Jump to content
Dogomania

Jadzia z pięknym wnętrzem ,niewidzialna dla ludzi !!!!!!!!


funia

Recommended Posts

[quote name='Igam']Jeśli ona grzeczniutka to nie powinno być problemu :) mieszkam w bloku bez windy, ale ona z chodzeniem po schodach chyba nie ma problemu?

Pytałam kolegę poznaniaka czy może będzie jechał w najbliższym czasie do Poznania.
Będzie, ale tylko do Wrześni w najbliższy piątek lub sobotę...[/QUOTE]

Ja najpierw muszę wiedzieć kiedy dokładnie będzie u mnie Anabelka bo to ona przywiezie z Zamościa Jadzię do Warszawy.
Ja też miałam nadzieje że znajomy znajomych będzie teraz jechał do Poznania ale niestety dopiero we wrześniu :( Mój TZ ma dużo znajomych pracujących w Warszawie a mieszkających w Poznaniu ale boję się pytać że mnie wyśmieje :oops: i niedługo zamknie w wariatkowie :cool3: bo już daje mi ostanio do zrozumienia że ja coś teges mam...:crazyeye: SZOK!
Nic idę myśleć dalej i Igam dziękujemy baaaardzo!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Igam']Jeśli ona grzeczniutka to nie powinno być problemu :) mieszkam w bloku bez windy, ale ona z chodzeniem po schodach chyba nie ma problemu?

Pytałam kolegę poznaniaka czy może będzie jechał w najbliższym czasie do Poznania.
Będzie, ale tylko do Wrześni w najbliższy piątek lub sobotę...[/QUOTE]

Jakby to była sobota może i by się udało. Kurcze idę molestować telefonicznie Anabelkę ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Jakby to była sobota może i by się udało. Kurcze idę molestować telefonicznie Anabelkę ;)[/QUOTE]

Bardzo slusznie :cool3: Trzymam kciuki :lol:

Igam, a kolega moglby podjechac do Poznania?

Moze ewentualnie odezwie sie do handzi jedna babka z fejsa,ktora oferuje dowoz zwierza PKP z W-wy w dowolnym kierunku za zwrot kosztow?

Link to comment
Share on other sites

jak pisałam kiedyś mialam na uwadze Jadzie w miom bazarku ...ale dopiero dzisiaj go rozliczylam i to chyba dobrze;) bo teraz jest potrzeba ,to nie dużo 24zł....do 30zł.zaokrąglę .

proszę o konto :) i potwierdzenie jak dojdą na wątku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228996-rozliczamy-KOBIECY-ZAWRÓT-GŁOWY-szczebrzeszyńskA-NelkA-12-07[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Igam, a kolega moglby podjechac do Poznania?[/QUOTE]

Niestety nie, bo on tam nocuje i z tamtąd potem wraca do Warszawy.


Patrzyłam na Gumtree - ogłaszają się ludzi, co prawda, żeby przewieźć człowieka, ale może i na zwierza ktoś by się zgodził?
np. "[I]Przewioze towar na trasie Warszawa- Zamość
Jak w tytule posiadam samochod osobowy Opel Astra.
Jezdze co tydzien w weekend.
Cena za usługe do uzgodnienia.
Prosze pisac na mail odpowiem lub oddzwonie.
Moge tez zabierac pasazerów gdyż jezdze sam.
Pozdrawiam:
Piotrek. "


[/I]latam i pytam po ludziach... koleżanka z Tomaszowa Lub. będzie do W-wy jechała, ale dopiero 9 sierpnia

Link to comment
Share on other sites

Za kilka godzin wyjezdzamy. Bede trzymac kciuki i wierze,ze uda sie Jadziulke dowiezc.Przykro mi,ze juz nie bede mogla pomoc w poszukiwaniach transportu :-( ale jesli nie wypali dojazd Jadzi na spotkanie z Cromikowa to szukajcie dalej do Poznania,Gorzowa ,Wlk itd - przyjedziemy po mala.

