Jump to content
Dogomania

Ślady


lizka

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szira/Gosia']Zapraszamy :lol: raźniej pije sie tak w grupie:razz: ja przynajmniej rozgrzałam sie po tych śladach bo spodnie to po kolana miałam mokre o butach nie wspomnę:razz: muszę sobie kaloszki kupić:lol:[/quote]a ja mialam uprac se spodnie:placz: .i znowu jutro bede uwalana...hmmm....zreszta po grzyba prac spodnie jak jutro o 4 bede na sladzie.:roll: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Moje pifko wlasnie sie grzeje na kaloryferku (wiem, wiem, zimne pifffko najleprze, ale jak jest sie ulomna osoba po zapaleniu pluc to trzeba isc na kompromisy).

ayshe
A mozesz mi powiedziec jak wygladaja wasze wyjscia na slady? Tzn chodzi mi o to, czy najpier ukladacie wszystkie slady, w jakiej odleglosci od siebie i ile wam to schodzi bo sie zastanawiam jak to taktycznie wszystko rozegrac. Musze jeszcze poszukac swoje kalosze, zeby sobie nog nie przemoczyc (bosh, ale mam schize po tym zapaleniu pluc, caly czas sie boje, ze znowu mnie zlamie jakies chorobsko, jesli tylko wystawi na minute glowe bez czapki na dwor, albo na chwile rozepne kurtke bez szalika :roll: o przemoczeniu sie to juz nie wspomne :roll: )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']a ja mialam uprac se spodnie:placz: .i znowu jutro bede uwalana...hmmm....zreszta po grzyba prac spodnie jak jutro o 4 bede na sladzie.:roll: :evil_lol:[/QUOTE]

No nie ma sensu, jutro upierzesz:lol: chociaż w poniedziałek pewnie też się uwalasz:evil_lol: zresztą mówiłaś że Ci to nie przeszkadza:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szira/Gosia']BRAWOOOOOOOOOOOOOOOOO:klacz: :klacz: :klacz: dla tej Pani w brudnych spodniach:diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]spodnie kurna zdjelam.siedze jak czlowiek-w dresach[onkarskich wiesniackich,mam kilka,aktualnie na mym tylku dres bosch:evil_lol: ].ale wyrabiam sie nie?wyrabiam?
a jutro bede oczka se na zapalkach otwierac.:roll: :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Moje pifko wlasnie sie grzeje na kaloryferku (wiem, wiem, zimne pifffko najleprze, ale jak jest sie ulomna osoba po zapaleniu pluc to trzeba isc na kompromisy).

ayshe
A mozesz mi powiedziec jak wygladaja wasze wyjscia na slady? Tzn chodzi mi o to, czy najpier ukladacie wszystkie slady, w jakiej odleglosci od siebie i ile wam to schodzi bo sie zastanawiam jak to taktycznie wszystko rozegrac. Musze jeszcze poszukac swoje kalosze, zeby sobie nog nie przemoczyc (bosh, ale mam schize po tym zapaleniu pluc, caly czas sie boje, ze znowu mnie zlamie jakies chorobsko, jesli tylko wystawi na minute glowe bez czapki na dwor, albo na chwile rozepne kurtke bez szalika :roll: o przemoczeniu sie to juz nie wspomne :roll: )[/quote]nooo wiec idziem,rozdzielam slady ,ida ukladac,wracaja,czkekamy[rewir i takie tam pierdulki albo stoimy i gledzimy].potem ida.slady moga sie krzyzowac-generalnie teraz to juz zwiska.ale staram sie wysylac ludzi tak zeby na siebie nie powpadali.slady robimy dlugie wiec deptacz wraca np.po 40 minutach albo po godzinie.gnojowa[chili]robi slady do 100m ale ona nie ma jeszcze 4 miechow[hmmm...chyba?].whoo-borderka nie wchodzi na razie na powyzej kilometra.pogoda-kazda.wiatr-kazdy.
jesli robimy slady ipowskie,fh to psy pracuja na inna komende.
szukamy tez "zaginionego"....:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Moje piffffko na razie przechodzi puszka, bo sie dalej grzeje na kaloryferku.

Ja mam wiekszosc osob sparowanych, wiec mysle, ze na poczatek dobrym pomyslem jest, zeby szukali siebie wzajemnie. Chyba tez to sprawi wieksza frajde przewodnikom i bardziej sie zapala do tropienia.

Z Ksieciuniem chyba raz zrobie szukanie mojej osoby, dla przypomnienia, a potem szukanie zaginionego, bo szukanie przedmiotu jest dla niego mniej emocjonujace (dla mnie zreszta tez, lubie sobie myslec w czasie "meczenia sie" na sladzie o tej zmarznietej osobie na koncu, jakos mi wtedy lepiej :evil_lol:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ayshe']no ta to jak zwykle wali ciezki gabaryt-a jutro do szkoly:mad:[/QUOTE]

Jak odezwę się do profesora to padnie:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ale przynajmniej sny na zajęciach są milsze:evil_lol: zaraz przecież mi się nie śni nic ostatnio przynajmniej o tym nie pamiętam:evil_lol: :razz:

Link to comment
Share on other sites

Ja jutro na ślady zasuwam, śniegi zeszły to trzeba to wykorzystać... Nie lubię śladów :mad: Tzn. lubię już samo tropienie (zwłaszcza, że psy ostatnio zrobiły postępy :multi: ) ale układania śladu IPOwskiego to nie znoszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Mnie jakos w ostatnich dniach natchnelo (chyba naprawde musze sie zaczac leczyc :lol:), wiec musze zaczac, za nim mnie natchnienie opusci.[/quote]

[B]saJo,[/B]
no właśnie, mnie jakieś 3 tygodnie temu naszło i podobnie jak Ty, chcę to wykorzystać zanim mi przejdzie :lol: W ciągu tygodnia robiłam 4 razy ślady - to cud :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...