z wpisu Jamora zawsze poważam tego człowieka i nie próbuję mu dlatego podsyłać psów innych niz te, które się poprostu do jego ręki (szczęśliwej !!)nadają Ma wielki autorytet wśrod nas i ieszę sie z opinii , takiej jak nasza , może to da coś do myślenia i wpłynie na decyzje w sensie pozytywnym!!

ja nie bardzo rozumiem dlaczego żadna z propozycji wam nie odpowiada, chociaż są to miejsca najlepsze i najbardziej doświadczone w kraju, a na dodatek wybrane tak by było wam blisko, w najlepszej wierze/ a są znane conajmniej 70 % dogomanii, ,skomentowałyście to w sposób dający, prawie że bezpośredni do zrozumienia że to nie są dość doświadczone / To już nieco trąci afrontem i stworzylo na wątku atmosferę nieco dziwną, taką która nie zachęca do obecności, co zreszta widać bo same mówicie że jest cisza,

Nie wiem dlaczego uzurpujecie sobie prawo do jedynie doświadczonych i troskliwych w rozwiązywaniu psich problemów, i dlaczego wogóle założyłyście wątek skoro nie przyjmujecie żadnych rad i to w sposób delikatnie mówiąc mało elegancki, ja sama bardzo wspieram wszelkimi sposobami każdą akcję ale nie miałabym ochoty wspierać akcji uznanej za nielogiczną w pewnym sensie i koszmarnie drogą, a wiemy że są wakacje i trudno zebrać nawet na normalne ceny fundusze, mimo to udało nam się w podobnie trudnym przypadku niemal natychmiastowo zebrać na potrzeby owczarka który już dostaje pomoc/ ale tam jest inna atmosfera/


Czy ktoraś z dogo cioteczek zna proponowany przez was psi luksus za 50 czy wynegocjowane 40 zł dziennie? Ja chętnie bym poznała z czystej ciekawości i dla wiedzy poprostu, ale za taką cene nie próbuję nawet poznać dla dobra psiaków, bo jest bezsensowna , to cena dla bogatych właścicieli psów a i z takich wielu wolałoby psa wypuścić w razie potrzeby do lasu niż tyle płacić, taka jest nasza rzeczywistość/

Jak narazie , umieściłam , wsparłam finansowo, a nawet sama osobiście leczę na bdt setki psiaków na przestrzeni kilku lat, więc jakieś tam doświadczenie może mam, ale nie przeszkadza mi to w pokorze i z wdzięcznościa przyjmować rad innych i w miarę szybko dla dobra ogółu z nich korzystać,zwłaszcza jeśli prowadzą do poprawy zdrowia psiaka lub oszczędności, bo za oszczędzone pieniążki, z trudem zebrane pomoc może być udzielana dłużej i efektywniej/ Mam , między wieloma innymi, lubelskiego psiaka u siebie i po bardzo krótkim czasie zaszła w nim super metamorfoza, PEREŁKĘ, czyli jednak coś mi się udaje, a w jakim stanie ja dostałam wie MaDi, mogłabym wam doradzić jak pomoc temu psu szybko i efektywnie ale nie mam ochoty na połajanki,? bo Wy przecież rad nie przyjmujecie?

Jarku super że jesteś i oferujesz pomoc, oby kasa zaoferowana przez Ciebie była wykorzystana sensownie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jarek szymanski']Oh dobrze ze sie uspokoilo.Obie strony maja poniekad racje wiec szkoda waszego czasu.Mysle ze troche niejasno jest ujeta sytuacja Bambusa i moze dlatego malo ludzi przychodzi z pomoca.Bambus przeszedl przez pieklo, musimy mu teraz dac choc troche normalnego zycia, wiec chyba niewazne jaki bedzie zeby tylko swiat dookola niego stal sie normalny.Przypominam ze jestem mu dluzny pierwszy miesiac.
Pozdrawiam[/QUOTE]

