Jump to content
Dogomania

Ślady


lizka

Recommended Posts

  • Replies 366
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdzieś gdzie rośnie wyczyniec łąkowy to bym pojechała i przy okazji trochę zebrała, po potrzebuje 300 kwiatostanów tej trawki :cool1: jeszcze by się przydał perz właściwy bo też drugie tyle muszę zebrać ale chyba jeszcze się nie kłosi ;)

Link to comment
Share on other sites

W Bartagu. Mam podly nastroj, wiec prosze jutro sie skupic i mnie nie draznic, bo to sie moze zle skonczyc.

Ada89
A czy ty nie dostalas majlika z taka sliczna rozpiseczka, co i kiedy robimy?? :mad:

Czy ktos jeszcze przychodzi??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']W Bartagu. Mam podly nastroj, wiec prosze jutro sie skupic i mnie nie draznic, bo to sie moze zle skonczyc.
[/quote]
to może lepiej się nie spotykajmy bo twój podły nastrój + moje obecne rozkojarzenie i dołek to może być bomba atomowa :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']saba
Nie wqrwiaj mnie!! Tropienie jest!![/quote]
jak ja mam ciut lepszy humor to ona się wqu...

Co do tropienia to ułożysz Sabie ślad, ja na spacerach ze 3 razy jej ułożyłam i szła już jak zahipnotyzowana, pora chyba na zmianę :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Zmiana planow!! W poniedzialek tropimy w Gutkowie, spotykamy sie tak jak sie umawialismy, o 17:45 na Orlenie przy Hotel Parku.[/quote]
a możesz napisać gdzie sie spotykamy w tym Gutkowie?? to bliżej nas i bez sensu troche nam jechać na drugi koniec olsztyna po to żeby zaraz wracać. no chyba że to jakieś sekretne miejsce i nie ma szans żebyśmy sami tam trafili:p

Link to comment
Share on other sites

To spotkajmy sie przy Dworcu Zachodnim o 17:55, bo ja nie potrafie wam wytlumaczyc gdzie to jest, a nie pamietam nr domu.

ada89, saba
Czy wy jedziecie jutro ze mna? Jesli tak, to o 17:45 na parkingu pod moim blokiem.

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz z lekka mi sie ryplo, rozdanie dyplomow mam w sobote (a nie w piatek jak mi sie wydawalo) w zwiazku z czym piatkowe tropienie sie odbywa w ustalonych godzinach w Stawigudzie, zbiorka 17:45 na Orlenie obok Hotel Parku.

Link to comment
Share on other sites

Przenieslismy sie tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5718831#post5718831[/URL] . W Stawigudzie, 15 minut wczesniej na orlenie obok hotel parku, albo chwile wczesniej na parkingu pod moim blokiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...