Jump to content
Dogomania

Kalvinek już w swoim fantatsycznym domku stałym ale nadal z ogromnym długiem:(


zioberek87

Recommended Posts

Zioberku kalvin przyjechał 20 czyli wpłata najpóżniej ma iść 19 by 20 była u mnie na koncie a dziś mamy 18.

Wychodziło by tak:
dt 300zł
smycz:20zł
i o ile chcesz to krople na pchły i kleszcze 12zł
====================
razem:332zł

W sprawie kalvina nikt nie dzwoni jestem zmartwiona lekko tym i zastanawiam się czy nie wyróżnić by:
Morusek.pl
tablica.pl
gumatre.pl

i co zioberku dodałaś kalvina do jakieś gazety ?
Obecnie rozrabiak jest z tz na spacerku ,a mi masakrycznie dokucza noga by łazić na dłuzsze spacerki i rzucać mu tam zabawki i ganiać się.
Już bym chciała czwartek niech mnie wkoncu zdjadnozują.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak dokładnie chodzi o moją nogę.Dziś po odbierałam prześwietlenia są nieciekawe,i każą mi iść jeszcze na usg nogi po co nie wiem i mi się nie chce,ale jak ma pomóc to pójdę...
Spodnie doszły pasują jak ulał na razie grzeją miejsce w szafce bo jeszcze śniegów nie mamy.

Kalvis wygrzeczniał i zmądrzał sporo niestety jest takim psem jak powiedział wet z mocnym charakterem i potrzebuje silnej ręki inaczej wlezie na głowę i będzie robił co mu się żywnie podoba.

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/508/ciuchy0342448x1836612x4.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9461/ciuchy0342448x1836612x4.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/163/ciuchy037816x612.jpg/][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1171/ciuchy037816x612.jpg[/IMG][/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/16/ciuchy048816x612.jpg/][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/6562/ciuchy048816x612.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zioberek87']hi hi hi chłopak z charakterkiem:) ja się tu smieję ale ciężko go będzie wadoptować:([/QUOTE]

co Ty Ziober:) nie takich cwaniaczków adoptują...Kalvin to fajny wesoły rozbrykany psiak:) jak zobaczy że jest kochany...zadomowi się i nabierze poczucia bezpieczeństwa to się zmieni.....

Link to comment
Share on other sites

cioteczki, chcialbym sie pozegnac....

wyjezdzamy na krotki urlop, wiec nie myslcie, ze wam ucieklam albo cos w tym stylu...
zabieram TZ i psiaki i wybieramy sie nad morze.... tak sie ciesze...
kociambry zostaja w domu pod opieka sasiadki....
pilnujcie mi Kalvina i uwazajcie na siebie...
mizianki dla zwierzakow i
najlepszego dla was...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kava']cioteczki, chcialbym sie pozegnac....

wyjezdzamy na krotki urlop, wiec nie myslcie, ze wam ucieklam albo cos w tym stylu...
zabieram TZ i psiaki i wybieramy sie nad morze.... tak sie ciesze...
kociambry zostaja w domu pod opieka sasiadki....
pilnujcie mi Kalvina i uwazajcie na siebie...
mizianki dla zwierzakow i
najlepszego dla was...[/QUOTE]

Kava jedź odpocznij:) będziemy Kalvisia pilnować i reszty ferajny:) Ty też na siebie uważaj:)

Link to comment
Share on other sites

Borsuk hasa z Molcia i Juniorem po chałupie.Na wizytę o usg muszę się dopiero umówić. Jutro wielki dzień wizyta u neurologa już mi flaki ściska obnażać się przed kolejnym cym.bałem,ale cóż jak nie pokaże to nie zdiagnozuje...Mam takiego stracha ,że nie da się tego opisać.
Pieniążki doszły-dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paja']Borsuk hasa z Molcia i Juniorem po chałupie.Na wizytę o usg muszę się dopiero umówić. Jutro wielki dzień wizyta u neurologa już mi flaki ściska obnażać się przed kolejnym cym.bałem,ale cóż jak nie pokaże to nie zdiagnozuje...Mam takiego stracha ,że nie da się tego opisać.
Pieniążki doszły-dziękuje.[/QUOTE]
popraw sobie humor ta myślą ze jak mnie bolał mostek to w przeciągu dwóch tygodni około 7 lekarzy widziało u mnie inną część ciała niż nogi;)

Link to comment
Share on other sites

No to już jestem i mam doła stad po koniec świata...jest to niedowład postępujący czyli jest już za kolanem i ciągnie ku górze,lewa ręka tez zaczyna miec zaburzone odruchy.
Bez się do tego przyczynił,ale ugryzienie nie było główna przyczyną,ze tak się stało.
Dostałam miesiąc zastrzyków w dupę i worek tabletek + stos kierowań na inne badania.
Normalnie wróci mi się jak zobaczy jeszcze jednego lekarza.W zeszłym roku na oglądałam się ich sporo po wypadku z Kajem.
Zostałam postraszona ,że jak leki nic nie dadzą to operacja kręgosłupa itp.
Wcale ta wizyta nie podniosła mnie na duchu może dlatego ze to młoda lekarka,i od samego początku byłam do niej nastawiona na NIE.
Mój lekarz nie chce mi wydać kolejnych skierowań do neurologa,bo powiedział iż już mi dał,a jak chce się konsultować jeszcze gdzie indziej to mam iść to zrobić prywatnie,a nie naciągać przychodni na koszta skoro wybrałam sobie nie takiego neurologa-było wybrać dobrego a nie pierwszego lepszego odpowiedz przychodni.
Czy ktoś ma jakieś pomysły? Czy przychodnia moze odmówic mi wydania kolejnego skierowania do neurologa?czy nie i mam o to prosic na piśmie?
Na miesiac moje leki kosztuja ok 250zł nie mówiądz już o czasie i nerwach jakie zjadam.

Kalviś własnie wcina obok mnie obiadek i co jakiś czas goni proteiny,zżył sie mocno z Molcia i wszystko robia razem nie odstępuje jej na krok.
Myśle,że mój tz na niego dobrze wpłyna bo widac to jak sie zmienił i słucha.
Znajoma wystawiła mu ponad setke ogłoszen oprócz moich ,ale jakoś cisza..

Link to comment
Share on other sites

ojej.... ja niestety nic nie wiem czy można się ubiegać o kolejne skierowanie do neurologa, ale zaraz będzie moja koleżanka która sie mniej a więcej natym zna bo też miała kilka przypadków... kurde spytam się jej bo to nie jest normalne aby Ci odmówił, jak sie dowiem to zaraz napiszę....
co do Kalvisia to proteinki to jego 2 ja:) cieszę się, że ma kumpelkę Molcie ale z 2 strony mnie to martwi:( bo jak już znajdzie domek i gozabierzemy od Ciebie to bedzie bardzo za nią tęsknił i płakał :( a co do tych ogłoszeń to masakra jakaś:( nikt nie chce Kalvisia:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...