Dziekujemy serdecznie za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie odrzuca żadnych propozycji, chcemy tylko uniknąć sytuacji których na dogo jest ostatnio coraz więcej, m.in uczestniczyłam w wątkach gdzie mówiono iż pies jest agresywny a po zmianie hotelu momentalnie trafił do DS,lub hotel przyjął psa z problemami a następnie po upływie kilku dni kazał go zabierać bo sobie nie poradzili...
To przykre sytuacje ale niestety prawdziwe, mieliśmy ostatnio dwa psy w hoteliku i postanowiłam zabrać je bliżej aby zwiększyć ich szanse na znalezienie domu, przyjechały brudne i widać było,że nikt z nimi nie pracował.
40 zł to wielka kwota ale to było jedyne najszybsze rozwiązanie, teraz na szczęście pojawiło się dużo więcej propozycji co bardzo mnie cieszy.
Hotelik jest koło Mielca?
Znalazłam dobrą stronę?[URL]http://hotelterier.pl/strona02.htm[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Mam prośbe:
w związku z dwoma wypowiedziami-str.32 wątku Kodiego-proszę o zastanowienie sie w momencie udzielania informacji o losach Bambusa.Zainteresowanych które to wypowiedzi tak mnie zbulwersowały zapraszam na wątek.Zrobicie decyzyjni co będziecie uważali,ale prosze przeczytajcie co zostało tam powiedziane.
Jeżeli ktoś coś będzie chciał od nas,albo będzie chciał jakieś wiadomości przekazac nt.Bambusa prosimy tylko na PW.
My z tego wątku znikamy.Nieraz pisałam,że znikam z dogomanii,ale czegos takiego nie mogłam przewidzieć i trzeba się dobrze zastanowic co dalej z udziałem na portalu internetowym dogomania.
EOT

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Mam prośbe:
w związku z dwoma wypowiedziami-str.32 wątku Kodiego-proszę o zastanowienie sie w momencie udzielania informacji o losach Bambusa.Zainteresowanych które to wypowiedzi tak mnie zbulwersowały zapraszam na wątek.Zrobicie decyzyjni co będziecie uważali,ale prosze przeczytajcie co zostało tam powiedziane.
Jeżeli ktoś coś będzie chciał od nas,albo będzie chciał jakieś wiadomości przekazac nt.Bambusa prosimy tylko na PW.
My z tego wątku znikamy.Nieraz pisałam,że znikam z dogomanii,ale czegos takiego nie mogłam przewidzieć i trzeba się dobrze zastanowic co dalej z udziałem na portalu internetowym dogomania.
EOT[/QUOTE]

Rozumiem i szczerze powiedziawszy wcale sie nie dziwie. Czytalam watek Kodiego, ale przestalam, bo to co tam ludzie wypisuja, to sie az plakac chce.

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przepraszam Ciebie bardzo-zdenerwowałam się..Jak to jest?Napisane,że Bambus jest agresywny?Nie mam pewności,że i w jego przypadku nie znajdzie się dogomaniak cyt,,który zrobi wszystko,by nie poszedł do adopcji,,Tak powiedziano w przypadku Kodiego..Dogomania to jest właściwie co?Portal ludzi przyjaznym psom czy są tu ludzie decydujący o życiu psów?Nie chcę żeby i Bambusowi ktoś tak ,,,pomógł,,..Ja myślałam zawsze,że od decyzji o życiu są ludzie wykwalifikowani-behawiatoryści a widzę,że nie!
Zanim napisze ktokolwiek,,pies jest agrsywny,,nalezy się zastanowić-jak widzę-sa tu rózni ludzie..
Zdenerwowałam się..
Bambus-trzymaj się piesku!
EOT Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

MaDi, to jest link do strony Brzyścia, ale w rzeczywistości jest o wiele lepszy, tak jest głównie wygląd nie pokazuje serca opieki i doświadczenia weta, ali opini kontoli weterynaryjnych, dlatego go polecam , mamy tam kilka ważnych dla nas psiaków i cioteczki często je odwiedzają, sama bym się tam wyhotelikowała jak każda z nas, Matki gdzie systematycznie pojawiają się wiadomości i fotografie psiaków, ja nie nalegam ale na jakiejś podstawie trzeba wybrać i wybór do was należy/

To że piszesz o odebraniu z hotelików psów brudnych i zaniedbanych świadczy o tym że już wam się zdarzyło niedobrze wybrać, i nie tylko wam, ja też miałam kiedyś pecha,odebrałam psy ale jak już wiemy kto jest kto to nie warto odkrywać Ameryki po raz wtóry ,oby ten super Szeraton pod Lublinem nie okazał się też niewypałem/Macie link do ich strony?

