Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

[quote name='DONnka']OK, czyli wstawię dane fundacji LSOZ i numer telefonu, który podałaś:lol:
Dobrze, że są już nowe zdjęcia Bambu z roześmianym pycholem :lol:
Jako obecne miejsce pobytu psa podam Brzyść. Sorry za moją niewiedzę :oops:, ale to jest w woj. lubelskim ?[/QUOTE]
Wszystko się zgadza.;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MaDi']Wszystko się zgadza.;)[/QUOTE]
No może poza małymi szczególikami :mad:, a mianowicie: miejscowość, w której jest mój ulubieniec, to [B]Brzyście[/B], a województwo to podkarpackie :eviltong::evil_lol:

terier? Jak moje cudeńko się miewa?

Link to comment
Share on other sites

[B]Warsawmoo napisał:[/B]
No może poza małymi szczególikami :mad:, a mianowicie: miejscowość, w której jest mój ulubieniec, to [B]Brzyście[/B], a województwo to podkarpackie :eviltong::evil_lol:

Jak to dobrze czasem odłożyć coś na później :evil_lol: Dobrze, że tu zajrzałam. [B]Wasawmoo, rozumiem, że to ostateczna wersja: Brzyście - woj. podkarpackie ? [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']Jeszcze z dotykaniem jesteśmy ostrożni, ale lada dzień zaczniemy zakrapiać psiaczka, niech tylko nabierze do nas większego zaufania, narazie kojarzy nas z pysznymi smakołykami, więc się cieszy jak tylko nas zobaczy ;) przez żołądek do serca ;)[/QUOTE]

Powinniście przywieźć do hoteliku tego idiotę - poprzedniego właściciela, żeby zobaczył teraz swojego psa mordercę!

Link to comment
Share on other sites

U Bambulka wszystko gra, narazie przyzwyczaja się do dotyku, ale jeszcze nie jest zbyt pewny. Za to daje sobie zapiąć smycz i codziennie spacerujemy sobie wzmacniając więź :), podobno spacer jest w tym bardzo pomocny :), do boksu wchodzę swobodnie i mu to w żadnym razie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo wie, że zaraz dostanie coś smacznego :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']U Bambulka wszystko gra, narazie przyzwyczaja się do dotyku, ale jeszcze nie jest zbyt pewny. Za to daje sobie zapiąć smycz i codziennie spacerujemy sobie wzmacniając więź :), podobno spacer jest w tym bardzo pomocny :), do boksu wchodzę swobodnie i mu to w żadnym razie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, bo wie, że zaraz dostanie coś smacznego :)[/QUOTE]
Super postepy :multi:
Terier, bardzo Cie prosze, moze udaloby Ci sie nagrac komorka krotki filmik?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Witajcie ciotki, właśnie zabieram się za ogłaszanie Bambula na OwP... No i mam mały problem. [B]Co napisać w rubryce charakter psa ???[/B] Może ciotki, które miały z Nim kontakt coś mi podpowiedzą ...[/QUOTE]

Ponawiam prośbę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Ponawiam prośbę :)[/QUOTE]

uffff, już jestem. Przepraszaaam - roboty huk :shake:.
Bambu jest cały podszyty strachem w związku ze złymi doświadczeniami, jakich doznał u poprzedniego właściciela. Jest bardzo zaskoczony tymi dobrodziejstwami, jakich ostatnio doświadcza, i ciągle nie wierzy, że wszystko co się wydarzy, będzie już tylko przyjemnym doświadczeniem. Czeka z odrętwieniem na to co się stanie, patrzy głęboko w oczy, przy czym nie wykazuje śladu agresji. Psina stanowczo wymaga pracy, ale takiej z wielkim sercem i cierpliwością. Myślę, że miłośnik poczwarków (czytaj: ONków)miałby z niego wielką pociechę i całą kupę satysfakcji, że się udało :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka'][B]Warsawmoo napisał:[/B]

Jak to dobrze czasem odłożyć coś na później :evil_lol: Dobrze, że tu zajrzałam. [B]Wasawmoo, rozumiem, że to ostateczna wersja: Brzyście - woj. podkarpackie ? [/B][/QUOTE]

Stanowczo tak :roll:. Komuś się tu dostanie:mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotelterier5']na razie wystawiam fakturę za lipiec, na całe 30zł/3dni, własna karma, tylko brakuje nr NIP Fundacji.[/QUOTE]
Czy dane do przelewu zostały już wysłane na maila? Mam nadzieję,że NIP został już dostarczony?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...