Jump to content
Dogomania

Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!


Agata Balu

Recommended Posts

Nie denerwujcie się tak strasznie tym brakiem potwierdzenia. Nawet bez potwierdzenia, wydrukowane wszystkie, podpisy robią kolosalne wrażenie na sędzim i prokuratorze. Nie wypada wtedy dac klauzuli "niskiej społecznej szkodliwości" - co przeważnie czynią jeśli nikt się za zwierzakiem nie ujmie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Rozmawiałam dziś z oskarżycielką posiłkową. Sprawa jest w sądzie i czeka na swoją kolejkę. Oskarżycielka sądzi, ze może to potrwać nawet ze 3 miesiące.
Zapoznała sie już z treścią dochodzenia i teraz czeka na zawiadomienie z sądu, które przyjdzie do niej dwa tygodnie przed procesem. Oczywiście nie ma prawa upubliczniać wyników dochodzenia.
Możemy więc tylko czekać i usilnie mobilizować podpisujących petycję, ale nade wszystko też publikę, która powinna tłumnie stawić się w sądzie aby im pokazać, że nie jest to sprawa "znikomej szkodliwości społecznej".
Publika ma być grzeczna i na rozprawie trzymać buzie na kłódkę.
A jeżeli macie jakichś świadków popierających oskarżenie to podam na PW telefon do oskarżycielki posiłkowej.
Informuje, że [B]pies nie może być adoptowany do czasu uprawomocnienie się wyroku ale .......
[/B]można go za pisemną zgodą kierownika "miejsca przetrzymywania" oddać do "Bezplatnego Domu Tymczasowego" który , po uprawomocnieniu się wyroku z orzeczeniem przepadku psa, może zostać "Domem Stałym"

Link to comment
Share on other sites

Na proces Psotki [URL="http://www.dogomania.pl/threads/205620-Niedobita-Psotka-%C5%BCyje%21-Oprawcy-czekaj%C4%85-na-proces.-Podpisujecie-petycj%C4%99"]http://www.dogomania.pl/threads/205620-Niedobita-Psotka-%C5%BCyje!-Oprawcy-czekaj%C4%85-na-proces.-Podpisujecie-petycj%C4%99[/URL]!!! , którą "niedobito kijem" czekaliśmy od lutego do sierpnia. W tym czasie podpisano 1-szą petycję ponad 3000 podpisami. Zapadł sprawiedliwy wyrok, od którego oprawcy się odwołali. Teraz podpisujemy kolejną petycję do sądu odwoławczego. Ile będziemy czekać nie wiadomo .... ale podpisów przybywa.

Tak samo będzie i w tym temacie. Jeżeli go opuścicie nie zbierzemy zbyt dużo podpisów. Poproście aankę, która opiekuje się "dowodem w sprawie" o aktualizowanie tematu informacjami o Lakim. Ja jestem tylko autorką petycji i w porozumieniu mailowym z oskarżycielką posiłkową, która jest w Jeleniej Górze, mogę tylko zamieścić informację gdy proces oprawcy wejdzie na wokandę.

Nasze sądy działaja baaaardzo powoli i nieskutecznie w sprawach krzywdy zwierząt.

Zapisujcie temat, kolportujcie link do petycji, i zajrzyjcie także na następna petycję w sprawie zakatowanego psa: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/213413-Petycja-Roztrzaskanie-g%C5%82owy-psa-ma%C5%82o-okrutne-Strzelce-Opolskie[/URL]
Tam sprawa już gotowa i czeka na wokandę. I trzeba szybko zbierać podpisy

Link to comment
Share on other sites

Nie tylko ja się opiekuję Luckim. ...........
Na dodatek nie mamy obecnie dostepu do psów , tzn. zakaz spacerów do odwołania .
Wczoraj byłam i głaskałam wszystkie psiaki przez kraty tylko -:shake:
Lucky czuje sie dobrze . , ale u nas brak Domów Tymcz. .......
Petycja nadal podpisywana jest ., wklejam , na inne fora takze ..

Link to comment
Share on other sites

No to przynajmniej dzieki temu, że Laki jest "dowodem w sprawie" muszą tam o niego dbać! A wiecie co zrobił krakowski KTOZ z "dowodami w sprawie" w której był oskarżycielem posiłkowym? Zgubił je! :-) [url]http://uwaga.tvn.pl/51295,news,,gdzie_sa_koty,reportaz.html[/url]
No i teraz jest draka!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...