Widzę że cioteczka MERYS usunęła swój wpis pod cytatem z mojego postu nazywając go drążeniem tematu wyczerpanego, czyżby zauważyła delikatnie mówiąc niestosowność takiej uwagi??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='TERESA BORCZ']MaDi, to jest link do strony Brzyścia, ale w rzeczywistości jest o wiele lepszy, tak jest głównie wygląd nie pokazuje serca opieki i doświadczenia weta, ali opini kontoli weterynaryjnych, dlatego go polecam , mamy tam kilka ważnych dla nas psiaków i cioteczki często je odwiedzają, sama bym się tam wyhotelikowała jak każda z nas, Matki gdzie systematycznie pojawiają się wiadomości i fotografie psiaków, ja nie nalegam ale na jakiejś podstawie trzeba wybrać i wybór do was należy/

To że piszesz o odebraniu z hotelików psów brudnych i zaniedbanych świadczy o tym że już wam się zdarzyło niedobrze wybrać, i nie tylko wam, ja też miałam kiedyś pecha,odebrałam psy ale jak już wiemy kto jest kto to nie warto odkrywać Ameryki po raz wtóry ,oby ten super Szeraton pod Lublinem nie okazał się też niewypałem/Macie link do ich strony?

Widzę że cioteczka MERYS usunęła swój wpis pod cytatem z mojego postu nazywając go drążeniem tematu wyczerpanego, czyżby zauważyła delikatnie mówiąc niestosowność takiej uwagi??[/QUOTE]

Nie, po prostu nie mam zamiaru wdawac sie w bezsensowne dyskusje.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny skupcie się na realnych działaniach, zamiast na wypisywaniu "kilometrowych wywodów". Nikt nie będzie ryzykował z powodu czyjegoś widzi-mi-sie. Najpierw ocena profesjonalisty i doprowadzenie psa do zdrowia (o ile Bambus zda egzamin), a następnie dobry hotelik - taka jest kolejność. Jeśli znamy już taki najlepszy, to w pierwszej kolejności musimy skupić się na zbieraniu pieniędzy na te dwie pierwsze opcje - czyli na leczenie i specjalistę od psich zachowań. Gdyby ocena usposobienia psa mogłaby porwać tylko chwilkę, taka usługę mielibyśmy za darmo. Niestety, tego się nie da zrobić w 10 minut. Behawiorysta musi mieć przynajmniej kilka dni na obserwację zachowań. Koniec dywagacji. Prosimy o konkretną pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam, pomóc niestety nadal na razie nie mogę :(
Przepraszam za offa, ale sprawa bardzo pilna, a inaczej nie możemy się skontaktować.
Pani Tereso wielka prośba do Pani, aby zajrzała Pani do tej suni: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211117-12-letnia-cierpiąca-Lora-z-gigantycznym-guzem!!-Błagam-o-pomoc"]http://www.dogomania.pl/threads/211117-12-letnia-cierpiąca-Lora-z-gigantycznym-guzem!!-Błagam-o-pomoc!![/URL]!! Może znajdzie Pani dla niej ratunek, albo chociaż ulgę w cierpieniu???

