Jump to content
Dogomania

Nie miała nic,została sama teraz szuka kochającego DS


emilak

Recommended Posts

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Spróbuje znalexc jakiegoś kocioluba w okolicy..Wierzyć mi się nie chce żeby nikt nie chciał pomóc..Ja mam 2 bardzo dorosłe koty kocur 11 lat i kicia 4) i sama nie jestem zdrowa więc nie bardzo jest miejsce na 3 małą koteczkę..Poszukaj na mapie dogo..Były też kiedyś ogłoszenia o płatnym dt..Działaj..Szkoda tej malizny, nie po to ją uratowano żeby teraz poszła na zmarnowanie..Rozsyłaj pw..Trzymam kciuki,zostało już bardzo mało czasu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Spróbuje znalexc jakiegoś kocioluba w okolicy..Wierzyć mi się nie chce żeby nikt nie chciał pomóc..Ja mam 2 bardzo dorosłe koty kocur 11 lat i kicia 4) i sama nie jestem zdrowa więc nie bardzo jest miejsce na 3 małą koteczkę..Poszukaj na mapie dogo..Były też kiedyś ogłoszenia o płatnym dt..Działaj..Szkoda tej malizny, nie po to ją uratowano żeby teraz poszła na zmarnowanie..Rozsyłaj pw..Trzymam kciuki,zostało już bardzo mało czasu[/QUOTE]
mam kobitkę w klatce, która zajmuje się wszystkimi kotami, ale powiedziała, że w tej chwili nie może przyjąć takiego malucha... załamka:( jako jedyna z całej kociej rodzinki uciekła śmierci po to żeby pożyć chwilkę normalnie i do schronu...

Link to comment
Share on other sites

Nie nie wszystko tylko nie schron..Musisz intensywniej szukać..Nie pozwól oddać jej do schronu..Mój rudzielec przyjechał ze schronu w Częstochowie..Miał 8 lat..ZAripiałe oczy i nos.. O futrze nie powiem..Wyglądał okropnie..Ale on potrafi wiele znieść, nie dał się nawet wyrzucić ze schronu, jak go baby wyrzucały to wracał z powrotem..I pozarażał moją Kicię ( już za TM ,teraz mam nową)..Teraz to król LEW..Wielkie zielone ślipia, sierść głaciutka i błyszcząca, aż miło pogłaskać..A malutka jest za słaba żeby przeżyć schron..Nie pozwól jej tam zawieźć..Ja zawsze marzyłam o takiej czarnulce...ale nie mogę sobie pozwolić na 3 kota..Może ta kobitka zna kogoś, może ktoś stracił swojego pupila i chciałby zapełnić pustkę..Musisz szukać i ogłaszać...POdnoszę

Link to comment
Share on other sites

Szkoda że to tak daleko! Naprawdę - takie duże województwo i nikt nie może pomóc? Sąsiedzi, znajomi itp.
A może hotelik albo płatny DT? Za kotka nie wezmą dużo - a odrobaczona, zaszczepiona to nie będzie problemu.
Ja mogę jakieś pieniążki zadeklarować, wystarczy parę osób - pomyślcie o tym. Za mała jest na schron!

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie - kociaki mają większe "branie". Ale też niewiele miejsca zajmują - pomyślcie nad tym hotelem domowym albo płatnym DT. Na pewno na dogo ktoś się ogłasza - raczej to nie będzie duży koszt. Parę osób się złoży po małej kwocie i się ją uratuje. Wtedy będzie można na spokojnie szukać domu.

Link to comment
Share on other sites

Ona jest super słodka. Nie można zmarnować tego młodego życia. Szkoda, ze jestem tak daleko bo bym ją wzięła na DT. Co prawda mam płatny ale zawsze DT a nie Paluch. Szukajcie czegoś w pobliżu. Bardzo mocno ściskam kciuki za kruszynkę ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Polecam hotel Terier w Mielcu, dokładnie Brzyść koło Mielca - cena z wyżywieniem (chyba) 150 zł. Miejsca dla kotów są![/QUOTE]

O! :) To mogę tylko 20zł zadeklarować. Bo sam odkładam na sterylkę dla kotki znalezionej przeze mnie. Ale "moja" jest w bezpiecznym miejscu, a ta kicia nie.

Tutaj na dogo na pewno się ogłaszają hoteliki, jest ich lista. Warto poszukać. Nie orientuję się bo jestem z drugiego końca Polski, ale w mazowieckim na pewno jest dużo takich miejsc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...