Jump to content
Dogomania

Kalvinek już w swoim fantatsycznym domku stałym ale nadal z ogromnym długiem:(


zioberek87

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kalviś na pierwszą :) co tam u Ciebie chłopaku:)??? Pajo ja mam taką prośbę bardzo bym Cię prosiła abyś Ty i twoja koleżanka która zrobiła ostatnio kalvisiowi ogłoszenia, abyście je wkleiły tu w poście. Linki itd, bo nie chce aby ktoś nowy nam powiedział, że nic nie jest robione aby psa wyadoptować....
bardzo bym Cię prosiła w wolnej chwili, a jeżeli takowej nie będzie to następnym razem jak będziesz płodzić ogłoszenia to odrazu je wklejaj:) ok?
oczywiście standartowo wyczochraj chłopaka i resztę ogonków:)

Link to comment
Share on other sites

dobrze zioberku będę wklejać całe linki.A co myślisz o wyróżnieniu tych co napisałam wcześniej?czyt.tablica.pl,morusek.pl,gumtree.pl i allegro.pl?z tego co się orientuje to chyba koło 50zł by było.A jak nie wszystkie to chociaż allegro wyróżnić bo jego nie ma wcale,a to koszt ok 15zł.
Zwykłe ogłoszenia nie pomagają to trzeba coś dalej robić,on jest w pełni adopcyjny,a ja nie przepadam trzymać długo adopcyjnych psów bo sie z nimi zrzywam szybko i pózniej jest ciężko oddawać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']dobrze zioberku będę wklejać całe linki.A co myślisz o wyróżnieniu tych co napisałam wcześniej?czyt.tablica.pl,morusek.pl,gumtree.pl i allegro.pl?z tego co się orientuje to chyba koło 50zł by było.A jak nie wszystkie to chociaż allegro wyróżnić bo jego nie ma wcale,a to koszt ok 15zł.
Zwykłe ogłoszenia nie pomagają to trzeba coś dalej robić,on jest w pełni adopcyjny,a ja nie przepadam trzymać długo adopcyjnych psów bo sie z nimi zrzywam szybko i pózniej jest ciężko oddawać.[/QUOTE]

wiem tez bym chciała mu znaleźć domek szczególnie że Ty się znim zżywasz jak i Molcia a on z Wami... ok możemy go wyróżnić na wszytskim dziś Ci przeleję kase

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']wiem tez bym chciała mu znaleźć domek szczególnie że Ty się znim zżywasz jak i Molcia a on z Wami... ok możemy go wyróżnić na wszytskim dziś Ci przeleję kase[/QUOTE]

Część bedzie do opłacenia esemesami tylko allegro chyba bezie trzeba z przelewu ,ale co i jak podam Ci w poniedziałek razem z kodami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']dobrze zioberku będę wklejać całe linki.A co myślisz o wyróżnieniu tych co napisałam wcześniej?czyt.tablica.pl,morusek.pl,gumtree.pl i allegro.pl?z tego co się orientuje to chyba koło 50zł by było.A jak nie wszystkie to chociaż allegro wyróżnić bo jego nie ma wcale,a to koszt ok 15zł.
Zwykłe ogłoszenia nie pomagają to trzeba coś dalej robić,on jest w pełni adopcyjny,a ja nie przepadam trzymać długo adopcyjnych psów bo sie z nimi zrzywam szybko i pózniej jest ciężko oddawać.[/QUOTE]
Allegro wyróżnione i podświetlone na żółto - 16,40zł, Tablica - 20zł (nie jestem pewna na ile, ale wydaje mi się, że na 7 dni?)

Ja wyróżniłabym Allegro, a reszte ogłoszeń odświerzała.
Do mnie najwięcej osób dzwoniło z Gumtree i z Allegro. Z Tablicy zazwyczaj pisza maile ;)

[img]http://img69.imageshack.us/img69/3923/dscn6965816x612.jpg[/img]
Tutaj znów jakiś podejrzany wzrok!
Może Kalvinek nachapał się twoich tabletek? :lol: :lol: :lol:

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

Link to comment
Share on other sites

:thumbs::iloveyou:Witajcie ciotenki ! zajrzalam do psiunia , jest uroczyyyyyyyyyyyy , cudenkooooooooooo , wyglada na zdjeciach w zblizeniu jak wielkopiesiuuuuu:multi:ale jak ogladam dalej - widze ze mniejsze serdunko jest :loveu:slicznosciiiiiiiii , podobny do ,,mojego Stefunia , pozdrawiam i trzymam mocnooooooooooo kciuki !zdjateczka slicznosciiii chopaczus

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewa gonzales']:thumbs::iloveyou:Witajcie ciotenki ! zajrzalam do psiunia , jest uroczyyyyyyyyyyyy , cudenkooooooooooo , wyglada na zdjeciach w zblizeniu jak wielkopiesiuuuuu:multi:ale jak ogladam dalej - widze ze mniejsze serdunko jest :loveu:slicznosciiiiiiiii , podobny do ,,mojego Stefunia , pozdrawiam i trzymam mocnooooooooooo kciuki !zdjateczka slicznosciiii chopaczus[/QUOTE]

witaj cioteczko:) odwiedzaj nas cześciej:):) fakt jest taki że Kalviś to chodzące cudo (wiemże tak o każdym psie się wypowiadam) ale naprawdę jest piekny a te jego krzywusy łapki dodają tylko uroku:)
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/683/dscn6934816x612.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/7983/dscn6934816x612.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Dobrze to na razie wyróżnimy allegro.A reszta jest odświeżana co tydzień.Co prawda to prawda najwięcej osób przynajmniej do mnie dzwoni z tych co napisałam wyżej.Reszta to strony boczne ,albo ktoś zadzwoni czy napisze albo nie.[/QUOTE]

oby Pajo:) oby sie telefon urywał oczywiście z poszanowaniem dla Twojej prywatności:D

Link to comment
Share on other sites

Przystojniak się wietrzy na dworze,za chwilkę wyniosę im obiadek bo dopiero od lekarza wróciłam.Jednak nie wydała mi skierowania powiedziała,ze muszę się pogodzić z zanikiem mięśni jestem na nią wściekła.Umówiłam się do neurologa i ortopedy prywatnie na sobotę.Zamierzam zmieniec lekarza prow2adzącego bo chyba nie bierze mnie zbyt powaznie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...