Link to comment
Share on other sites

Znam hotelik w Brzysciu i gorąco popieram propozycje Teresy. Mnie tez lezy na sercu dobro Bambusa.
MaDi, popatrzymy realnie, w tej chwili nie ma kasy na to aby wplacac ciezkie pieniadze na behawioryste. W Brzysciu Bambus bedzie miał bardzo dobra opieke, a karme mozna zamowic taką jaka zaleci weterynarz.
Na tym samym stanowisko stoi rowniez jamor. Dobry hotel jest tu najlepszym rozwiazaniem.
I na hotel są juz pierwsze deklaracje stałe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Znam hotelik w Brzysciu i gorąco popieram propozycje Teresy. Mnie tez lezy na sercu dobro Bambusa.
MaDi, popatrzymy realnie, w tej chwili nie ma kasy na to aby wplacac ciezkie pieniadze na behawioryste. W Brzysciu Bambus bedzie miał bardzo dobra opieke, a karme mozna zamowic taką jaka zaleci weterynarz.
Na tym samym stanowisko stoi rowniez jamor. Dobry hotel jest tu najlepszym rozwiazaniem.
I na hotel są juz pierwsze deklaracje stałe.[/QUOTE]
Dzisiaj jadę do niego z Warsawmoo, zobaczymy jak nas chłopak przywita może wcale nie jest taki straszny;)

Link to comment
Share on other sites

ja zgadzam sie z Bela51 i z Teresą - dla mojego Bambuska (albo Murzynka) małego starszego kurdupelka zabranego ze schroniska behawiorysta to byłby bułka z masłem - on i tak słucha tylko mojego brata i czasem mnie:cool3: a ten piesiol tez jest już stary i nie wiadomo co on przeszedł , może po prostu dajmy mu dożyć w spokoju końca swoich dni w jakimś przyjemnym miejscu, bez narażania na stresy (wspomoge finansowo jesli bedzie taka potrzeba )

Link to comment
Share on other sites

Tak czytam sobie i myślę, że najlepiej to go zabrać do opiekuńczego hoteliku, niech się chłopak oswoi, zobaczy, że jest inne życie, a po aklimatyzacji wziąć behawiorystę na wizytę. Nie spodziewałabym się cudu, przecież psiak nie zna innego życia i dla niego to jest właśnie norma, ale spróbować warto. Natomiast szukałabym dobrego hoteliku, a dopiero potem behawiorysty. Nie wierzę w to, że psiak od razu zacznie współpracować. Nie ma szans. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anula42']ja zgadzam sie z Bela51 i z Teresą - dla mojego Bambuska (albo Murzynka) małego starszego kurdupelka zabranego ze schroniska behawiorysta to byłby bułka z masłem - on i tak słucha tylko mojego brata i czasem mnie:cool3: a ten piesiol tez jest już stary i nie wiadomo co on przeszedł , może po prostu dajmy mu dożyć w spokoju końca swoich dni w jakimś przyjemnym miejscu, bez narażania na stresy (wspomoge finansowo jesli bedzie taka potrzeba )[/QUOTE]
Witamy i dziękujemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cantadorra']Tak czytam sobie i myślę, że najlepiej to go zabrać do opiekuńczego hoteliku, niech się chłopak oswoi, zobaczy, że jest inne życie, a po aklimatyzacji wziąć behawiorystę na wizytę. Nie spodziewałabym się cudu, przecież psiak nie zna innego życia i dla niego to jest właśnie norma, ale spróbować warto. Natomiast szukałabym dobrego hoteliku, a dopiero potem behawiorysty. Nie wierzę w to, że psiak od razu zacznie współpracować. Nie ma szans. Trzymam kciuki za powodzenie akcji.[/QUOTE]
Super,że jesteś na trzeciego nie namawiam;)
Na dzień dzisiejszy można już zauważyć poprawę w jego zachowaniu, nie mam na myśli jakichś nadzwyczajnych rzeczy ale sama reakcja na zbliżenie się na jego boksu jest już całkiem pozytywna. Metoda przekupstwa i rozmawiania jak widać przynosi efekty.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']
Na dzień dzisiejszy można już zauważyć poprawę w jego zachowaniu, nie mam na myśli jakichś nadzwyczajnych rzeczy ale sama reakcja na zbliżenie się na jego boksu jest już całkiem pozytywna. [/QUOTE]
No napisz, już napisz, na kogo tak Bambu reaguje pięknie... :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...