Jump to content
Dogomania

Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!


Agata Balu

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W ten piątek muszę wydrukować petycję, aby ja wysłać pani Eli Matiasz, oskarżycielce posiłkowej, bo od soboty zaczynam premedykację przed operacją zaćmy. A wiąże sie to z tym, ze mogą nastąpić zaburzenia widzenia i nie wiem czy będę w stanie obsługiwać komputer. Więc muszę wysłać dokąd jeszcze widzę. We środę operacja. potem miesiąc kłopotów z widzeniem (dwa różne oka), potem kolejna operacja (drugie oko) i znowu miesiąc kłopotów. Tak więc na pewno do końca listopada (o ile wszystko przebiegnie prawidłowo) może się zdarzyć, ze Internet (głównie pisanie) odpadnie.
Musicie znaleźć kogoś kto zrelacjonuje sprawę Lakiego po procesie! Ja mogę nie mieć możliwości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']W ten piątek muszę wydrukować petycję, aby ja wysłać pani Eli Matiasz, oskarżycielce posiłkowej, bo od soboty zaczynam premedykację przed operacją zaćmy. A wiąże sie to z tym, ze mogą nastąpić zaburzenia widzenia i nie wiem czy będę w stanie obsługiwać komputer. Więc muszę wysłać dokąd jeszcze widzę. We środę operacja. potem miesiąc kłopotów z widzeniem (dwa różne oka), potem kolejna operacja (drugie oko) i znowu miesiąc kłopotów. Tak więc na pewno do końca listopada (o ile wszystko przebiegnie prawidłowo) może się zdarzyć, ze Internet (głównie pisanie) odpadnie.
Musicie znaleźć kogoś kto zrelacjonuje sprawę Lakiego po procesie! Ja mogę nie mieć możliwości.[/QUOTE]

Wszystkiego dobrego!Duzo zdrowka!

Link to comment
Share on other sites

Rozprawy karne sa zazwyczaj jawne. W wyjatkowo drastycznych przypadkach (gwałt, dobro dziecka) sąd utajnia rozprawę. Jeżeli wisi wokanda i nic tam nie ma o tajności to każdy może wejść na salę .... o ile jest miejsce.
Najlepiej zadzwoń do Wydziału II Karnego: 75 646 95 21 i zaptaj czy rozprawa w sprawie usiłowania zabicia psa która będzie na wokandzie 25 października o godz. 10:30 jest jawna.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]Z góry przepraszam za spam.[/B]
[B]Zapraszam serdecznie na kilka wątków, gdzie psiaki potrzebują wsparcia.[/B]


[COLOR=#dc2300][B]Zadłużona na sumę około 1700 zł Rozi. Bazarki, podoszenie wątku wszystko mile widziane![/B][/COLOR]
[COLOR=#dc2300][B]U zuziM[/B][/COLOR]


[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/178025-Sprzedana-z-domem-Rozi!-Jest-w-hoteliku-OGROMNY-D%C5%81UG!!-POTRZEBNE[/url][/B]


[COLOR=#808019][B]Roki zadłużony na około 1900 zł. Zajrzyj, podnieś wystaw bazarek, albo daj fanty :([/B][/COLOR]


[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/193416-Roki-%E2%80%93-mix-terrier-z-irokezem-szuka-DS-WIELKI-D%C5%81UG-pomocy[/url]![/B]


[COLOR=#cccc00][B]Almond – brakuje mu 175 zł stałych deklaracji aby wysłać go do hotelu. Niewidomy i głuchy dziadziuś nie przeżyje zimy w schronisku...[/B][/COLOR]


[B][url]http://www.dogomania.pl/threads/214736-Almondowi%28%C5%9Blepemu-g%C5%82uchemu-dziadkowi%29brakuje-175z%C5%82-deklaracji.Zd%C4%85%C5%BCymy-przed-zim%C4%85[/url][/B]


[B]Błagam o pomoc.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...