Jump to content
Dogomania

Bambu ma kochający dom!!!l!


Merys

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam wszystkich, już zapisałam sobie wątek :) Dziś poznałam Bambulka i całkiem fajnie na mnie zareagował, oczywiście miałam smakołyki w ręku, ale na prawdę jest pozytywnie nastawiony do nas :) Jutro postaram się zrobić mu kilka zdjęć i wieczorem je wrzucę na wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']Witam wszystkich, już zapisałam sobie wątek :) Dziś poznałam Bambulka i całkiem fajnie na mnie zareagował, oczywiście miałam smakołyki w ręku, ale na prawdę jest pozytywnie nastawiony do nas :) Jutro postaram się zrobić mu kilka zdjęć i wieczorem je wrzucę na wątek.[/QUOTE]
Wspaniale.

Link to comment
Share on other sites

Dawać tu foty Bambula :evil_lol:
Obiecałam, że jak trafi do hoteliku, to wspomogę chłopaka :lol:
Jak będzie lepiej, drogie ciotki, 10 zł na stałe, czy 40 zł jednorazowo (w sierpniu)? Więcej nie dam rady. Zadeklarowałam też pomoc dla Timo, Lany, Małgosi i Gabrysi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']Witam wszystkich, już zapisałam sobie wątek :) Dziś poznałam Bambulka i całkiem fajnie na mnie zareagował, oczywiście miałam smakołyki w ręku, ale na prawdę jest pozytywnie nastawiony do nas :) Jutro postaram się zrobić mu kilka zdjęć i wieczorem je wrzucę na wątek.[/QUOTE]

Super:multi:czekamy wiec na zdjecia :)

[quote name='DONnka']Dawać tu foty Bambula :evil_lol:
Obiecałam, że jak trafi do hoteliku, to wspomogę chłopaka :lol:
Jak będzie lepiej, drogie ciotki, 10 zł na stałe, czy 40 zł jednorazowo (w sierpniu)? Więcej nie dam rady. Zadeklarowałam też pomoc dla Timo, Lany, Małgosi i Gabrysi[/QUOTE]

Donka, to od Ciebie zalezy. Jak zrobisz i tak bedzie dobrze, dziekujemy.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terier']Witam wszystkich, już zapisałam sobie wątek :) Dziś poznałam Bambulka i całkiem fajnie na mnie zareagował, oczywiście miałam smakołyki w ręku, ale na prawdę jest pozytywnie nastawiony do nas :) Jutro postaram się zrobić mu kilka zdjęć i wieczorem je wrzucę na wątek.[/QUOTE]
Witam! Ja tam moje cudeńko się miewa? Dostaniemy jakieś fotki?

Link to comment
Share on other sites

Jak obiecałam wrzucam foty, są kiepskie, bo u nas od rana ciągle pada i pada :( Bambulek mokry, ponieważ cały czas towarzyszył mi ( jego boks jest przy wejściu do budynku hoteliku), gdy zajmowałam się psiakami. Pozwolił mi wejść do boksu, oczywiście ze smakołykami w dłoni, ale był bardzo grzeczny :)

[IMG]http://img97.imageshack.us/img97/1672/20110728202.jpg[/IMG]

[IMG]http://img651.imageshack.us/img651/5328/20110728209.jpg[/IMG]

[IMG]http://img402.imageshack.us/img402/3820/20110728204.jpg[/IMG]

[IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1118/20110728208.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Moje Bambulisko widzę wygląda coraz lepiej ... Cały smutny jestem jeszcze trochę, ale po pycholu widzę, że spokojny. Niedługo przyzwyczaję się do nowych ciotek i będzie dobrze. Tak to jest z tymi zmianami miejsca i ludzi ehhhhh
Terier, a czyżby lewe oczko znowu mu zaczęło ropieć....?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Jak się masz Bambulu :):loveu::loveu::loveu:
Ciotki, jak chcecie jakieś pieniążki dla Bambula, to wyślijcie mi wreszcie na PW numer konta. Jutro wypłata:multi:[/QUOTE]
Przeciez nr konta jest na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DONnka']Jak się masz Bambulu :):loveu::loveu::loveu:
Ciotki, jak chcecie jakieś pieniążki dla Bambula, to wyślijcie mi wreszcie na PW numer konta. Jutro wypłata:multi:[/QUOTE]
Dokładnie konto jest w pierwszym poście, pamiętaj o odpowiednim dopisku:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...