Jump to content
Dogomania

ON-kowa chudzinka Malta znalazła dom!!!


zdrojka

Recommended Posts

Dzisiaj prawdopodobnie sunia pojedzie na SGGW na sterylizacje.
Będzie mogła tam zostać 10 dni po sterylizacji, później niestety będzie musiała wrócić do zakładu - chyba że znajdzie się dla niej domek.

Dałam juz ja do piatkowej Wyborczej.

Może jakaś składka na hotelik tam żeby sunia nie musiała wracać do zimnego kojca w zakładzie - ona jest nie dozywiona trzeba ją podduczyć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK- UDAŁO MI SIE (MAM NADZIEJE ZALOGOWAĆ). Sunia jest u mnie w zakładzie cały czas.. miewa sie dobrze.. tylko stróz nie zamnknął jej do boksu po nocy i ktoś buchnął jej obróżkę wraz z adresówką.. i namiarem do mnie...!!! welcome in Wolomin!.brak słów. nakarmilam ja raniutko i zaprowadziłam do boksu.. ale niebyła szczesliwa tego powodu.. o czym bardzo głosno dawała znać-ALE ona UJADA!!dziekuje wam wszystkim ,którzy zaangazowali sie w NIUNI sprawę (nazywam ja NIUNIA) . Słuchajcie ona reaguje na komendy! jest b. mądra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elainfo'] ale niebyła szczesliwa tego powodu.. o czym bardzo głosno dawała znać-ALE ona UJADA!!.[/quote]

Ujada, jak to ONka :evil_lol: gdyby nie ujadała to coś byłoby nie w porządku ;)
Zaraz wkleję plakat suni.
.
.
.
.
.
.
Może być taki?

[URL=http://img300.imageshack.us/my.php?image=onkagc3.jpg][IMG]http://img300.imageshack.us/img300/7113/onkagc3.th.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Radek - plakat super tylko musimy troszkę odmłodziuć sunię.
Proszę wpisz że ma 3-4 lata.
I proszę wywl ten tekst o łańcuchu - to może odstraszyć potencjalnych chętnych z mieszkaniem - a wcale nie jest powiedziane że sunia nie będzie umiała zamieszkać w mieszkaniu.

Zmień równiez numery kontaktowe: od jutra sunia będzie na SGGW więc namiary tez się zmieniają: 607-991-655.

Reszta jest super - DZIĘKUJEMY:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Nie ma problemu, poprawię plakat i umieszczę wersję poprawioną :)
Napiszcie proszę czy napisać o tym, że będzie wysterylizowana?[/quote]

Jak najbardziej napisz że już jest wysterylizowana.
Jak byś dał radę jeszcze dzisiaj tak do 16:15 to mogłabym wydrukować i porozwieszać. Będę dzisiaj na SGGW i może w kilku innych klinikach.

Link to comment
Share on other sites

A więc tak...plany sie pozmieniały.

Wczoraj długo debatowałyśmy co zrobić z sunią.
W końcu nie pojechała na SGGW tylko do jednej dziewczyny, która obiecała się nia zaopiekowac do czasu aż jej nie znajdziemy domu.

Sunia została wczoraj przebadana. Pobraliśmy krew i dzisiaj czekamy na wyniki. Zrobione zostało prześwietlenie żeby wykluczyć ciążę.

Sterylki na razie nie będzie bo sunia jest strasznie chuda i nie ma co kroić.

A teraz parę słów o suni - jest PRZEKOFANA:loveu: , ma ok 4 lat. Jest bardzo wyniszczona, chuda, sierść w kiepskim stanie ale jest najradośniejszym psiakiem na świecie. Cały czas chce się bawić. Najlepiej jakby ktoś jej rzucał cokolwiek się da a ona to przynosi. Uwielbia plastikowe butelki no i wogóle cudo:loveu:
Po podtuczeniu i witaminkach będzie pięknym psem i wspaniałym przyjacielem.

[B]Zdrojka -[/B] proszę zmień tytuł - na razie nie zbieramy kasy!
Ale szukamy domu.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam maila do zdrojkowej;) Bo wiem kto pomoże znaleźć dom dla Suni - pan Leszek z psiego hoteliku i szkoły tresury psów z Wołomina, gdzie jeszcze niedawno przebywała Tinka:) Na szczęście malutka Tinka jest już w nowym domku w W-wie i ma się coraz lepiej:multi:

Link to comment
Share on other sites

Wklejam szczegóły z maila od lyricy, tu się bardziej przydadzą niż u mnie w kompie ;) :
Pan Leszek Feter ma szkołę tresury psów i hotel właśnie w Wołominie przy ul. Rolnej 26. Jest bardzo wrażliwy na nieszczęście psów. Powiedział, że jeżeli będzie coś wiadomo o jakimś nieszczęśliwym psie, to on go przechowa i znajdzie dom. Ma w planach otwarcie schroniska, bo to, które jest na Sikorskiego to :shake: ...

[B]Lyrico[/B], a jakis kontakt telefoniczny, mailowy do Pana Leszka? Jak możesz, to prześlij go do Anouk92 albo podaj jej telefonicznie lub SMSem, numer do niej jest w pierwszym poście. Może się przyda...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...