Wszystkim dziekuje za dobre serduszko i chcec pomocy Jadziulce :loveu:

funiu, masz do mnie moj hol. nr wiec w razie czego wyslij sms.Najpozniej do czwartku przelacze na polska karte i od razu dam Ci znac :lol:

Do zobaczenia na watku :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']Dusje nie odpuszczę ;) Ciągle myślę co zrobić...[/QUOTE]
Dziękujemy romenko .Ja cały czas modze i wydzwanaim po znajomych .Na razie bez efektu

Ps .Dusje szerokiej drogi kochana !!.Słyszymy sie niedługo .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sonia71']jak pisałam kiedyś mialam na uwadze Jadzie w miom bazarku ...ale dopiero dzisiaj go rozliczylam i to chyba dobrze;) bo teraz jest potrzeba ,to nie dużo 24zł....do 30zł.zaokrąglę .

proszę o konto :) i potwierdzenie jak dojdą na wątku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228996-rozliczamy-KOBIECY-ZAWR%C3%93T-G%C5%81OWY-szczebrzeszy%C5%84skA-NelkA-12-07"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228996-rozliczamy-KOBIECY-ZAWRÓT-GŁOWY-szczebrzeszyńskA-NelkA-12-07[/URL][/QUOTE]
Już wysyłam :) Dzięki wielkie Soniu :)

Link to comment
Share on other sites

Odpisała:

[B]W sobotę jadę z Warszawy do Poznania, mogę wziąć suńkę. Pociagiem o 11 najpewniej będę jechać. Dorzutka do biletu mile widziana[/B].

Jeśli chciałybyśmy skorzystać to do Wawy trzeba nam na gwałt. I pewnie jeszcze kogoś, żeby nam odebrał i dostarczył...

Edited by handzia
Link to comment
Share on other sites

[quote name='romenka']To ona jedzie za swoją potrzebą czy za potrzebą suni?[/QUOTE]
Z tego co zrozumiałam, to raczej za swoją i szuka dorzutki do biletu. Skoro nie pyta, kiedy nam psuje, tylko podaje konkretną godzinę, to chyba dobrze zrozumiałam...
Może szukajmy transportu z Lublina, ja dowiozę tam Jadzię.

Link to comment
Share on other sites

czyli transaport z Lublina do W-wy musiałby być w piątek? Żeby nie męczyć Jadzi całodniowym podróżowaniem.
Może jakaś znajoma studentka lub licealistka (tańsze bilety ;) ) by ją mogła do Warszawy dowieźć?

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze troche do wyjazdu to popisze sobie :cool3:

romenko,wybierasz sie do Gdanska Sobieszewa? Fajna miejscowosc i niedaleko do Gdanska na jarmark dominikanski,ktory chyba jeszcze trwa :cool3:

A jak z Anabelka? Nie dalaby rady dowiezc Jadzi do Wwy w piatek? W sumie dobrze by sie ulozylo:

Igam przenocowalaby u siebie Jadzie i moze moglaby dowiezc ja na Centralny do tej osoby oferujacej transport PKP?

W Poznaniu jest kilka osob oferujacych tymczas, miedzy innymi BeaBono,moze przetrzymalaby Jadzie do wyjazdu Cromikowej?

Igam,dasz rade zapytac? Prosze :lol: Ja, nawet jak wysle PW, to i tak nie odczytam odpowiedzi /wprawdzie biore ze soba kompa ale musze najpierw kupic modem i karte Playa a to moze potrwac i nie wiadomo jak to ustrojstwo bedzie dzialac/

Jesli nie - pojedziemy po nia do Poznania na dworzec i odbierzemy z rak tej pani. Mamy tam okolo 300 km w 1 strone ale Sobieszewo niewiele dalej ;) i tez do zalatwienia, jakby co, haha

Trzeba sie na cos zdecydowac bo obawiam sie, ze zdazymy juz wrocic do domu i dopiero wtedy znajda sie dogodne transporciki :megagrin:

Edited by dusje
Link to comment
Share on other sites

Anabelka jeszcze nie wie kiedy :( Dam znać jak najszybciej!!!Ja jutro dowiem się kiedy będę wyjeżdżać do Sobieszewa w Gdańsku ale pewnie ok 12-stego. Dusje w razie czego masz mój telefon ja na playa mam za darmo ;) Co do jarmarku to raczej nie damy rady bo płyniemy do Bornholm właśnie z tego Sobieszewa (między nami mówiąc mam nadzieje że to wyjazd zaręczynowy ;))

Link to comment
Share on other sites

Ja już powiem szczerze, trochę się pogubiłam ;) Z Lublina ktoś zabrałby Jadzię w piątek? Ja dowiozę panienkę, no i jeszcze muszę umówić się z panią Martyną, która jedzie w sobotę do Poznania, bo chyba ten transport wchodzi w grę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...