Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ojej to go załatwili.. ja jadę, bo mam blisko, a jak do KRK się wybrałam na chiłki popatrzeć, to przyszłam właśnie jak ostatnia schodziła :D heheh
Wiesz, że spa z 4 maluchów to... jakieś 3-4 h roboty, u Was pewnie łatwiej, nic nie trzeba obcinać ;) pomimo, że rozmiar ciut większy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ojej to go załatwili.. ja jadę, bo mam blisko, a jak do KRK się wybrałam na chiłki popatrzeć, to przyszłam właśnie jak ostatnia schodziła :D heheh
Wiesz, że spa z 4 maluchów to... jakieś 3-4 h roboty, u Was pewnie łatwiej, nic nie trzeba obcinać ;) pomimo, że rozmiar ciut większy :D[/QUOTE]
Ciekawa jaka w tym roku będzie pogoda :D
U nas spa odbywa się w jeziorze :lol: Nie no... kąpie je tylko kilka razy w lecie bo zawsze gdzieś się wypaćkają, albo pływają w brudnej wodzie, w zimie raczej w ogóle, tylko płukanko łap ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monia&nero']za dzieło filmowe Oscar leci do Rami :) Cieszę się że z Twoją Mamą lepiej :multi: nadal przesyłamy mnóstwo pozytywnych myśli :)[/QUOTE]

Haha dziękujemy :Rose: A moja Mami szczęśliwa - przyszły wyniki i nie wykryli przerzutów :multi::multi: dziękujemy !

[quote name='Monika_tbg']jaka pieszczocha mała :loveu:[/QUOTE]

Oj to jest straszny pieszczoszek :loveu:

[quote name='Lili8522']Piękne zdjęcia dziewczynek :loveu:
Dużo głasków przesyłamy! :)[/QUOTE]

Dziękujemy :loveu:

[quote name='Vilena']Ciekawa jaka w tym roku będzie pogoda :D
U nas spa odbywa się w jeziorze :lol: Nie no... kąpie je tylko kilka razy w lecie bo zawsze gdzieś się wypaćkają, albo pływają w brudnej wodzie, w zimie raczej w ogóle, tylko płukanko łap ;)[/QUOTE]

No jaka, jak ja jadę to jaka może być jak nie deszcz :evil_lol: hahaha ale na szczęście nie tak ulewny jak 2 lata temu ;)
No to pozazdrościć, łatwe w utrzymaniu kropeczki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']No jaka, jak ja jadę to jaka może być jak nie deszcz :evil_lol: hahaha ale na szczęście nie tak ulewny jak 2 lata temu ;)
No to pozazdrościć, łatwe w utrzymaniu kropeczki :)[/QUOTE]
I jak było? Fotki masz? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Xenia ma cudowny dziubek :loveu: wiecznie go całuję :evil_lol:

A wózek, powiem Ci, że na wyjazdy to zbawienie totalne - uwielbiam go:D
Dee i Xenia jeżdżą jak królowe, Chiq jako pies przewodnik przed wózkiem, Wiki z boczku i idziemy ;)
Mieści się nawet 5, a w 4 mają dużo miejsca.
W KRK byliśmy ost na wystawie i powiem Ci, że w życiu nie było mi tak łatwo na wyjazdach.

Tylko do przyciągania wzroku trzeba się przyzwyczaić ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Xenia ma cudowny dziubek :loveu: wiecznie go całuję :evil_lol:

A wózek, powiem Ci, że na wyjazdy to zbawienie totalne - uwielbiam go:D
Dee i Xenia jeżdżą jak królowe, Chiq jako pies przewodnik przed wózkiem, Wiki z boczku i idziemy ;)
Mieści się nawet 5, a w 4 mają dużo miejsca.
W KRK byliśmy ost na wystawie i powiem Ci, że w życiu nie było mi tak łatwo na wyjazdach.

Tylko do przyciągania wzroku trzeba się przyzwyczaić ;)[/QUOTE]

No właśnie jak ludzie reagują jak widzą taki powóz? ;)

Link to comment
Share on other sites

O dziwo bardzo pozytywnie :)
Zaglądają zagadują i zawsze myślą, że to dzieci Chiq która idzie przed wózkiem :D
Raz czy dwa ktoś powiedział mi, że psy mają nogi, ale ja od razu odpaliłam, że pies chory to co mam go uspać, że biegać nie może? I od razu było, ahaaa... no i chwalenie, że nie wstydze się tylko daje psu żyć :D haha
Ja nie jestem sympatyczna :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

my ostatnio byliśmy nad morzem, to niestety noszenie kontenerka z Lolką bo ludzie bez pytania wszystkie psy chcą dotykać.. czego ja nienawidzę a psy przerażone gdy nagle ktoś obcy chce dotknąć.
widzę, że i nam by się przydał, muszę pomyśleć i w końcu przekonać mojego M :P

Link to comment
Share on other sites

Ja też! Wkurwiające to jest, ale w wózku nie dotkną ;)
Ja ten mój lubię, takiego dziecięcego bym nie chciała, ale ten wygląda bardziej jak transporter na kółkach..
Aha no i ważne są dmuchane gumowe koła, bo z plastikowymi to też lipa.
Ja jadę 26 lipca na wczasy i wiem, że będzie super z wózkiem :)
Trzeba kiedyś zrobić zlot maluszków :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja też! Wkurwiające to jest, ale w wózku nie dotkną ;)
Ja ten mój lubię, takiego dziecięcego bym nie chciała, ale ten wygląda bardziej jak transporter na kółkach..
Aha no i ważne są dmuchane gumowe koła, bo z plastikowymi to też lipa.
Ja jadę 26 lipca na wczasy i wiem, że będzie super z wózkiem :)
Trzeba kiedyś zrobić zlot maluszków :D[/QUOTE]



Oj tak, fajnie by było :)

Moja koleżanka ciągle ma zloty buldogów francuskich a w świecie czi jakoś nie widziałam..

Link to comment
Share on other sites

Tak bulzdożki są bardzo zorganzowane, też mam koleżankę z bulwą to jak nie spacerki to zloty, nagrody, konkursy..
W świecie Chi niestety nie ma tak.. Musimy znaleźć punkt w połowie drogi i się umówić :D
A swoją drogą chciałam pojechać do Wawy na weekend, może jakoś po wakacjach się zmobilizuję ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Tak bulzdożki są bardzo zorganzowane, też mam koleżankę z bulwą to jak nie spacerki to zloty, nagrody, konkursy..
W świecie Chi niestety nie ma tak.. Musimy znaleźć punkt w połowie drogi i się umówić :D
A swoją drogą chciałam pojechać do Wawy na weekend, może jakoś po wakacjach się zmobilizuję ? ;)[/QUOTE]

Bardzo chętnie! :)

Link to comment
Share on other sites

Zastanawia mnie czemu tak jest?
Rok temu na wystawie startowało ok 70 chi- wiadomo po kilka z jednej hodowli, do tego dochodzą psiaki jak nasze- niewystawiane. Więc trochę tych psów jest w polsce, a organizacji brak ;/
Z resztą podobnie z yorkami, wszędzie są, ale jakoś nie ma- lub ja po prostu nie słyszałam, a spotkań też nie ma.

A szkoda!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...