Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elzunia']Bambul czekaj cierpliwie.W poniedziałek rano sprawdzę domek.Przez tel pani wydaje sie w porządku ale sprawdzę i będę monitorować,jeśli dom się okaże dobry żeby nigdy więcej krzywda cię nie spotkała[/QUOTE]

Super, widzę, że sama znalazłaś wątek Bambu. Pani, która zgłosiła chęć adopcji Bambu, przez telefon wydaje się bardzo sympatyczna. Mam nadzieję, że tym razem Bambu trafi w odpowiednie ręce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Na nasz nr alarmowy właśnie odezwał się kurier z karmą dla Bambu - dzisiaj dowiezie karmę do Psanatorium. Proszę o potwierdzenie przyjęcia ww. ;) (czyli czy dojechał, bo podobno u Was prawdziwa zimaaaaaa (?)..)[/QUOTE]

Halo, halo! Czy dojechaliiii?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']Super, widzę, że sama znalazłaś wątek Bambu. Pani, która zgłosiła chęć adopcji Bambu, przez telefon wydaje się bardzo sympatyczna. Mam nadzieję, że tym razem Bambu trafi w odpowiednie ręce :)[/QUOTE]
Po tym co on bidny wycierpiał bedę późiej monitorować jego zycie

Link to comment
Share on other sites

A ja dzisiaj widziałam Bambula :)

Jak zwykle bardzo miło nas powitał, wspinał się na dwóch łapach, żeby tylko dać pysio do głaskania i oczywiście jak zwykle wyniuchał, że ciocia ma smaczki :oops::evil_lol::evil_lol:
Bambu wygląda bardzo dobrze :)
A na wybiegu jak był to pokazywał siłę swojego głosu.

Link to comment
Share on other sites

Witam.Domek zapowiada sie dobrze.pani jak z nią rozmawiałam szukała nie najmłodszego ,bo one nie maja szans większych na dom.Na razie są w bloku,ale już niedługo się przeprowadzają do domku.Z ogrodem oczywiście.Bambu za dnia będzie na ogrodzonym ogrodzie w budzie nie na łańcuchu a na noc do domu.Chyba ,że sam nie bedzie chciał.Buda juz zamówiona do nich jedzie.Pani ma fredkę i biega luzem jest oswojona bawila sie z nami.Opowiadała jak szukała pieska po przejściach i po ok2 miesiącach trafiła na Bambu.Opowiadała mi o boksiu jak walczyła o jego życie.O tym jak reaguje jak widzi na ulicy krzywdę zwierząt.Sąsiadów z psem tez do pionu postawiła.Karma dla seniorków juz czeka.Jak dla mnie domek bomba.Pieska można szyk:multi:ować do nowego domku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']elzunia, jeszcze raz serdecznie dziękuję za sprawdzenie domku. Mieliśmy nadzieję, że pani, która wyraża chęć przygarnięcia Bambu, okaże się równie cudowna w realu, jak i przez telefon... Cudnie! Szykujemy w takim razie chłopaka w podróż w nowe życie :))))[/QUOTE]
Nie ma za co do usług.Oby pani okazała się tak miła ciepła i dobra dla niego jakie sprawia wrażenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']dziewczyny ja bede na poczatku stycznia we Wrocku.....moglabym odwiedzic Bambulka...jak juz bedzie w domeczku.....[/QUOTE]

A pewnie, pewnie. Pani zapraszała już elzunie na kolejną kawę więc wydaje się, że nie będzie miała nic przeciwko, by ugościć kolejnego zwierzoluba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='warsawmoo']A pewnie, pewnie. Pani zapraszała już elzunie na kolejną kawę więc wydaje się, że nie będzie miała nic przeciwko, by ugościć kolejnego zwierzoluba ;)[/QUOTE]
Na pewno nie powie złego słowa na wizytę.Ona jak widac tak kocha zwierzęta i lubi o tym opowiadac ,że nie powie nic na przeciw .z chęcią przyjmie wizytkę

Link to comment
Share on other sites

Witam,czytam wasze forum od przedwczoraj i postanowiłam się zarejestrować,bo kocham zwierzęta tak jak wy,to właśnie ja będę nową opiekunką Bamba i chce was zapewnić,że w lepsze ręce nie mógł trafić,wiem,że pomyślicie,że ostatnia opiekunka też tak na pewno mówiła i go zostawiła,ale ja wiem co mówię,zapewnię Bambu dom jakiego nigdy nie zaznał,niedługo przeprowadzam się do domku z ogrodem,będzie miał duży ogród do dyspozycji,ciszę ,spokój,spacery do lasu,po łąkach,bo taki krajobraz będzie wokół naszego nowego domu,który będzie też nowym domem dla Bambu.

Link to comment
Share on other sites

Zobaczymy czy pokocha moją fretkę:). Już wszystko na niego czeka(buda jutro przyjedzie,piękna ocieplona),smycz kupiona,jedzonko dla seniorków,obroża,tylko jeszcze jego brakuje,ale w sobotę mam nadzieję,że już go zobaczę i przytulę,odrazu Wam napiszę jak jego pierwsze chwile,na pewno pójdziemy na długi spacer w śniegu:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...